Brawl Stars Karakterleri ve İsimleri

2017 yılından beri hayatımızda olan Brawl Stars, Supercell'in 3v3 konseptinde ve çeşitli yeteneklerle oyuna keyif katan MOBA bir oyundur.Brawl stars  covid-19 döneminde ülkemizde ve dünyada zirve yükseliş yılı olsa da günümüz 2023 yılında artık eski popülerliği pek kalmadı diyebiliriz.Buna rağmen hala düzenli olarak güncellemeler ve yeni Brawl stars karakterleri çalışmaları hala devam etmektedir.

İçindekiler
[Gizle]

  Brawl Stars Karakter Seviyeleri Nelerdir?

  Brawl Stars karakterlerinin farklı seviyeleri bulunmaktadır. Bu seviyeler karakterlerin gücünü temsil eden birer tag olarak karşımıza çıkar. 6 seviyeden oluşan Brawl Stars karakterlerinin seviyeleri ile Brawl Stars hangi karakterler en güçlü bunun ayrımını yapabilmemiz daha da kolaylaşır. Brawl Stars karakter seviyeleri şu şekildedir:

  1. Yaygın (8)
  2. Nadir (10)
  3. Epik (17)
  4. Gizemli (12)
  5. Efsanevi (7)
  6. Kromatik (17)

  Saymış olduğumuz bu listede seviyelerin yanına koydumuz rakamlar o seviyede kaç tane Brawl Stars karakterinin olduğunu temsil eder. En güçsüz karakterler oyun başında yaygın olarak size sunulanlardır. En güçlüleri ise Kromatik karakterlerdir, bunlara Brawl Stars elmas satın alarak yada kupa yolunda ilerleyerek sahip olabilirsiniz.

  Brawl Stars Karakter Çeşitleri Nelerdir?

  Brawl Stars karakter seviyelerinin yanı sıra bir de oynanış çeşitliliğine göre karakterler bulunmaktadır. Bu karakterler 3v3 maç içerisinde takım savaşlarında birbirine yardım edecek kompozisyonlar oluştururlar. Örnek vermek gerekirse bir yakın dövüşçüye sahipseniz arkadan bir destek karakteri ve uzun menzilli bir karakter takımınızı zafere götürecek yolda ideal bir takım kompozisyon olabilir.

  Brawl Stars oynanış çeşitliliğine göre karakterler şimdilik 7 bölümden oluşuyor, daha farklı çeşitlikleri takip etmek için Brawl Talk ve Brawl Stars yama notlarını takip etmeyi unutmayın. Brawl Stars Karakter çeşitleri şu şekildedir:

  1. Taşıyıcı (14)
  2. Tank (11)
  3. Nişancı (9)
  4. Suikastçılar (9)
  5. Atıcı (6)
  6. Kitle Kontrolcü (6)
  7. Destekci (8)

  Saymış olduğumuz bu listede çeşitlerin yanına koyduğumuz rakamlar o çeşitte kaç tane Brawl Stars karakterinin olduğunu temsil eder. 

  Brawl Stars Karakterleri ve İsimleri 2024

  Brawl Stars'a haziran ayında son güncellemelerle birlikte eklenecek olan son iki karakter Chuck ve Pearl ile birlikte Brawl Stars karakter sayısı 71 adettir. Brawl Starts'da bulunan her karakterin kendine ait bir seviyesi ve çeşiti bulunmaktadır. Bununla birlikte Brawl Stars karakterlerinin kendine ait ekstra özellikleri de mevcuttur. Bu karakter isimlerine tıklayarak karakterin kendine ait özel sayfasına gidebiliriz. Brawl Stars karakterleri ve isimleri aşağıda sizler için seviyelerine göre listeyiyoruz.

  Brawl Stars Kupa Yolu Karakterleri

  Brawl Stars üzerinde sadece bir adet sadece kupa yolundan elde edebileceğiniz karakter bulunmaktadır.Bu karakterin adıda Shelly'dir. Şimdilik bir tane olması daha sonrasında kupa yoluna karakter eklenmeyeceği anlamına gelmez.

