CS2 Float Değerleri Kaçtır?

CS2 silah skinlerinin değerini anlamak istiyorsanız öncelikle CS2 float değerleri kaçtır sorusuna yanıt bulmalısınız. İçeriğimizde sizlerle paylaşacağımız float değerlerine göre skin satın aldığınızda hem kaliteli skinlere kavuşacak hem de kar etme şansınızı arttıracaksınız. Aynı zamanda CS2 float değerleri nedir sorusuna da yanıt vereceğiz.

İçindekiler
[Gizle]

  CS2 Float Değerleri Kaçtır?

  CS2 Float Değerleri Kaçtır

  CS2 pazarından bir kostüm satın alacaksanız ilk olarak dikkat etmeniz gereken satın alacağınız ürünün kalitesidir. Bildiğiniz gibi Valve bu değerleri beş farklı başlık altında inceliyor. Sizler için tüm kalite türlerinin float değerlerini çıkarttık ve yeni alt başlıklar altında incelemeye karar verdik. CS2 float değerleri kaçtır diye araştırıyorsanız aşağıdaki listeye dikkatlice bakmalısınız. CS2 Float Değerleri;

  Artık CS2 Float değerleri kaçtır sorusunun yanıtını biliyorsunuz. Satın alacağınız CS2 skinlerine karar verirken float değerlerini kontrol etmeyi unutmamalısınız. Satacağınız ürünlerde de float değerinize uygun olacak şekilde fiyat belirlemek karınızı arttıracak, doğru fiyatı vermenize yardımcı olacaktır.

  CS2 Float Değerine Nasıl Bakılır?

  CS2 oyuncuları için rakiplerini geride bırakmak, yüksek ranklara çıkmak kadar önemli olan bir şey varsa o da CS2 envanterleridir. Eğer siz de envanter kalitenizi daha iyi hale getirmek istiyorsanız, yeni skinler satın almak konusunda ısrarcıysanız kesinlikle CS2 float değerine nasıl bakılır sorusuna yanıt bulmalısınız. Aşınma durumu CS2 eşyalarının kalitesini belirler.

  • Eşya satın almak için Steam uygulamasını açın.
  • Topluluk Pazarına girin ve CS2'yu filtreleyin.
  • Satın almak istediğiniz eşyanın üzerine sağ tıklayın.
  • Oyunda incele butonuna tıklayın.
  • Daha sonrasında aşınma durumunu hemen sol alttan gözlemleyin.

  CS2 Float Değerleri Ne İşe Yarar?

  Listemizde de gördüğünüz gibi eski durumu CS2 oyununda sabittir. Satın aldığınız ürünler kullanıldıkça eskimez veya hırpalanmaz. Bu durumda 0.14 aşınma durumunda olan bir minimal wear almak yerine 0.15 aşınma durumunda olan bir Field Testet almak bile daha mantıklı olabilir. Ayrıca ürünlerin hangi aşınma durumunda olduğunu öğrenmek için de Float Değerlerinden faydalanabilirsiniz. 0.40 aşınma durumu olan bir silaj Well Worn olacaktır.

  CS2 Float Değeri Nedir?

  CS2 oyuncuları oyun içerisinde satın alabilecekleri silah görünümleri ve silahlar için kalite kısıtlamasına tabidir. Yukarıda da gördüğünüz gibi oyunda toplam 5 farklı kalite vardır ve bu kaliteler satın alacağınız skinin ne kadar yeni, eski olduğunu ifade ederler. CS2 float değeri de Türkçeye aşınma durumu olarak çevirilmektedir. Bahsi geçen eşyanın ne kadar aşındığını hangi kalite sınıfında olduğunu Float Değeri sayesinde öğrenebilirsiniz. Artık CS2 float değerleri kaçtır biliyorsunuz.

  arrow_upward