Sons of The Forest Kaç TL? Forest 2 Fiyat

Henüz erken erişimde olmasına Sons of The Forest kaç TL diye düşünüyorsanız, yalnız değilsiniz. Sadece sizin değil milyonlarca hayatta kalma oyunu severin merak ettiği bu soruya yanıt verirken aynı zamanda Forest serisinin devamı hakkında ortaya çıkan diğer soru işaretlerini de ortadan kaldırmaya çalışacağız. Steam fiyatlarının güncellemesi bakalım Sons of The Forest oyununu da vurdu mu?

İçindekiler
[Gizle]

  Sons of The Forest Kaç TL?

  Steam son aya kadar Türkiye için gerçekten çok özenli ve oyuncu dostu bir tutum sergiliyordu. Doların önlenemez artışı yüzünden Türk oyuncuların orijinal oyuna ulaşması neredeyse imkansız hale gelmişti. Stem oyuncu dostu olduğunu göstererek dolar kurunu uzun süre sabit tuttu ancak çok kısa süre önce bu durum tekrar güncellendi. Artık AAA olarak adlandırdığımız en kaliteli oyunlar ortalama 800-1200 TL civarında satışa çıkıyorlar. Öyleyse Sons of The Forest kaç TL?

  Bizler için yüksek olan bu fiyatlandırmanın aksine Endnight yani Forest oyununun yapımcı ve yayıncısı Türkiye’de ne kadar çok sevenleri olduğunu unutmamış. Ülkemiz için özenle hazırlanmış fiyatıyla Sons of The Forest 280 TL gibi bir fiyata satın alınmayı bekliyor. Eğer siz de Forest oyununun etkisinden hala kurtulamadıysanız sadece 280 TL’ye Forest 2 oyununun erken erişimine sahip olabilirsiniz. Erken erişim bittiğinde oyun yine sizde kalacak ve ekstra ücret ödemeyeceksiniz.

  Forest 2 fiyatı yüksek geldiyse Sons of The Forest kırıldı mı adlı bir içeriğimiz de hazır.

  Sons of The Forest Almaya Değer Mi?

  Bir oyunu almanın mantıklı olup olmadığını sadece belirli başlıklara bakarak söylemek hatalı olacaktır. Eğer Sons of The Forest’ı almayı düşünüyorsanız ama almaya değer mi, almalı mıyım diye merak ediyorsanız size yardımcı olmaya çalışacağız. Öncelikle oyundan ne beklediğinizi ve oyunun size ne vadettiğini isabetli karşılaştırmalısınız. Sons of The Forest;

  • Hayatta kalma güdünüzü canlı tutan,
  • Korku ögeleri barındıran,
  • Avlanma ve yakın dövüş imkanı sunan,
  • Açık dünyada geçen,
  • Kaliteli bir hikayesi olan,
  • Optimizasyonu kuvvetli,
  • Ciddi bir devam oyunudur.

  Eğer yukarıda bahsettiğimiz maddelerden memnun kaldıysanız, oyunu oynamak konusunda hala ısrarcıysanız evet, Sons of The Forest almaya kesinlikle değer. 280 TL gibi diğer oyunlara göre oldukça ucuz olan bu oyunu satın alarak uzun süreler boyunca unutulmayacak bir aksiyona dahil olabilirsiniz. Gergin ve korku dolu gecelere hazır olun. Forest 2 fiyatı hakkındaki görüşlerinizi pekiştirmek için indirim konusuna da değineceğiz.

  Sons of the Forest Kaç Dolar?

  Oyunun Türkçe fiyatına bakarak dolar fiyatını tahmin etmeye çalışmak çok boşa çaba olacaktır. Steam'in biz Türk oyuncular için ne kadar faydalı bir iş yaptığını ancak Sons of the Forest kaç dolar sorusuna yanıt verdiğimizde anlayabileceksiniz. Türk Lirasına göre olan fiyatına karşın Forest 2 30 Dolar değerinde bir oyundur. Eğer yurt dışından Forest 2 almak istiyorsanız ödemeniz gereken ücret 30 Dolar olacaktır. Teşekkürler Steam!

  Steam yanında Geforce Now'a da teşekkür etmek gerekecek tabi... Oyunu bir şekilde satın alsak bile oyunun tam görüntü kalitesinde oynamak için, Forest 2önerilen sistem gereksinimlerine ulaşmak için uygun bir bilgisayar satın almak çok zorlayıcı olabilir. Sons of the Forest Geforce Now'a gelecek mi adlı içeriğimizde bu konuya da değinmiştik. Sons of the Forest kaç TL sorusuna tüm ayrıntılarla yanıt verdiğimizi düşünüyoruz.

  Sons of The Forest Ne Zaman İndirime Girer?

  Steam fiyatlarındaki artıştan sonra Sons of The Forest kaç TL sorusuna yanıt verirken indirimlerden bahsetmemek abes olacaktır. Geçrekten Forest 2’yi oynamak istiyorsanız ama 280 TL sizin için yüksek kaçıyorsa Sons of The Forest ne zaman indirime girer diye merak ediyor olabilirsiniz. Nispeten uzun bir süre boyunca oyunun indirime gireceğine inanmıyoruz ancak yakın zamanda olacak bayramlar ve yaz ayının başlangıcı sağlam bir indirime neden olabilir.

  Tayming ailesi olarak indirim beklemek yerine hala fiyatı uygunken oyunu satın almanızı öneriyoruz. Steam düzenli olarak fiyat güncellemesine gittiği ve Sons of The Forest’nin erken erişimi sonrası fiyatının artabileceği için işi riske atmanızı önermiyoruz. Oyun hakkında ortaya çıkacak yeni sorulara yanıt vermeye çalışacağız, bizi takip etmeye devam edin. Steam üzerinden Forest 2'yi satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

  arrow_upward