Snapchat Buton Ne Demek? Buton Nasıl Kullanılır?

Snapchat kendi dünyasını yaratmış farklı bir sosyal platformdur.Snapchat kullanıcıları arasında sohbetler de kendi aralarında kullandıkları kelimeler mevcuttur.Eskiden bir o kadar meşhur olan bu platformda instagram'ın snapchat'ı kopyalaması üzerine az sayıda insan kendi aralarında yeni sohbet terimleri oluşturdular.Bunlardan bir tanesi olan Snapchat Buton ne demek bu yazımızda sizlere aktarıyoruz.

İçindekiler
[Gizle]

  Snapchat Buton Ne Demek?

  Sakın merak etmeyin, çoğu yeni Snapchat kullanıcısı buton ne anlama geldiğini bilmiyor. Fotoğraf çekimiyle ön planda olan IOSAndroid de ve diğer işletim sistemli telefonların hepsinde bulunan bu büyük platformda birbirlerini arkadaş olarak ekleyen kişiler yazışarak da sohbet edebilirler.

  Tabi ki diğer sosyal medyalarda olduğu gibi Snapchat'in de kendi fenomenleri bulunmaktadır. Tam bu nokta da ise Snapchat buton ne demek şimdi daha iyi anlayacaksınız. Snapchat kullanıcılarında tanınmış kişiler hesaplarını onaylattıklarında buton özelliğine sahip olurlar.

  Snapchat buton diğer platformlardan farklı olarak abone ol anlamına gelmektedir.Hesaba buton ekledim diyen biri de hesabını aktifleştirdiğini ve resmi hesap olduğunu ifade eder.

  Snapchat Abone Ol Butonu Nasıl Alınır?

  Snapchat abone ol butonunu almanın sadece 2 seçeneği vardır.Bunlar şu şekildedir;

  • Lens oluşturmak
  • İçerik üreticisi olmak

  Snapchat Lens Oluşturmak Nedir?

  Snapchat abone ol butonunu almanın bir seçeneği olan AR Lens oluşturarak Lens Studio yardım etmeniz durumunda ödüllendirilebilirsiniz. Lens oluşturmak diğer anlamıyla filtre oluşturmaktır. Uygulamaya katkı sağlamanız durumunda hesabınız onaylı hesap olabilir.

  Snapchat İçerik Üreticisi Olmak

  İkinci seçeneğimiz olan Snapchat içerik üreticisi olarak hesabınıza işaret almanın yoludur.Klasik diğer platformlarda olduğu gibi fenomen halinize geldiğinizde hesabınızı onaylatabilirsiniz. Snapchat'e yeni girmeyi düşünüyorsanız fenomen olmak için ilk adım olan Snapchat kullanıcı adlarına buradan ulaşabilirsiniz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Snapchat Buton SFS açılımı “Shoutout For Shoutout” ingilizce terimden gelmektedir.Türkçe karşılığı ise karşılıklı profil paylaşımı yada abone ol demektir.

  Snapchat kullanıcıların belli alanları takip etmesi için geliştirilen kanal takip sistemidir.

  arrow_upward