Sons of the Forest Mapi Forest 2 Haritası

Hayatta kalma oyunlarında harita yoksa hayatta kalmak daha zor olabiliyor. Sons of the Forest mapi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak istiyorsanız, oyunda görebildiğiniz Sons of the Forest haritasının yeterli olmadığını düşünüyorsanız en doğru adrestesiniz demektir. Forest 2 haritasına ve toplanabilir kaynaklara daha yakından bakalım.

İçindekiler
[Gizle]

  Sons of the Forest Haritası Nasıl Açılır?

  Aslında her oyuncu Sons of the Forest mapinde yolunu bulabilir ve kaybolmadan oyununa devam edebilir ancak Sons of the Forest kaç saat gibi sorular soran, oyunun hikayesine keşifle değil de daha hızlı ulaşmak, bitirmek isteyen oyuncular için haritanın çok daha büyük önemi vardır.

  Forest 2 mapinin tamamına ulaşmak istiyorsanız içeriğimizin devamını okumanız yeterli olacaktır. Oyunda doğrudan hayal ettiğiniz gibi bir harita olmadığı için sizlere bu bilgiyi ancak Taming üzerinden aktrabiliyoruz.

  Sons of the Forest Mapi

  Sons of the Forest Mapi - Forest 2 Haritası

  Haritanın büyüklüğüne ve keşfedilecek yerlere bakacak olursanız önünüzde ne kadar büyük bir hikaye olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Henüz işaretlediğimiz yerlerin yarısına bile denk gelmediyseniz kendinize kızmayın, Endnight ögeleri gizlemek konusunda gerçekten çok başarılı.

  Sons of the Forest mapinin tamamını görmek sadece yolunuzu daha kolay bulmanıza yarar. Eğer Sons of the Forest haritasında aradığınız bir kaynağın nerede olduğunu bilmiyorsanız haritanın elinizde olmasının fazla önemi kalmayacaktır. Ama üzülmeyin, kaynakları da sizlerle paylaşacağız.

  Forest 2 Haritası Toplanabilir Kaynaklar

  Forest 2 Haritası Toplanabilir Kaynaklar

  Sons of the Forest mapi üzerindeki işaretlerin ne anlama geldiğini bilmeden, ezbere yapacağınız yolculuklar boşa geçecek saatlerin habercisi olabilir. Nereye, ne için gittiğinizi bilmeniz için Forest 2 haritasında nerede ne olduğunu öğrenmeniz gerekiyor. Sons of the Forest haritasının tüm ince detaylarını sizlerle paylaştık. 

  Harita üzerinde belirtilmiş noktalar haricinde bazı gizli "Easter Egg"lerin de olabileceğini unutmamalısınız. Haritanın tamamını keşfetmekten kendinizi almayın. Tabi bu süreç içerisinde kaybolmamak için de Sons of the Forest haritamızı incelemeye devam edin. Belirttiğimiz kaynakları Forest 2 botlarına toplatmayı deneyebilirsiniz.

  arrow_upward