Hay Day Bilgisayara Nasıl indirilir?

Hay Day eski kalabalık günlerine döndüğünden beri Hay Day bilgisayara nasıl indirilir sorusu oyuncular tarafından sıklıkla sorulmaya başlandı. Ne kadar eğlenceli olursa olsun sürekli olarak telefona bakmaktan sıkıldıysanız Hay Day heyecanını bilgisayar ekranınıza taşımak istemenizden daha doğal bir durum yoktur. Peki, Hay Day bilgisayara indirmek mümkün mü? 

İçindekiler
[Gizle]

  Hay Day Bilgisayarda Oynanır Mı?

  Hay Day bilgisayara nasıl indirilir sorusuna yanıt vermeden önce Hay Day bilgisayarda oynanır mı konusunsa kesin konuşmamız gerektiğine inanıyoruz. Gerçekleşmesi mümkün olmayan bir olay için uzun uzun içerik okumanızı istemeyiz. Doğrusunu söylemek gerekirse Hay Day için yayınlanmış resmi bir bilgisayar sürümü bulunmamaktadır. Ancak bu durum sizi hayal kırıklığına itmesin, ara yazılımlar kullanarak bilgisayarınızda Hay Day oynayabilir, Hay Day bilgisayara indirebilirsiniz. Nasıl mı?

  Hay Day Bilgisayara Nasıl indirilir?

  Hay Day Bilgisayara Nasıl indirilir?

  Bilgisayara Hay Day indirmek için harici bir yatırımı ihtiyacınız olacağını söylemiştik. Her kullanıcı kendi bildiğini, daha önce denediği emülatör ile Hay Day PC'ye indirme işlemini gerçekleştirebilir. Tayming ailesi olarak BlueStacks nedir adlı içeriğimizde daha önce incelediğimiz uygulamayı öneriyoruz ve Hay Day bilgisayarda nasıl oynanır konusunu bu uygulama üzerinden anlatacağız. Hay Day bilgisayara nasıl indirilir;

  • Öncelikle buraya tıklayarak Blustacks adlı programı indirin.
  • İndirme işlemi bittikten sonra kurulum adımlarımı tamamlayın.
  • Bluestacks kurulduktan sonra Google hesabınız ile giriş yapın.
  • Play Store üzerinden Hay Day'i bulun ve indirin.
  • Oyuna giriş yapmadan önce tuş atamalarınızı tamamlayın.
  • Artık bilgisayar üzerinden Hay Day oynayabilirsiniz.

  BlueStacks veya başka bir uygulama fark etmez herhangi bir şekilde üçüncü parti yazılım kullanırken oldukça dikkatli olmalısınız. Amacınız ne kadar iyi olursa olsun sonu kötü biten bir uğraş içinde olabilirsiniz. Özellikle emülatör kullanımı sırasında kendi Google hesabınıza giriş yapmanızı kesinlikle önermiyoruz. Yeni bir hesap açıp onu kullanmak en mantıklısı olacaktır.

  Bilgisayarda Hay Day Oynamak Ban Sebebi Mi?

  Supercell tarafından geliştirilen Hay Day oyunu için resmi bir bilgisayar sürümü olmadığını içeriğimizin başında belirtmiştik. Ortada resmi bir program olmadığı için her ne kadar zararsız gözükse ve çoğu oyunda kullanılması sorun olmasa da bir üçüncü parti yazılım kullanmamız gerekiyor. Üçüncü parti yazılımlar çoğu online oyunda ban sebebi olduğu için oyuncular bilgisayarda Hay Day oynamak ban sebebi mi diye soruyorlar.

  Teorik olarak evet ama pratikte ban yemeniz neredeyse imkansızdır. Üçüncü parti yazılımlardan cezalandırılmanız için şikayet edilmeniz gerekiyor. Eğer oyunu etkileyecek, diğer oyuncuların eğlencesine gölge düşürecek bir yazılım kullanmıyorsanız, ki BlueStacks bunları yapmaz, kimse sizi şikayet edemez. Böylece ban yeme şansınız da neredeyse sıfıra düşer. Yani bilgisayarda Hay Day oynamak ban sebebi değildir.

  Bilgisayarda Hay Day Oynamanın Avantajları Nelerdir?

  Hay Day bilgisayara nasıl indirilir adlı içeriğimizin sonuna gelirken insanların neden Hay Day oyununu bilgisayarda oynamak istediklerini ve bilgisayara Hay Day indirmenin nasıl avantajları olduğunu da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Böylece oyunu hangi platformda oynamanızın daha eğlenceli olacağına kendi kendinize karar verebilirsiniz. Bilgisayarda Hay Day oynamanın avantajları aşağıdaki gibidir;

  • Küçük ekrana saatlerce bakmak zorunda kalmazsınız,
  • Mouse kontrolü ile daha konforlu bir ortam oluşturursunuz,
  • Şarj sorunu tamamen ortadan kalkar,
  • Telefonun ısınma problemini yaşamazsınız,

  Gördüğünüz gibi Hay Day severlerin Hay Day bilgisayara nasıl indirilir diye araştırması için geçerli onlarca nedeni mevcut. Eğer siz de bilgisayarınız üzerinden Hay Day oynamak istiyorsanız Hay Day bilgisayara nasıl indirilir sorusuna verdiğimiz yanıtları adım adım uygulayarak isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Şimdilik ilgili içeriğimizin sonuna geldik. Daha fazla Hay Day içeriğinde görüşmek dileğiyle...

  arrow_upward