Hay Day internetli Mi? Online Mı?

Supercell tarafından geliştirilen ve günümüzde en çok oynanan çiftlik oyunlarından olan Hay Day internetli mi diye düşünüyorsanız bağlantı konusunda bazı sorunlar yaşıyorsunuz demektir. Tayming ailesi olarak Hay Day çevrimiçi bir oyun mu sorusuna yanıt arayan oyuncular için en güncel ve doğru bilgiler vermeye hazırız.

İçindekiler
[Gizle]

  Hay Day internetli Mi?

  Hay Day internetli Mi?

  Oynamak istediğiniz oyunun internet kullanıp kullanmadığını öğrenmek istiyorsanız büyük oranda aceleniz var demektir. Böylesine aceleniz olduğu bir durumda sizleri uzun yazılar okumak zorunda bırakmak istemiyoruz. Hay Day internetli mi sorusunun yanıtı ne yazık ki evet olacaktır. Hay Day internetli, yani internet kullanan bir oyundur. Eğer bağlantınız sabit değilse veya aktif bir bağlantınız yoksa Hay Day oynayamazsınız.

  Oyundaki çoğu etkinliğin çevrimiçi sunuculardan geldiğini düşünecek olursanız neden Hay Day oynamak için internet gerektiğini kolayca anlayabilirsiniz. Tavuklarınızın yumurtalama süresi, ineklerinizin vereceği süt, çiftliğinizden çıkacak sebzelerin hepsi aslında sunuculardan gelen aktif yani internete bağlı olaylardır. Arkadaşlarınızla oynamanız gereken bir oyunun internetsiz olması garip olurdu. Bu nedenle Hay Day arkadaş nasıl eklenir sorusuna da yanıt vermiştik.

  Hay Day Online Bir Oyun Mu?

  Hay Day oyununun internet gerektiren bir oyun olduğunu söyledikten sonra online olup olmadığını da söylemek gerektiğine inanıyoruz. Aslında yabancı dil bilen okuyucularımız için çok basit olsa da bu soruya da yanıt vermek istiyoruz. Online kelimesini Türkçeye çevirecek olursak "çevrimiçi" kelimesine denk geldiğini göreceğiz. Yani evet, Hay Day online bir oyundur. Telefonunuzda internet yoksa, wifi kullanamıyorsanız Hay Day bilgisayara nasıl indirilir adlı içeriğimizi okuyarak bilgisayarınızdaki internet ile Hay Day oynayabilirsiniz.

  Hay Day Çevrimdışı Oynanır Mı?

  Tüm yanıtlarımıza rağmen Hay Day çevrimdışı oynanır mı diye sormayı ihmal etmiyorsanız ne yazık ki bu soruya olumlu yanıt veremeyeceğiz. Çevrimiçi oynanan oyunların ortak özelliklerine bakacak olursanız Hay Day ile pek benzerlikleri olmadığını açıkça görebilirsiniz. Hay Day internetli mi sorusuna verdiğimiz yanıtı da göz önüne alacak olursak Hay Day oyununun çevrimışı olarak oynanmasının mümkün olmadığını söyleyebiliriz.

  Şimdilik Hay Day internetli mi adlı içeriğimizin sonuna geldik. Eğer Hay Day hakkında daha fazla şey merak ediyorsanız Tayming'i takip etmelisiniz. Siz Hay Day severler için en harika, en güncel içerikleri paylaşmaya devam edeceğiz. Çevrimdışı bir oyun oynamak istiyorsanız, bağlantınız olmadığında da eğlenmek istiyorsanız Hay Day dışında bir oyunu telefonunuzda yüklü tutmalısınız.

   

  arrow_upward