Hay Day Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

Hay Day oyuncuları mümkün olan en geniş kitleyle ortak oynamak istiyorlar. Bu nedenle Hay Day arkadaş ekleme nasıl yapılır sorusuyla sık sık karşılaşıyoruz. Ortak oynamanın getirdiği harika özelliklerden ve arkadaşlarınızla birlikte oynamanın keyfinden faydalanabilmek için öncelikle bazı sorulara yanıt bulmanız gerekecektir.

İçindekiler
[Gizle]

  Hay Day Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

  Hay Day Arkadaş Ekleme Nasıl Yapılır?

  Ortak görevler, birlikte ilerleteceğiniz adımlar ve gelişiminiz için gereken her türlü içerik için Hay Day oyununda arkadaşlara ihtiyaç duyarsınız. Ne kadar çok arkadaşınız ile Hay Day oynarsanız o kadar çok etkinlikten faydalanabilirsiniz. Hay Day arkadaş ekleme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız bu konudaki üç farklı yöntemi de sizlerle paylaşacağımızı bilmelisiniz. Karşınızda Hay Day arkadaş ekleme yöntemleri;

  • Facebook Arkadaş Ekleme
  • Game Center Arkadaş Ekleme
  • Arkadaş Arama

  Daha önce sizlerle Hay Day bağış nasıl kabul edilir adlı bir içerik paylaşmıştık. İçeriğimizi okuduğunuzda arkadaş eklemenin ve komşu sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu daha iyi anlayacaksınız. Hay Day arkadaş ekleme nasıl yapılır öğrendiktens onra bolca bağış toplayacağınızı umuyoruz.

  Hay Day Facebook Arkadaş Ekleme

  Hay Day Facebook Arkadaş Ekleme

  Hay Day arkadaş listenizi geliştirmenin en kolay yoğu doğrudan Facebook arkdaşlarınızı oyun hesabınıza geçirmek olacaktır. Facebook ve Hay Day hesaplarınızı birbirine bağladıktan sonra çok basit işlemlerin devamında bolca yakın arkadaşınızı Hay Day üzerinden görebilecek, eğer isterseniz arkadaşlık daveti gönderebileceksiniz.

  • Hay Day oyununu başlatın,
  • Köyünüze giriş yaptıktan sonra sol üstteki dişli çark simgesine dokunarak ayarlara ulaşın,
  • Ayarlar paneli içerisinden resimde gördüğünüz gibi "Facebook Bağlama" seçeneğine dokunun,
  • Yeni bir sekmede açılacak Facebook hesabınıza giriş yapın ve hesabınızı bağlama seçeneğine dokunun,
  • Tüm işlemlerden sonra oyun ekranına tekrar gelin ve sağ alttaki arkadaş butonuna tıklayarak Facebook arkadaşlarınızdan istediklerinizi ekleyin.

  Hay Day Game Center Arkadaş Ekleme

  Hay Day Game Center Arkadaş Ekleme

  Facebook kullanan insanların sayısındaki azalmaya bakacak olursak Hay Day oyuncularının büyük bir çoğunun Facebook kullanmadığını söyleyebiliriz. Bu nedenle farklı çözümler geliştirmemiz, önermemiz gerektiğini de düşünüyoruz. Game Center sadece iOS üzerinden çalışan bir uygulama olsa da Android üzerinden de Game + ile benzer işlemleri takip ederek arkadaş ekleyebilirsiniz.

  • Game Center uygulamasını başlatın,
  • Hemen alttaki menüden "Arkadaşlar" seçeneğine dokunun,
  • Arkadaşlar menüsündeki + simgesine dokunun,
  • Mail adresi, kullacı adı gibi özellikleri yazarak arkadaşlarınıza davet gönderin.

  Game Center veya Game + üzerinden eklediğiniz arkadaşlarınız otomatik olarak Hay Day oyununda da arkadaş olarak listenize eklenecektir.

  Hay Day Arkadaş Arama

  Tüm bu otomatik arkadaş sayısı çoğaltma yöntemlerinin yanında aradığınız bir arkadaşınıza doğrudan ulaşma imkanınızın olduğunu da söylemek istiyoruz. Arama simgesine dokunduktan sonra çıkan arama yerine arkadaşınızın kullanıcı adını yazıp arattığınız durumda karşınıza benzer birçok oyuncu çıkacaktır. Doğrusunu bulup arkadaşlık isteği yollayabilirsiniz. Artık Hay Day arkadaş ekleme nasıl yapılır biliyorsunuz hem de üç farklı şekilde...

  Hay Day Arkadaş Ekleme Sınırı Var Mı?

  Sadece Hay Day arkadaş ekleme nasıl yapılır sorusuna yanıt vermenin içeriğimizi kaliteli kılacak kadar yeterli olmadığını düşünüyoruz. Ayrıca Hay Day arkadaşları hakkında merak ettiğiniz birkaç önemli ve benzer soruya daha yanıt vermek istiyoruz. Bunca arkadaş kazanma yönteminden sonra çok fazla arkadaşınız olduğunu düşünüyorsanız ve bir saniye olsun Hay Day arkadaş ekleme sınırı var mı diye soruyor olabilirsiniz.

  Daha önce Supercell'in dev markası Hay Day oyununun dost listenize ne kadar bağımlı bir ilerleşiyi olduğunu söylemiştik. Kabalık bir arkadaş havuzuna sahip olmak her anlamda işinizi kolaylaştıracağı için Hay Day oyununa bir sınır getirmemişler. Yani hayıt, Hay Day arkadaş sahibi olma sınırı yok. Dilediğiniz kadar insanı listenize ekleyebilir ve onlarla birlikte Hay Day oynamaya devam edebilirsiniz.

  Hay Day Arkadaş Eklemek Ne İşe Yarar?

  Hay Day arkadaş ekleme nasıl yapılır konusundan bahsederken düzenli olarak bolca tanıdığınız olmasının Hay Day üzerinde ciddi olumlu etkisi olduğundan bahsetmiştik. Böyle bir durumda Hay Day arkadaşlarınızın ne işe yaradığını da sizlerle paylaşmak gerektiğine inanıyoruz. Arkadaşlarınız Hay Day oyununda;

  • Düzenli bağış almanıza,
  • Günlük ödüller kazanmanıza,
  • Ortak etkileşimlerde bulunmanıza yaramaktadır.

  İçeriğimizin sonuna geldiğinizde Hay Day arkadaş ekleme nasıl yapılır konusu hakkında merak ettiğiniz her türlü soruya yanıt bulduğunuza inanıyoruz. Eğer aklınıza takılan farklı sorular varsa yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak için can atan Tayming içerik üreticileri olduğundan emin olabilirsiniz.

  arrow_upward