Dilan Polat Instagram Hesabını Neden Kapattı?

Dilan Polat son dönemle yaptığı paylaşımlarla ve çıkan haberlerle gündem olmuştu. Dilan Polat Instagram hesabını neden kapattı sorularının sıklığına bakacak olursak ünlü isim artık Instagram hesabını aktif olarak kullanmıyor ve takipçileri için de işler pek yolunda gitmiyor diyebiliriz.

İçindekiler
[Gizle]

  Dilan Polat Instagram Hesabını Neden Kapattı?

  Dilan Polat Instagram Hesabını Neden Kapattı

  Yakın zaman önce eşiyle birlikte aldıkları, eşine hediye ettiği söylenen özel jetle gündeme gelen Dilan Polat, daha sonra kazandığı gelirin bir kısmından bahserken günde 750.000 TL harcadığım bile oluyor gibi bir söylemde bulunmuştu. Dilan Polat'ın açıklamaları sonrasında ekonomistler, meraklılar ve özellikle sosyal medya kullanıcıları bahsedilen paraların kaynağını, nasıl kazanıldığını ve vergisini araştırmaya koyuldular.

  Yapılan araştırmalar sonucu Dilan Polat'ın ne kadar vergi vermesi gerektiği, ne kadarını verdiği, nasıl para kazandığı, sponsorlukları ortaya dökülen ünlü ismin bu açıklanan sayıları doğrulamadığını da söylemek zorundayız. Açıklanan veriler ne kadar doğru bilmiyoruz ancak Dilan Polat Instagram hesabını bu söylemlerden sonra kapattı ve darıldığını açıkça dile getirdi.

  Vergi kaçırma, haksız kazanç, dolandırıcılık gibi söylemleri sadece Dilan Polat için değil kimse için sosyal medya üzerinden kullanmamanız konusunda sizleri uyarmak istiyoruz. Eğer bir şikayetiniz varsa gerekli kurumlara yönelmeli ve insanları suçlamaktan vaz geçmelisiniz. Dilan Polat hakkında söylenenlere karşı dava açacağını, söylemlerin karşılıksız kalmayacağını söylemişti.

  Dilan Polat Kimdir?

  Sosyal medya kullanıcılarının ve gündemi aktif olarak takip edenlerin çok merak ettiği Dilan Polat aslında bir sosyal medya fenomenidir. 21 Temmuz 1990 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelen Dilan Polat, yaşanısına hala İstanbul'da devam etmesine rağmen sık sık yurt dışına çıkıyor. Evli ve iki çocuk annesi olan Polat, iş hayatına doğum fotoğrafçılığı ile giriş yaptıktan sonra ünlülerle çalışarak büyük basamak atladı ve başarılı oldu.

  Tarihlerimiz 2017 yılını gösterdiğinde Polat artık güzellik merkezlerinin kurucusu olarak anılmaya başlamış ve sosyal medyada da adından söz ettirmeye başlamıştı. @dilanpolat kullanıcı adıyla bilinen fenomenin anlık olarak beş milyondan fazla takipçisi olduğunu söyleyebiliriz. Artık Dilan Polat Instagram hesabını neden kapattı biliyorsunuz. Şimdilik içeriğimizin sonuna geldik.

  arrow_upward