Snapchat SFS Ne Demek? Snapchat

Snapchat uygulamasını kullanan insanların karşılaştığı onlarca kısaltma vardır. Snapchat SFS ne demek snapchat kullanıcıları tarafından en çok soruların kısaltmalardan birisidir. Uygulamayı daha iyi anlamak, diğer kullanıcıların ne demeye çalıştığını öğrenmek için yanıt bulunması gereken bir sorudur.

İçindekiler
[Gizle]

  SFS Ne Demek Snapchat?

  Kullanıcılar tarafından henüz ilk mesajlaşmalarınızda “SFS” kısaltmasını alıyorsanız Snapchat SFS ne demek diye araştırmaya koyulmuş olabilirsiniz. Öncelikle endişelenmenize hiç gerek yok, karşınızdaki kullanıcı size kötü bir kısaltma ile gelmiyor, tek istedikleri uygulamada sahip oldukları hacmi genişletmek, sosyal ağlarını büyütmek.

  Twitter üzerinde “takibe takip” söylemini defalarca görmüş, en azından duymuşsunuzdur. Karşılıklı olarak yapılan bu eylem sonucu iki hesap birbirini takip eder ve süreç sonlanır. Snapchat uygulamasında da benzer bir uygulama söz konusudur. Karşılıklı olarak Snapleşmek istiyorsanız bu deyimi kullanabilir SFS mesajına karşılık verebilirsiniz. Daha önce benzer şekilde Snapchat ST ne demek sorusuna yanıt vermiştik.

  Snapchat SFS Açılımı Nedir?

  Konuyu açıkça dile getirdiğimizi düşünüyoruz ancak doğrudan İngilizce bir deyim olan SFS açılımı da öğrenmek istiyor olabilirsiniz. Sizin yerinizde olsaydık biz de açılımı merak ederdik. İngilizce olarak SFS “Snapchat for Snapchat” deyiminin bir kısaltmasıdır. Açılımı doğrudan Türkçeye çevirmenin pek mümkün olmadığını söyleyebiliriz.

  Ancak basit ve dolaylı bir çeviri yapacak olursak takibe takip söylemi gibi “snape snap” olarak düşünebilirsiniz. Uygulama üzerindeki sosyal alanınızı genişletmek için oldukça mantıklı bir süreçtir. Yine de sosyal medya ortamlarında karşılıklı takipleşenlere fazla saygı duyulmadığını da unutmamalısınız.

  Snapchat SFS Ne Anlama Geliyor?

  Snapchat SFS ne demek Snapchat özelinde bir soru da değildir aslında. SFS ne demek Instagram üzerinde de kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. Yeni ve gündemde olan sosyal medya platformlarının henüz olmadığı dönemlerde SFS söylemine alışkın olan sosyal medya kullanıcıları yeni platformlarda da karşılıklı takipleşme için SFS kısaltmasını kullanmaktadır.

  SFS ne demek sorusu Instagram ve Twitter kullanıcıları tarafından sorulduğunda karşılarına bir Snapchat kısaltması geldiğini öğreniyorlar. Bu merak Snapchate yeni hesapların açılmasını tetikleyebilir. Diğer platformlardan gelen insanları sıcak karşılamanızı ve onlara kucak açmanızı öneriyoruz. Belki de hepsiyle SFS yapmalısınız.

  arrow_upward