Snapchat ST Ne Demek?

Snapchat günümüzde çok popüler olmasa da hali hazırda milyonlarca kullanıcısı bulunmaktadır.Bizim ülkemizde de önemli bir yeri olduğuna inanıyorum.Sizlere bu yazımızda Snapchat ST ne demek ve ST nasıl kazanılır bunları aktaracağız.

İçindekiler
[Gizle]

  Ayrıca Bakınız : Snapchat Beklemede Ne Demek?

  Snapchat ST Ne Demek?

  Snapchat ST Ne Demek?

  Snapchat ST, iki kullanıcının birbirlerine 3 gün peş peşe snap atmalarını tanımlamak için verilen kısaltmadır. Bu durumu başarabilirseniz eğer kullanıcı isminizin yanında kaç gün ST yaptığınız yazar ve yanında alev işareti bulunur.

  Snapchat ST Açılımı Nedir?

  Snapchat St açılımı ise Snapchat streak veya SnapStreak olarak geçer. Bu terimi daha önce oyun oynayanlarınız varsa görmüş olabilir. Snapchat St türkçe karşlığı ise 'peş peşe yapılan' şeyler manasına gelmektedir.

  Snapchat Streak Nasıl Başlatılır?

  Snapchat Streak başlatmak oldukça kolaydır.Aşağıdaki adımları takip ederek sizde isminizin yanına alevleri ve değişen emojileri alabilirsiniz;

  • Snapchat kullanıcıları arasında 3 gün takipleşmelisiniz,
  • 3 gün süre içerisinde 24 saat içinde snapleşmelisiniz,

  Bunları yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise bunu başlatmak için normal mesaj değil de onun yanında snap de atmalısınız.Yani fotoğraf ve video göndermediğiniz takdir de SnapStreak başlamayacaktır.

  Snapchat Streak Emojileri Nelerdir?

  Snapchat Streak emojileri birbirlerinden farklı şeyleri ifade ederler. Snapchat St emojilerinin anlamları ve sıralaması şu şekildedir;

  • Ateş Emojisi
  • Kum saati emojisi
  • Dağ emojisi
  • 100 emojisi

  Ateş Emojisi

  Snapchat Streak devam edip etmediğini anlamanız için konuştuğunuz kişinin profiline bakabilirsiniz.Ateş emojisi varsa SnapStreak devam ediyor demektir.

  Kum Saati Emojisi

  Kum saati emojisi görürseniz bu Snapchat ST 4 saat içinde biteceği anlamına gelir, bunu engellemenin tek yoluda arkadaşınıza snap atmaktır. Bunu yaptığınız takdir bu süre sıfırlanır.

  Dağ Emojisi

  Uzun süreli SnapStreak yapan kişilerde görülen emojidir.

  100 Emojisi

  Adındanda anlaşılacağı gibi 100 emojisi, 100 gün süreyle SnapStreak yapanlarda görülmektedir.

  Sizlere basitçe Snapchat St ne demek aktarmaya çalıştık aklınıza takılan sorular olursa, sizler için seve seve cevaplayabiliriz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Snapchat St yaptığınız zaman, arkadaşlarınız listesinde profilinizin yanına kaç gün streak yaptığınız ve yanında da bir alev emojisi çıkar.

  Eğer ki yeni bir streak başlattıysanız, kum saati belirirse 4 saat içinde snap atmazsanız streak kaybolur. Normal şartlarda da 24 saat içinde bir şey yapmazsanız kaybolabilir.

  arrow_upward