Snapchat Konum Değiştirme Nasıl Yapılır?

Snapchat konum değiştirme işlemi insanların kendilerini başka konumda göstermesine yarayan ek programlarla yapılan bir işlemdir. Bunu kullanmakta iki temel unsur vardır.Uygulamada bazen konum saptamama sorunu da olmaktadır, bunu istemeyenler manuel konumunu değiştirirler.  Bazende Snapchat kullanıcıları kendileri farklı mekanlar da ve yerlerde göstermek isteyebilir.

İçindekiler
[Gizle]

  Tabiki bunlar hariç nedenleriniz de olabilir orası size kalmış.Biz size Snapchat konum değiştirme nasıl yapılır onu aktarıyoruz.

  Snapchat Konum Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Diğer uygulamaların yaptığı gibi Snapchat sürekli sizi izlemeye devam eder ve size çeşitli etkinlikler ve teklifleri konumunuz aracılığıyla sunabilir. Tabi herkes kendisinin izlenmesinden rahatsız olabilir.Bunun bir yolu Snapchat uygulamasına konumuzu kapatabilirsiniz, diğeri ise Snapchat konumuzu değiştirebilirsiniz. 

  Az önce dediğimiz gibi Snapchat konum değiştirmeyi ek uygulamalar aracılığıyla yapacağız. Bu uygulama telefonunuzun konumunu değiştirecektir, doğal haliyle snapchat konumunuz da değişmiş olacaktır.

  Snapchat Iphone Konum Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Ios işletim sistemini kullanan iphonelarda güvenlik hat seviye de olduğu için konum değiştirme uygulamalarının ücretli olduğunuzu bilmeniz gerekir.Tabi jailbreak yapılan telefonlarda ücretsiz hale getirebilirsiniz.

  Iphone cihazlarda Snapchat için konum değiştirme şu şekilde yapılır;

  • Appstore açtıktan sonra iTools uygulamasını indirin,
  • Uygulama açıldıktan sonra "Toolbox" tıklayın,
  • Sonraki ekranda Virtual Location seçeneğine tıklayın,
  • Karşınıza gelen haritanın üst kısmında yazı yazabileceğiniz yere istediğiniz konumu yazın ve seçin
  • Sonrasında Move Here yazan yere basın

  Bu işlemlerden sonra Snapchat girdiğinizde seçtiğiniz konumda olacaksınız.Bu sadece Snapchat için geçerli değil tüm uygulamalarda bu konumda gözükeceksiniz bunu unutmayın.

  Snapchat Android Konum Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Iphone telefonlara göre oldukça kolay olan Snapchat Android konum değiştirme de bir ücret ödemeniz gerekmez ama dikkat etmeniz gereken şey hangi programı kullandığınızdır.Android tarafında ki sıkıntı uygulamalar virüslü olabilir, dikkatli olun.

  Android cihazlarda Snapchat için konum değiştirme şu şekilde yapılır;

  • Playstore da herhangi bir konum değiştirme uygulamasını kurunuz,
  • Cihazınızdan ayarlara geliniz,
  • Buradan sistem ayarlarını açınız oradan hakkındaya tıklayınız,
  • Yazılım bilgisi yazan yere hızlıca 7 defa tıklayınız,
  • Açılan geliştirici modunda indirmiş olduğunuz konum değiştirme uygulamasını seçin,
  • Son olarak uygulamaya girerek konumuzu belirleyiniz

  Bu işlemlerden sonra Snapchat uygulamasını açtığınızda konumunuz seçtiğiniz yer olarak gözükecektir.Dikkatli olmanız gereken nokta ise tüm uygulamalarınız artık o konumda olacaktır, bunun sebebi bizim Snapchat uygulamasının konumu değil telefonun konumunu değiştirerek bu işlemi yapabildiğimizdendir.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Snapchat konumları aktif olduğunuz süre boyunca 8 saat canlı olarak izlenir.

  Snapchat uygulaması üzerinde kullanılan haritaya Snap Map denir.Bu harita arkadaşlarınızın konumlarını ve etkinlikleri görmenizi sağlar.

  Snapchat üzerinden herhangi bir şeyin SS'ini aldığınızda karşı tarafa bildirim gider. Ama bu Snap Map üzerinden yapılırsa karşı tarafa bildirim gitmez.

  arrow_upward