CS2 Bomba Çözme Tuşu Hangisidir?

FPS oyunlarında eğer iyi taraftaysanız kötülerin planlarını başarısız kılmakla görevlisiniz demektir. CS2 bomba çözme tuşu hangisidir sorusunun günümüzde hala sorulmasının nedeni de bu planı ortadan kaldırmaktır. Hangi tuşla bombayı imha edeceğinizi bilmiyorsanız ne kadar iyi oynarsanız oynayın karşılaşmayı kazanamazsınız.

İçindekiler
[Gizle]

  CS2 Bomba Çözme Tuşu Hangisidir?

  CS2 Bomba Çözme Tuşu Hangisidir

  CS2 oynarken, özellikle Counter tarafındaysanız en önemli ve aslında tek görevinizin teröristlerin kurduğu C4’ü imha etmektir. Eğer tam olarak bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız CS2 bomba çözme tuşu hangisidir diye merak ediyor olabilirsiniz. Böyle bir soruya yanıt bulmadan dereceli oyun oynamanızın ciddi bir sorun olduğunu söylemek isteriz. Uzatmadan yanıta geçelim. CS2 C4 çöz tuşu hangisidir;

  CS2 bomba çözme tuşu “E” tuşudur. Bombayı imha etmek için doğru tuşun hangisi olduğunu bilmeniz yeterli olacaktır. Bahsettiğimiz tuş oyunun varsayılan ayarlarında hazır bulunan tuştur. Eğer daha önce klavye atamalarını değiştirdiyseniz ve bomba çözme tuşunu bulamıyorsanız “Varsayılan Ayarlara Dön” diyerek “E” tuşunu tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz.

  CS2 Bomba Nasıl Çözülür?

  Karşılaşmanın sonundan mutlu ayrılmak için CS2 bomba çözme tuşu hangisidir sorusuna yanıt bulmanız yeterli değildir. Evet, artık bombayı imha etmek için “E” tuşuna basmanız gerektiğini biliyorsunuz ancak sadece “E” tuşuna bastığınızda imha başlayıp en kısa sürede tekrar duracaktır. Öyleyse detaylara inelim, CS2 bomba nasıl çözülür;

  • Bombaya yeteri kadar yaklaşın,
  • Bombaya doğru bakın,
  • E tuşuna basılı tutun,
  • Bombadan uzaklaşmayın,
  • Yeteri kadar bekleyin ve imha işlemi başarıyla tamamlandı.

  CS2 Bomba Çözme Nasıl İptal Edilir?

  Sadece bombanın nasıl çözüldüğünü, hangi tuşla CS2 bomba imhasının yapılacağı konusunda bilgi sahibi olmak sağlıklı bir imha sürecinin habercisi değildir. Hala hayatta olan karşı takım siz bombayı çözerken size saldırabilecek durumdaysa veya artık imha süreci için çok geçse ve bombayı bırakıp kaçmanız gerekiyorsa CS2 bomba çözme nasıl iptal edilir sorusuna da yanıt bulmalısınız.

  İmha sürecini iptal etmek için bombadan uzaklaşmak için hareket edebilir, “E” tuşuna basılı tutmayı bırakabilir hatta imha eden Counter oyuncusunu vurabilirsiniz. Bu işlemlerin neredeyse tamamına fake atmak yani karşı tarafı kandırmak diyoruz. Her zaman işe yaramasa da bazı durumlarda hayatınızı kolaylaştıracağına eminiz.

  arrow_upward