Wild Rift 4.4 Ne Zaman Gelecek? Saat Kaçta

Riot Games'in en çok oynanan oyunlarından olan Wild Rift oyuncularına Wild Rift 4.4 ne zaman gelecek diye sordurtmaya başladığına göre sıcak günlere girmiş durumdayız demektir. Wild Rift yeni güncellemeler ile oyuncularını ve oyunu her zaman diri, güncel tutmayı başarabilen bir oyundur. Daha önce sizlerle Wild Rift 4.1 ne zaman gelecek konusunu da paylaşmıştık.

İçindekiler
[Gizle]

  Wild Rift 4.4 Ne Zaman Gelecek?

  Wild Rift 4.4 Ne Zaman Gelecek

  Bildiğiniz gibi Riot Games sadece Wild Rift oyununda değil Valorant, League od Legends gibi markalarında da düzenli güncellemeye ve dengelemeye oldukça önem vermektedir. Bu önem oyuncular tarafından karşılık bulmak gibi görünüyor ki oyuncular hem bahsettiğimiz "Rito" oyunlarını oynuyorlar hem de sık sık Wild Rift 4.4 ne zaman gelecek diye sormadan edemiyorlar. Dilerseniz yanıtımıza geçelim.

  Wild Rift 4.4 güncellemesi 24 Ekim 2023 tarihinde bizlerle olacak. Yamayla birlikte gelecek yenilikleri kaçırmamak, güncellemeyi evinizdeyken, wifi bağlıyken indirmek istiyorsanız kendinizi yama günü ve saati için ayarlamalısınız. Oyuna eklenmesi beklenen yeni şampiyonların çokluğuna bakacak olursanız 24 Ekim günü için plan yapmasanız iyi edersiniz. Bir Tayming içerik üreticisi olarak yamanın doğum günüme denk gelmesi durumunu da sizlerle paylaşmadan edemeyeceğim.

  Wild Rift Güncelleme Saat Kaçta Gelecek?

  Sadece Wild Rift 4.4 ne zaman gelecek sorusuna yanıt vererek yenilikleri heyecanla bekleyen Wild Rift severlerin merakını gideremeyeceğimizi çok iyi biliyoruz. Doğru bir bilgilendirme içeriği hazırlamış olmak için sizlere saat vermemiz gerektiğine kalpten inanıyoruz. Bu nedenle Wild Rift 4.4 güncellemesi saat kaçta gelecek sorusuna bir yanıt vermeye çalışalım.

  Yaptığımız araştırmalar sonucu resmi bir yanıt bulduk sayılır. Otomatik indirmeye bırakmak, gece siz uyurken güncellemenin tamamlanmasını istiyorsanız güncelleme saatini bilmeniz gerekecektir. Wild Rift Türkiye saati ile gece 21:01 civarında bizlerle olacak diye biliyoruz. Yeni açıklamalar ile içeriğimizi güncelleyeceğimizden emin olabilirsiniz. Doğru bilgi vermek ilk amacımız.

  Wild Rift 4.4 Güncellemesi Kaç GB Olacak?

  Her yamanın kendi içeriğine göre bir depolama alanı ihtiyacı olacağını tahmin etmek zor olmayacaktır. Bu süreçte oyuncuların en çok merak edeceği konuların başında güncellemenin ne kadar yer kaplayacağı da gelmektedir. Cihazınızda yeterli alan açmak, yamayı indirmek için internete bağlanmak gibi durumları çözmeden önce Wild Rift 4.4 güncellemesi kaç GB olacak öğrenmelisiniz.

  Yeni gelecek şampiyonları ve verilen dengellenme sürecini hesaba katacak olursak çok büyük bir güncellemeden bahsetmediğimizi söylemek istiyoruz. Ancak tüm bu basit adımlara rağmen Wild Rift 4.4 güncellemesi 500 MB kadar geniş çaplı olacaktır. GB'ları bulacak bir güncelleme olmasına da şaşırmayacağımızı belirtmek istiyoruz. Siz en doğru şekilde indirme işlemlerine hazır olsanız iyi edersiniz.

  Wild Rift Güncellemesi 4.4 İle Neler Gelecek?

  Wild Rift 4.4 ne zaman gelecek adlı içeriğimizin sonuna gelirken yeni güncellemeyle birlikte Wild Rift oyununa neler ekleneceğini de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yeni gelecek şampiyonlar, yeni eklenmiş eşyaların dengelemeleri ve birçok farklı yenilik. Sonuçta ortada bir yama, güncelleme varsa değişen bazı şeyler de olmalı, değil mi?

  • Dengelemeler,
  • Eşya güncellemeleri,
  • Oynanış kolaylığı,
  • Yeni şampiyon,
  • Yeni kostümler,
  • Yeni tank eşyaları.

  Wild Rift 4.4 Yeni Şampiyonlar

  Wild Rift için gelen yeni dev güncelleme ile birlikte hangi şampiyonların oyuna ekleneceğini merakla beklediğinizi tahmin edebiliyoruz. Wild Rift 4.4 güncellemesiyle birlikte oyuna üç tane tankımsı şampiyon ekleneceğini söyleyebiliriz. Wild Rift 4.1 ile gelen tank eşyalarını sıkça kullanacak gibisiniz.

  • Fiddlesticks
  • Sivir
  • Zyra

  Listemizden de görebileceğiniz gibi Wild Rift 4.4 birçok yenilikle ve düzenleme ile birlikte geliyor. Kaçırmamanızı ve gerekirse saat kurup beklemenizi tavsiye ediyoruz. Şimdilik Wild Rift 4.4 ne zaman gelecek konusunda söyleyeceklerimizin sonuna geldik. Yeni şampiyonlarla vakit geçirmek istiyorsanız önünüzde çok kısa bir süre var demektir. Artık Wild Rift 4.4 ne zaman gelecek biliyorsunuz.

  arrow_upward