Kawagoe Boys Sing Karakterleri ve Özellikleri

Bir orkestranın tekrardan kuruluşunu ve harika bir hikayesini anlatan Kawagoe Boys Sing karakterlerini ve özelliklerini yakından tanımaya çalışacağımız. İçeriğimizde göreceğiniz Kawagoe Boys Sing karakterlerini sizlerle paylaşırken spoiler vermemek konusunda oldukça dikkatli olacağımızdan emin olabilirsiniz. Dilerseniz daha fazla uzatmadan içeriğimize geçelim.

İçindekiler
[Gizle]

  Kawagoe Boys Sing Karakterleri

  Kawagoe Boys Sing Karakterleri

  En basit şekilde özetlemek gerekirse herşey çok eski bir orkestra şefi olan Haruo Hibiki'nin şans eseri Tenshi ile tanışmasıyla başlar. Müzik tutkunu olan ikili oldukça kaos ve eğlence dolu dakikalar yaşasa da günün sonunda ortak ve büyük bir hedefe kitlenirler. Amaçları sadece erkek şarkıcıların katılabileceği bir yarışmayı kazanmaktır. Tam da bu nedenle eğlenceli ikilimiz tamamen erkeklerden oluşan bir koroya, kulübe katılırlar ve maceraları başlar. Gelin Kawagoe Boys Sing karakterlerini daha yakından tanıyalım.

  • Jhin Adachi
  • Tomo Hakase
  • Kou Hyuuga
  • Shuuji Shiratori
  • Arisa Hibiki
  • Shizuo Barato
  • Haruo Hibiki
  • Kaito Kobashi
  • Curtis Suzuki
  • Rika Lijma
  • Tenshi Dei
  • Shin Hyuuga
  • Michiru Morimura
  • Hiroshi Yazawa
  • Zen Koarashi

  Jhin Adachi

  Jhin Adachi, bir Japon seslendirmen olan Subaru Kimura tarafından seslendirilmektedir. Çizimlerinde ve seslendirilmesinde büyük emek olan karakterimiz orkestranın kurulumu ve devamında yaşanacak olaylar için oldukça önemlidir.

  Tomo Hakase

  Shouta Hayama tarafından seslendirilen Tomo Hakase de diğer tüm karakterlerimizin olduğu gibi müziğe ve sanata oldukça düşkündür. Bu düşkünlüğünün yanında eğlenceli karakteri ile fark yaratan Tomo, çoğu izleyici için favori karakter olarak sayılmaktadır.

  Kou Hyuuga

  Bir başka Japon seslendirmen tarafından can verilen Kou Hyuuga da henüz ilk bölümlerden itibaren gerçekten ilgiyle hikayesini takip edeceğiniz karakterler arasındadır. Seslendirmesini Youji Ikuta yaptığı için sesinin ne kadar etkili olduğuna pek şaşırmadık diyebiliriz.

  Shuuji Shiratori

  Ana karakterler arasından ilk olarak karşımıza çıkan karakterlerden bir tanesi de Shuuji Shiratori'dir. Eğlenceli tavırlarının yanında müziğe olan ilgisi, kurulacak koroya olan pozitif ve negatif katkılarıyla animeye tat katan karakterimiz Obara Yuki tarafından seslendirilmektedir.

  Tenshi Del

  Hikayeyi özetlerken bahsettiğimiz iki ana karakterden bir tanesi olan Tenshi, basit bir rastlantı sonrasında kendisini oldukça büyük bir yolcuğun içerisinde bulur. Belki de yıllardır hayalini kurduğu zaferlere ulaşmak için tek ihtiyacı olan Hibiki ile tanışmaktır, belki de gerçekten çok şanssızdır.

  Shizuo Barato

  Kawagoe Boys Sing karakterlerinden bahsederken Shizuo Barato'dan bahsetmemek biraz garip olurdu. Orkestranın en temel parçalarından olan Shizuo aynı zamanda karakteri ve kişiliği ile de farklılık yaratkmaktadır. İzleyenler Shizuo özelinde bir özel yapım olup olmayacağını bile soruyorlar.

  Haruo Hibiki

  Kawagoe Boys Sing karakterlerini sizlerle buluşturduğumuz içeriğimizin başında eski bir orkestra şefinden yani Haruo Hibiki'den bahsetmiştik. Hikayemizin ana ve temel taşlarından bir tanesi olan Hibiki, akışta oldukça önemli ve sizi her zaman umutlandıran bir karakter olarak karşınıza çıkacaktır.

  Kawagoe Boys Sing Nereden İzlenir?

  Kawagoe Boys Sing karakterlerini merak eden kullanıcılarımız Türkçe kaynak bulmakta ve Türkçe alt yazılı Kawagoe Buys Sing izlemekte oldukça zorlandıklarını söylüyorlar. Eğer siz de benzer şekilde şikayetlerde bulunuyorsanız, Kawagoe Buys Sing Türkçe izlemek konusunda nereden izlenir diye soruyorsanız en doğru adreste olduğunuzu söyleyebiliriz. Kawagoe Buys Sing Türkçe izle'ye tıklayarak Türkçe alt yazılı şekilde ve 1080P kalitesinde Kawagoe Boys Sing karakterlerini daha yakından tanıyabilirsiniz.

  arrow_upward