Hay Day Bağışlar Nasıl Toplanır?

Çiftlik yaşamı yardımlaşmayı ve takas sistemini benimsemeniz gereken bir yaşamdır. Hay Day bağışlar nasıl toplanır diye soruyorsanız komşularınızın ne kadar gönlü bol olduğunu anlamış ancak gelen bağışları toplamayı henüz öğrenememişsiniz demektir. Bağış istemekten ve almaktan çekinmemelisiniz.

İçindekiler
[Gizle]

  Hay Day Bağışlar Nasıl Toplanır?

  Hay Day Bağışlar Nasıl Toplanır?

  Hay Day gibi bir çiftlik oyununda yardımlaşma ve beraber gelişme mantığı çok kullanılmalıdır. Böylesine eğlenceli, rekabetten uzak bir oyunda komşularınıza, arkadaşlarınıza yardımcı olarak manevi açıdan rahatlayabilirsiniz. Eğer oyuna yeni başlayan taraf sizseniz Hay Day bağışlar nasıl toplanır sorusuna yanıt alarak hem bağış sistemini daha iyi öğrenebilir hem de çiftliğinizi geliştirmeye başlayabilirsiniz. Beş tane tavuk kime yeter ki?

  • Postayı açın,
  • Gelen öğeler arasından ihtiyacınız olanları seçin,
  • Hemen ekranın sol altındaki "Kabul Et" butonuna dokunun,
  • İşte böyle Hay Day bağışlarınızı toplayabilirsiniz.
  • Hay Day arkadaş ekleme nasıl olur adlı içeriğimizi okuyarak bağış alacağınız daha fazla insana ulaşabilirsiniz.

  Hay Day bağış işlemleri kuşluk adı verilen bir posta üzerinden yapılmaktadır. Başlığımızda paylaştığımız resime bakarak postanın nasıl göründüğünü anlayabilirsiniz. Gelen bağışları toplamak için yukarıdaki adımları sırasıyla ve hatasız şekilde uygulamanız yeterli olacaktır. Eğer bağış toplamak değil, istemek gibi bir planınız varsa yine postayı kullanarak neye ihtiyacınız olduğunu komşularınıza haber verebilirsiniz. 

  Hay Day Kimler Bağış Alabilir?

  Henüz Hay Day bağışlar nasıl toplanır sorusunun yanıtını yeni yeni öğreniyorsanız bağış sistemi hakkında farklı sorularınızın da olabileceğini tahmin edebiliyoruz. Hay Day kimler bağış isteyebilir, alabilir diye merak ediyorsanız kendinizi kötü hissetmemelisiniz. Birçok yeni oyuncu başta bağış isteyebileceğini bilmiyor. Oyuna giriş yaptıktan sonra postaya sahip olan her oyuncu komşularından bağış talebinde bulunabilir.

  Hay Day Kimler Bağış Atabilir?

  Kimlerin bağış alabileceği kadar kimlerin bağış atabileceği de merak konusu olabiliyor. Komşularınız dilediği zaman size bağış atabilirler. Siz kabul etmediğiniz sürece yolladıkları ürünler çiftliğinize gelmeyeceği için bunun da bir sınırı veya limiti yoktur. Yani Hay Day oynayan her oyuncu hiç zorlanmadan, sadece postayı kullanarak bağış atabilir.

  Hay Day Ne Kadar Bağış İstenebilir?

  Hay Day oynarken bağış istemekten ve toplamaktan çekinmemeniz gerektiğini söylemiştik. Böylesine yardımlaşmaya açık bir oyunca bile kötüye kullanım olmaması amacıyla bazı sınırlar olduğunu da belirtmek gerekiyor diye düşünüyoruz. Çiftliğinizin ihtiyaç duyduğu ürünleri listelerken bazı sayılar arasında tercih yapmak zorundasınız. Hay Day oyunundaki materyalleri aşağıdaki kadar talep edebilirsiniz.

  • Yem: 3 Birim
  • Hasat: 10 Adet
  • Malzemeler: 3 Tane
  • Ürün: 5 Tane

  Artık Hay Day bağışlar nasıl toplanır biliyorsunuz ve biz de içeriğimizin sonuna geliyoruz. Konu hakkında merak ettiğiniz, yanıtlamamızı istediğiniz başka sorular varsa yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz. Tayming içerik üreticileri sizlerden gelen soruları ve görüşleri merakla bekliyor olacak. Tavuklarınıza yem vermeyi sakın unutmayın ki sağlıklı yumurtalara kavuşun.

  arrow_upward