Telegramda Durum Var Mı? Nasıl Paylaşılır?

Telegram'a gelen güncellemeler diğer mesajlaşma uygulamalarını yakalamasına hatta geçmesine neden olurken Telegramda durum var mı diye soruyorsanız bazı özelliklerin hala eksik olabileceği konusunda şüphe taşıyorsunuz demektir. Telegram kullanıcılarının durum arzusunu araştırmak amacıyla bir içerik hazırladık.

İçindekiler
[Gizle]

  Telegramda Durum Var Mı?

  Telegramda Durum Var Mı?

  Telegram kullanıcıları Telegram durumu nasıl paylaşılır diye sorsalar da öncelikle Telegramda durum var mı sorusuna yanıt vermemiz gerektiğine inanıyoruz. Böylece konu hakkında çok daha detaylı bilgi sahibi olabilir, aldığınız yanıtı çok daha verimli şekilde kullanabilirsiniz. Ne yazık ki sevgili Telegram kullanıcılarına kötü bir haberimiz var. Whatsapp ve benzeri birçok uygulamada gördüğümüz durum, hikaye özellikleri Telegramda yok.

  Evet, yanlış duymadınız ne yazık ki Telegramda durum yok. Instagramda paylaştığınız, Whatsapp uygulamasında kullandığınız hikaye ve durum özelliklerinin Telegram özelinde kullanılamıyor olması birçok sosyal medya severi üzeceğe benziyor. Böylesine büyük bir kitle beklenti içerisindeyken kısa zaman içerisinde bir güncelleme geleceğine durum özelliğinin Telegrama geleceğine inanıyoruz.

  Telegram Durum Ne Zaman Gelecek?

  İçeriğimizin başında durum özelliğinin Telegrama geleceğine inandığımızdan bahsetmiştik. Böyle bir fikrimiz varken konu hakkında detaylı araştırma yapmasak olmazdı. Telegram durum özelliği ne zaman gelecek diye merak ediyorsanız henüz ortada resmi bir araştırma olmadığını söylemeliyiz. Resmi açıklamalar geldikten sonra sizleri bilgilendireceğimizden emin olabilirsiniz. Ancak bir tahmin yürütmek gerekirse 2023 yılı içerisinde durum özelliğinin Telegram kullanıcılarıyla buluşacağını düşünüyoruz.

  Telegram Durumu Nasıl Paylaşılır?

  Telegramda durum var mı sorusuna verdiğimiz yanıttan sonra Telegram durum nasıl paylaşılır hakkında pek iç açıcı şeyler söyleyemeyeceğimizin farkındasınızdır. Tahmin edebileceğiniz gibi Telegram uygulamasında bir durum paylaşma özelliği olmadığı için durum nasıl paylaşılır hakkında doğru bir yanıt bulunmamaktadır. Eğer gerçekten durumunuzu karşı tarafa hissettirmek istiyorsanız Telegram üzerinden mesaj atmayı deneyebilirsiniz. Daha önce sizler için Telegram'ın yeni özelliği olan Son Görüntülenme hakkında bir içerik hazırlamıştık.

   

  arrow_upward