Telegram Son Görülme Yakınlarda Nasıl Yapılır?

Gizliliğe en çok önem veren ve bu nedenle kullanıcılarından geçerli not alan Telegram son görülme yakınlarda nasıl yapılır konusunda insanları meraka düşürmüşe benziyor. Normal şartlar altında en son görüntülendiğiniz saat herkes görebilirlen bu uygulamadan sonra sadece yakınlarda, bir hafta içerisinde gibi bildirimleri görebilecekler.

İçindekiler
[Gizle]

  Telegram Son Görülme Yakınlarda Nasıl Yapılır?

  Telegram Son Görülme Yakınlarda Nasıl Yapılır?

  Telegram kullanıcıları son görülme tarihlerini kapatmak istiyor ve insanlara doğru hangi saat diliminde aktif olduklarını göstermek istemiyor olabilirler. Birçok farklı nedenle bu isteği anlayışla karşılıyor ve saat, tarih göstermek yerine Telegramın sunduğu yakınlarda, hafta ve ay içerisinde gibi özellikleri kullanmanız için sizlere yardımcı olmak istiyoruz. Telegram son görülme yakınlarda nasıl yapılır;

  1. Telegram uygulamasını başlatın ve "Ayarlar" sekmesine dokunun.
  2. Ayarlar menüsünde altıncı sırada olan "Gizlilik ve Güvenlik" başlığına dokunun.
  3. Karşınıza yeni gelecek ekranda beşinci sıradaki "Son Görülme ve Çevrimiçi" seçeneğini dokunun.
  4. Karşınıza çıkacak seçenek arasından istediğinizi seçin. Telegram görülme yakınlarda nasıl yapılır diyorsanız "Hiç Kimse" yapmanız gerekiyor.

  Tüm bu adımları sırasıyla ve doğru şekilde uyguladığınızda artık kimse Telegram uygulaması üzerinde kaç saat önce olduğunuzu ve ne zaman çevrimiçi olduğunuzu göremeyecek. Ancak belirli kalıplar yardımıyla en son ne zaman girmiş olabileceğinizi anlayabilecekler.

  Telegram Son Görülme Yakınlarda Ne Anlama Geliyor?

  Basit adımların ve yukarıda nasıl yapacağınızı da göstermeye çalıştığımız resimli anlatımdan sonra Telegram son görüntülenmenizi kolaylıkla kapatabildiğinizi, yakınlarda olarak değiştirdiğinizi umuyoruz. Hepsini yapsanız da bazı ifadeler nedeniyle insanlar anlayabilecekleri şeyler olduğunu söylemiştik.

  Telegraam son görülme yakınlarda ne anlama geliyor adlı içeriğimizi okuyacak olursanız aslında tüm bu işlemlerin sonunda sadece kesin saati kapattığınızı, yine bir şekilde insanlar tarafından kısa bir zaman aralığında fark edilebileceğinizi göreceksiniz.

  Telegram Son Görülme Nasıl Kapatılır?

  Eğer Telegram üzerinden herkesle paylaşılan son görülmenizi kapatmak istiyorsanız Telegram son görülme yakınlarda nasıl yapılır adlı içeriğimizdeki adımları teker teker takip etmelisiniz. Bir konuda hata yapmadığınız sürece istediğiniz sonuca ulaşacağınızdan eminiz. Görüntülenmenin kapatılması ile yakınlarda uygulamasını aktif etmek tamamen aynı şeylerdir. 

  Telegram son görülme nasıl kapatılır diye düşünüyorsanız yukarıdaki adımları takip etmeniz yeterli olacaktır. Yakında, bir ay içerisinde gibi bilgilerin de paylaşılmasını istemiyorsanız henüz bu konuda yapabileceğiniz bir hamle olmadığını söylemek zorundayız. Telegram son görülme nasıl kapatılır konusu yeni bir güncellemeye kadar ancak bu şekilde yanıtlanabilmektedir.

  Telegram Son Görülmeyi Göremiyorum

  Telegram son görülme yakınlarda nasıl yapılır adlı içeriğimizi oluştururken her başlığımızda işlemi yapan tarafın siz olduğunu düşünerek yanıtlar verdik. Fakat tahmin edebileceğiniz gibi bu süreci hiç istemiyor, aksine karşı tarafta yani başka kullanıcılarda görmekten rahatsız oluyor olabilirsiniz.

  Telegram son görüntülenmeyi göremiyorsanız konuşmaya çalıştığınız, iletişimde olduğunuz kullanıcı tarafından engellenmiş olabilirsiniz. Telegram engellendiğimi nasıl anlarım adlı içeriğimizde bu konuya da en ince ayrıntısına kadar değinmiştik. Dileriz ortada basit bir yanlış anlaşılma vardır. Şimdilik Telegram son görüntülenme yakınlarda nasıl yapılır adlı içeriğimizin sonuna geldik.

  arrow_upward