TFT Aphelios İtems, Aphelios Eşyaları, Compu ve Taktikleri

TFT karakterlerinin hangi eşyalarla oynandığı karşılaşmayı kazanıp, kazanmayacağınızı doğrudan etkilemektedir. TFT Aphelios items aramasını yapıyorsanız siz de eşyaların ne kadar değerli olduğunun farkındasınız ve Aphelios complarından bir tanesini oynamak istiyorsunuz demektir.

İçindekiler
[Gizle]

  TFT Aphelios İtems – Aphelios Eşyaları

  TFT Aphelios İtems

  Aphelios aktif olarak TFT oyununda bulunan ve en çok sevilen karakterlerin başında gelmektedir. Sevilmesinin nedeni tabi ki güzel tasarımı ve hikayesi olabileceği gibi aslında size oyunu kazandıracak kadar güçlü olmasıdır. Ancak unutmamalısınız ki TFT oyununda bir karakterin karşılaşmayı kazanmanızı sağlaması için öncelikle o karaktere yani Apheliosya item verirken dikkatli olmalısınız. Her TFT oyuncusunun bilmesi gereken TFT Aphelios itemleri;

  • Guinsoo'nun Hiddeti
  • Son Fısıltı
  • Ölüm Kılıcı

  TFT Aphelios items listemizde de görebileceğiniz gibi sizlere en güçlü item seti hazırladık ve Aphelios için özellikle tercih etmeniz için de önerilerde bulunduk. Sizlerle paylaştığımız listemizdeki eşyalara sahip olduğunuzda takımınızdaki Aphelios’nın ne kadar yüksek hasarlar verebileceğini göreceksiniz. Eğer Aphelios ile bir TFT karşılaşmasını kazanmak istiyorsanız TFT Aphelios items listemizi bir yere kaydetmelisiniz.

  TFT En Önemli Aphelios Eşyaları Bileşenleri

  Artık TFT Aphelios oynarken hangi eşyaları almanız, yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. TFT Apheliosya verilmesi gereken eşyaları öğrendikten sonra aslında işlem tamamlanıyor diyemeyiz. Aynı zamanda TFT Aphelios itemslerini yapabilmek için öncelikle hangi eşya bileşenlerini toplamanız gerektiğini de öğrenmeniz gerekmektedir. Alınması gereken TFT Aphelios eşya bileşenleri aşağıdaki gibidir.

  • TEK Kılıcı
  • Nişancı Yayı

  TFT Aphelios Sınıfları Nelerdir?

  Aphelios oyuncularının en çok merak ettikleri konuların başında TFT Aphelios items kadar Aphelios sınıfları da gelmektedir. Uzun süredir TFT oynayan oyuncular artık ezbere biliyor olsalar da aslına bakarsanız Aphelios sınıflarına ve özelliklerine değinmek istiyoruz. Aşağıdaki listemizde de görebileceğiniz gibi Aphelios oyunda hem doğduğu bölgeye hem de kendisi gibi agrasif bir topluluk sınıfına dahildir.

  • Targon
  • Atıcı

  TFT Aphelios Compları Öncesi Alınması Gereken Şampiyonlar

  Aphelios ile oynadığınız TFT karşılaşmanızı kazanmanız için bilmeniz gerekenler arasında TFT Aphelios itemleri kadar Aphelios almadan önce almanız gereken benzer şampiyonlar gelmektedir. Bir Aphelios compuna girişmeden önce hem Aphelios eşyalarını toplamaya başlamalı hem de Aphelios ile birlikte kullanacağınız şampiyonlara özen göstermelisiniz. TFT Aphelios ile birlikte kullanılacak temel şampiyonlar;

  • Soraka
  • Taric
  • Jayce
  • Jinx
  • Graves

  TFT Aphelios Kaç Cost?

  Aphelios aramaya başlamadan önce bilmeniz gereken, aklınızda tutmanız gereken bazı sayılar da mevcuttur. Eğer en kısa sürede bir Aphelios’ya ulaşmak ve TFT Aphelios items adlı içeriğimizde bahsettiğimiz en güçlü Aphelios eşyalarını kullanmak istiyorsanız öncelikler TFT Aphelios kaç cost bilmelisiniz. Kolayca söyleyebiliriz ki TFT oyununda Aphelios 4 altınlık bir karakterdir.

  TFT Aphelios Taktikleri

  Sizler için hazırladığımız listelerin de ötesinde bazı ipuçlarına ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız size yardımcı olmaya çalışacağız. TFT Aphelios taktiklerinin en basit kuralı TFT Aphelios eşyalarını biriktirmek ve Aphelios tahtınıza girdiği anda kullanmasını sağlamaktır. Bununla beraber Aphelios öncesinde doğru karakterleri biriktirerek de güzel bir ön çalışma yapabilirsiniz.

  Aphelios itemlerini hazırladınız, Aphelios için Atılgan ve Hiçlik karakterlerini de öncesinden biriktirmeye başladınız peki, şimdi ne yapacaksınız? Öncelikle Aphelios bulmanız yani aramanız gerekiyor. Aphelios’nıza seviye atlatmak için Aphelios araması yapacağınız en ideal seviye 6 ve sonrası olacaktır. Ne kadar çok beklerseniz o kadar çok Aphelios bulabilirsiniz, tabi seviyede diğer oyunculardan daha üstünseniz.

  arrow_upward