  Brawl Stars Yaygın Karakterler

  brawl stars yaygın karakterler

  En güçsüz olarak tanımlayabileceğimiz herkesin kolaylıkla sahip olabileceği karakterler olan Brawl Stars Yaygın karakterlerin sayısı şimdilik 8 adettir ve bunlar şu şekildedir:

  1. Shelly
  2. Rosa
  3. Poco
  4. El-Primo
  5. Barley
  6. Brock
  7. Bull
  8. Colt
  9. Nita

  Brawl Stars yaygın karakterlerin isimlerine tıklayarak özelliklerine bakabilirsiniz.

  Brawl Stars Nadir Karakterler

  brawl stars nadir karakterler

  Brawl Stars Nadir karakterler 2.seviye olabilecek karakterlerdir. Brawl Stars nadir karakterlerin sayısı 10 iken isimleri de şu şekildedir:

  1. Gus
  2. Jacky
  3. 8-bit
  4. Carl
  5. Tick
  6. Penny
  7. Darrly
  8. Dynamike
  9. Jessie
  10. Rico

  Brawl Stars nadir karakterlerin isimlerine tıklayarak özelliklerine bakabilirsiniz.

  Brawl Stars Epik Karakterler

  brawl stars epik karakterler

  Brawl Stars Epik karakterler 3.seviye olabilecek karakterlerdir. Brawl Stars epik karakterlerin sayısı 17 iken isimleri de şu şekildedir:

  1. Hank
  2. Bonnie
  3. Griff
  4. Grom
  5. Stu
  6. Edgar
  7. Colette
  8. Surge
  9. Nani
  10. Gale
  11. Emz
  12. Bea
  13. Bibi
  14. Frank
  15. Pam
  16. Piper
  17. Bo

  Brawl Stars epik karakterlerin isimlerine tıklayarak özelliklerine bakabilirsiniz.

  Brawl Stars Gizemli Karakterler

  brawl stars mistik karakterler

  Brawl Stars Gizemli karakterler 4.seviye olabilecek karakterlerdir. Brawl Stars gizemli karakterlerin sayısı 12 iken isimleri de şu şekildedir:

  1. Doug
  2. Chuck
  3. Willow
  4. Gray
  5. Squeak
  6. Byron
  7. Sprout
  8. Max
  9. Mr.P
  10. Gene
  11. Tara
  12. Mortis

  Brawl Stars Gizemli karakterlerin isimlerine tıklayarak özelliklerine bakabilirsiniz.

  Brawl Stars Efsanevi Karakterler

  brawl stars efsanevi karakterler

  Neredeyse en güçlü diyebileceğimiz Brawl Stars Efsanevi karakterleri 5.seviye olabilecek karakterlerdir. Brawl Stars efsanevi karakterlerin sayısı 7 iken isimleri de şu şekildedir:

  1. Chester
  2. Meg
  3. Amber
  4. Sandy
  5. Leon
  6. Crow
  7. Spike

  Brawl Stars efsanevi karakterlerin isimlerine tıklayarak özelliklerine bakabilirsiniz.

  Brawl Stars Kromatik Karakterler

  brawl stars kromatik karakterler

  Brawl Stars oynanan tüm haritalarda neredeyse en güçlü diyebileceğimiz Brawl Stars Kromatik karakterleri 6.seviye olabilecek karakterlerdir. Brawl Stars Kromatik karakterlerin sayısı 17 iken isimleri de şu şekildedir:

  1. Cordelius
  2. Pearl
  3. Maisie
  4. R-T
  5. Mandy
  6. Buster
  7. Sam
  8. Otis
  9. Janet
  10. Eve
  11. Fang
  12. Lola
  13. Ash
  14. Buzz
  15. Belle
  16. Ruffs
  17. Lou

  Brawl Stars kromatik karakterlerin isimlerine tıklayarak özelliklerine bakabilirsiniz.

  Tabi ki Brawl Stars karakterlerinin seviyesi onları bulmayı da zorlaştırmaktadır. Karakterin seviyesi ne kadar yüksek olursa bulması da o kadar zor oluyor. Yeni brawl stars karakterleri Brawl Talk ile açıklandıktan sonra oyuna gelen güncellemeyle eklenmektedir. En son yapılan Brawl Talk 4 Eylülde olmuştu yakında zamanda tekrardan yeni bir veya daha fazla Brawl Stars karakteri oyuna kesinlikle eklenecektir.

  arrow_upward