Hay Day Genişletme izni Nasıl Kullanılır? Genişletme izni Nedir?

Hay Day genişletme izni nasıl kullanılır diye merak ediyorsanız siz de oyuna yeni başlamış ve sonrasında genişletme izniyle tanışmışsınız demektir. Genişletme özelliğini nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız oyunda istediğiniz kadar gelişemez, Hay Day'in harika özelliklerinden faydalanamazsınız. Dilerseniz daha fazla uzatmadan konumuza geçelim.

İçindekiler
[Gizle]

  Hay Day Genişletme izni Nedir?

  Daha rahat bir oyun geçirmeniz dileğiyle Hay Day genişletme izni nasıl kullanılır sorusuna yanıt vermeden önce genişletme izninin tam olarak ne olduğunu öğrenmeniz gerektiğini düşünüyoruz. Aslına bakacak olursanız genişletme izni tam da isminden anlaşılabileceği gibi çiftliğinizi genişletmeye yarayan bir eşyadır. Genişletme eşyasını kullandığınızda geliştirilebilir alanlar kullanıma açılır. Belilir bir alandan sonra yeni alan açmanıza izin verilmez. Çiftliğinizin belirli bir büyüme limiti vardır.

  Hay Day Genişletme izni Nasıl Kullanılır?

  Hay Day Genişletme izni Nasıl Kullanılır?

  Artık Hay Day genişletme izninin ne işe yaradığını biliyorsunuz. Buradan sonra Hay Day genişletme izni nasıl kullanılır öğrenebilmeniz için en kısa ve anlaşılır şekilde açıklamasını yapmak istiyoruz. Genişletme işlemlerini zorlanmadan tamamlamak istiyorsanız sizlerle paylaşacağımız adımları sırasıyla ve hatasız şekilde takip etmelisiniz. Adımlar arasında anlamadığınız, hata ile karşılaştığınız bir yer olursa yorumlar kısmından bizlere danışabilirsiniz.

  • Genişletme iznini kullanacağını alanı seçin,
  • Alanın üzerine gelerek Genişlet butonuna dokunun,
  • Daha sonra gelen seçenekler arasından "Gelişme İzni Kullan" seçeneğine dokunun,
  • İşlemleri doğru şekilde uyguladıktan sonra genişletme başarıyla sağlanacaktır.

  Genişletme izni kazanmak için yapmanız görevlerde arkadaşlara ihtiyacınız olabilir. Daha fazla komşu, daha fazla başarılı görev demektir. Daha önce sizler için Hay Day arkadaş ekleme ve Hay Day bağış nasıl kabul edilir konularını detaylı şekilde incelemiştik.

  Hay Day Genişletme izni Nereden Alınır?

  Tayming'i ziyaret ettikten sonra Hay Day genişletme izni nasıl kullanılır konusunda endişe etmenize gerek kalmayacağına eminiz ancak bahsettiğimiz izinleri nasıl kazanacağınızı bilmiyorsanız nasıl kullanacağınızın da bir önemi kalmayacak demektir. Hay Day genişletme izinleri çok farklı şekillerde elde edilebilir. Nasıl mı, Hay Day genişletme izni;

  • Derbi Ödülleri,
  • Orta Seviye Ödüller,
  • Dev Gizemli Kutular,
  • Özel Tekne Etkinlikleri,
  • Çarkıfelek,
  • Vadi Dükkanından alınabilir.

  Genişletme izni ve Hay Day hakkında her türlü soruya yanıt vermeye çalıştık. Aklınıza takılan benzer soruları yorumlar kısmından Tayming içerik üreticilerine ulaştırabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamak için sabırsızlıkla beklediklerine emin olabilirsiniz. Çiftliğinizi geliştirdikten sonra yeni bölgelere dilediğiniz gibi ekim, dikim yapabilirsiniz, işiniz zor. Şimdiden kolaylıklar diliyoruz.

   

  arrow_upward