Sons of The Forest Kaç Saat? Forest 2 Kaç Saat

Hikayeli oyun severler alırken ilk olarak Sons of The Forest kaç TL diye sonrasında da Sons of The Forest kaç saat diye merak ediyorlar. Siz de Forest 2 hikayesi kaç saat diye soruyorsanız bu konuda yanıt almanız şimdilik çok zor olabilir. Yeni çıkan oyunlarda doğru cevabı bulmak zor olsa da Tayming takip ederler olarak en doğru yanıta ulaşacağınızdan emin olabilirsiniz.

İçindekiler
[Gizle]

  Sons of The Forest Kaç Saat?

  Öncelikle oyunun hala erken erişimde olduğunu unutmamalısınız. Erken erişimdeki bir oyunun hikayesi tamamen hazır olsa da zamanla yapılacak değişiklikler, oyunun zorluğunu etkileyecek faktörler Sons of The Forest kaç saat sürer sorusunun yanıtını değiştirebilir. Şimdilik erken erişime göre bir yanıt vermeye çalışacağız.

  Sons of The Forest 16-18 saat civarı bir sürede bitecek bir oyundur. Geceleri yaşanacak gerginlikler ve oyunun içerisindeki yaratıcı opsiyonlardan uzak duracak olursanız 16 saat civarında Forest 2’yi tamamen bitirebilirsiniz. Adminlerimiz gibi ev yapmaktan kendinizi alamıyorsanız belirttiğimiz saatler içerisinde oyunu bitirmeniz neredeyse mümkün değildir.

  Sons of The Forest Hikayesi Kaç Saat?

  Oyunun tamamen bitmesi için gereken süreyi 16 saat olarak vermiştik ancak bu süreyi daha fazla azaltmak da oyuncuların elindedir. Geceleri uyumak, yaşanacak bir ev inşa etmek, yerlilerle savaşmakla vakit kaybetmezseniz çok daha kısa bir süre içerisinde sadece hikaye gerekliliklerini yerine getirebilirsiniz.

  Grubunuzun kaç kişiden oluştuğuna da bağlı olarak sadece ana görevlerle ilerlemeniz çok daha kısa bir oyun deneyimine sahip olmanıza neden olabilir. Botlara komut vermekle zaman kaybetmek yerine arkadaşlarla oynamak daha hızlı olacaktır. Speedrun olarak bilinen en hızlı şekilde hikaye tamamlama tarzında bir oynayış yapmayı planlıyorsanız, erken erişimin tüm eksiklerinden faydalanarak 12-13 saat civarında tüm hikayeyi bitirebilirsiniz.

  Forest 2 Kaç Saatte Sona Erer?

  Artık Sons of the Forest kaç saatte biter sorusunun yanıtını tüm ayrıntılarıyla biliyorsunuz. Hikayenin 16 saat gibi bir süre içerisinde bitmesi oyunun artık sizin için var olmadığı anlamına gelmiyor. Forest yaratıcı bir oyun serisi olduğu için Forest 2’yi bitirdiğinizde sadece zorluk ayarlarını değiştirerek oyuna yeniden başlamanıza gerek kalmayacak. Ormandaki evinizi güzel bir şatoya dönüştürmek, belki de adanın yerlisi olmak istiyorsanız Forest 2 siz ne kadar isterseniz o kadar saatte sona eder.

  arrow_upward