Telegramda Karşı Tarafta Ekli Olduğumu Nasıl Anlarım?

Telegram kullanıcıları diğer kullanıcılar arasındaki konumlarını merak ediyor, Telegramda karşı tarafta ekli olduğumu nasıl anlarım diye soruyorlar. Eğer siz de bir hesapta ekli olup olmadığınızı öğrenmek konusunda merak yaşıyorsanız içeriğimizi değerlendirip kolayca bu dertten kurtulabilirsiniz.

İçindekiler
[Gizle]

  Telegramda Karşı Tarafta Ekli Olduğumu Nasıl Anlarım?

  Telegramda Karşı Tarafta Ekli Olduğumu Nasıl Anlarım

  Sosyal medya üzerinden yapılan arkadaşlıklar ve takipleşmeler tek taraflı olduğunda veya tam olarak anlaşılmadığında oldukça utanç verici, komik olaylar yaşanabiliyor. Eğer komik bulan taraf neyse de utanan tarafta olmak istemiyorsanız Telegramda karşı tarafta ekli olduğumu nasıl anlarım sorusuna yanıt bulmalısınız. Sizler için bu konuyu en kolay şekilde açıklamaya çalıştık. Telegram ekli olduğumu nasıl anlarım;

  • Telegram uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Ekli olup olmadığınızı anlamak istediğiniz hesabın profiline gidin.
  • Eğer profil fotoğrafı gibi özel bilgilerini görüp göremediğinizi öğrenin.
  • Eğer karşı tarafın özel bilgilerini görebiliyorsanız Telegram karşı tarafta eklisiniz demektir.

  Yukarıdaki adımları takip ettiğinizde bahsettiğiniz hesabın profil bilgilerini görebiliyorsanız karşı taraf sizi öncesinde eklemiş demektir. Telegram uygulamasında bir kullanıcı tarafından eklenmediğinizde kullanıcının bilgilerine ulaşmanız mümkün değildir. Profil resmi, doğum tarihi, cinsiyeti, adı gibi profil bilgilerini görüp göremediğinizi inceleyerek kolayca kimde ekli olup olmadığınızı anlayabilirsiniz.

  Daha önce sizler için Telegramda engellendiğimi nasıl anlarım sorusuna da yanıt vermiş ve birçok kullanıcımızın engellenip, engellenmediğini açığa çıkartmıştık.

  Telegramda Karşı Tarafta Ekli Olmadığımı Nasıl Anlarım?

  Ekli olmadığınızı demişken Telegramda karşı tarafta ekli olmadığımı nasıl anlarım sorusuna da yanıt vermek istiyoruz. Benzer adımları attığınızda karşı tarafın sizi eklemediğini anlamak da oldukça kolaydır. Dilerseniz kontrol edelim, sizden önce ilgilendiğiniz Telegram hesabı sizi eklemiş mi?

  • Telegram uygulamasını açın ve hesabınıza giriş yapın.
  • Ekli olup olmadığınızı anlamak istediğiniz hesabın profiline gidin.
  • Eğer profil fotoğrafı gibi özel bilgilerini görüp göremediğinizi öğrenin.
  • Eğer karşı tarafın özel bilgilerini göremiyorsanız, bilgiler görüntülenemez veya kullanıcıyı bulamadık hatası alıyorsanız karşı tarafta ek değilsiniz demektir.

  Artık hem Telegramda karşı tarafta ekli olduğumu nasıl anlarım hem Telegramda karşı tarafta ekli olmadığımı nasıl anlarım sorularının yanıtlarını biliyorsunuz. Teker teker bakmak biraz uzun sürecek olsa da aklınıza gelen hesaplarda ekli olup olmadığınızı kolayca öğrenebilirsiniz. Diğer Telegram kullanıcılarının da benzer adımları atarak sizde ekli olup olmadıklarını öğrenebileceklerini unutmamalısınız.

  arrow_upward