Brawl Stars En Güçlü Karakter Hangisidir? En iyi

Mobil oyunlar kategorisinde en çok oynanan oyunlardan birisi olan Brawl Stars oyununda, Herkes 1. Olmak için yarışıyor. Birbirinden çeşitli karakterlerin bulunduğu bu oyunda Brawl Stars en güçlü karakter hangisi sorusu çoğu oyuncu tarafından en çok sorulan sorulardan birisi haline geldi.

İçindekiler
[Gizle]

  Brawl Stars En Güçlü Karakter Hangisidir? 

  Brawl Stars oyununda genellikle en güçlü karakterler Kromatik karakterler olsa da karakterin gücü oyuncunun oynayışına göre değişebilir. Bazı nadir karakterler Kromatik şampiyonlardan daha güçlüdür. Bunun sebebi ise karakterin gücünün nadirliğine göre belirlenmemesidir.

  Brawl Stars'ta her karakterin ayrı bir sınıfı vardır, kimisi yakından vurabiliyorken kimisi de uzaktan düşmanlarına dehşet saçabilir. Oyunculuğuda göze aldığınızda kromatik karakter olan R-T Stars en güçlü karakteridir.

  Brawl Stars En Güçlü Karakterler Sıralaması 2024

  brawl stars en güçlü karakterler

  Güncel verilere göre son 28 günde en güçlü solo karakter listesini sizin için yukarıda bırakıyorum. Brawl Stars en güçlü karakter sıralaması yukarıda gördüğümüz üzeredir. Tabi ki bu durum oyuncuların oynayışıyla alakalı da olsa win rate yani kazanma oranı bizlere güçünü göstermektedir.

  • Bibi (58.1%)
  • Tara (58%)
  • Nita (58%)
  • Jacky (57.9%)
  • Rosa (57.6%)
  • Meg (57.5%)
  • Mr.P (56.5%)
  • Poco (56.5%)
  • Shelly (55.8%)
  • Bull (55.7%)

  İlk 10 en güçlü solo karakterlerimiz bu şekildedir.Listede brawlersların yanında yazan yüzdelik değer kazanma oranıdır.

  Brawl Stars maçlarında farklı karakterlerin karşı karşıya gelmesiyle beraber bu güç sıralaması değişebilir. Tabiki tam tersi durumlarda yani aynı takımda olmalarında da karakterin gücü fazla gibi gözükebilir. Herşeyi göze aldığımızda Brawl Stars en güçlü karakter sıralaması bu şekildedir.

  Brawl Stars En İyi Karakter Sıralaması 2024

  Brawl Stars oyunundaki en iyi karakterler saldırı gücüne göre belirlenmez. Bir karakterin iyi olması için can tablosuna, takımdaki yerine bakılmalıdır. En önemlisi ise sizin oynadığınız karakterde ne kadar iyi olduğunuzdur. Karakterin çok yönlü olup işlevli olması en iyi olması için en gereken özelliktir. Takımızın ihtiyacı olan roldeki karakteri almanız oynadığınız şampiyonu en iyisi yapabilir. Aynı zamanda her oyun moduna göre işlevsellikleri farklılık göstermektedir.

  Brawl Stars içinde uzak menzilli karakterler, diğer karakterlere göre daha avantajlı durumdadır. Bunun sebebi rakiplerinize yakınlaşmadan uzak mesafeden daha az hasar alarak avantaj sağlamanızdır. 

  Brawl Stars en iyi karakterler sıralaması

  Resimdeki sıralama listesi Brawl Stars için sıralama maçlarında en çok kazanma oranı alan karakterlerin listesidir. Daha fazla maç kazanmak istiyorsanız bu Brawl Stars en iyi karakterler listesinden biriyle oynamanızı tavsiye ederim. İşte Brawl Stars en iyi karakterlerin listesi :

  1. Doug
  2. R-T
  3. Maisie
  4. Hank
  5. Cordelius
  6. Buster
  7. Bonnie
  8. Meg
  9. Sam
  10. Rosa
  11. Sandy
  12. Willow
  13. Nita

  Şuan en çok kazanma oranı olan Brawl stars en iyi karakteri Mistik olan Doug %68.5 oranla fark açmış gibi duruyor. Brawl Stars en güçlü karakterler listesi yeni çıkan yamalara ve karakterlere göre güncellenmektedir.

  Brawl Stars En iyi Kromatik Karakterler Sıralaması 2024

  Brawl Stars en iyi kromatik karakterler için listemiz güncel yama notlarına göre baz alınarak son 28 günde en çok kazanma oranına sahip kromatik karakterlerden oluşmaktadır. Brawl Stars en iyi kromatik karakterler şu şekildedir:

  1. R-T
  2. Maisie
  3. Cordelius
  4. Buster
  5. Sam
  6. Ash
  7. Otis
  8. LoLa
  9. Mandy

  Bu sıralama sadece Brawl Stars kromatik karakterler arasında yapılmıştır. Tüm brawl stars karakterlerini merak edenler bağlantıya tıklayarak yazımıza ulaşabilirler. Sonuç olarak tüm listelere baktığımızda en üste yer alan karakter olarak Brawl Stars en güçlü karakterine R-T diyebiliriz. Brawl Stars en iyi karakterler arasında her zaman kromatik karakterler yer almaktadır. Yazımız yeni güncelleme geldiğinde tekrar en güçlünün kim olduğunu aktarmak için güncellenecektir.

  arrow_upward