Clash of Clans Ne Zaman Çıktı?

Clash of Clans severler için her zaman güncelliğini koruyacak bazı sorular vardır. Bunlardan bir tanesi de Clash of Clans ne zaman çıktı? Sevdiğiniz, oynadığınız oyunun kaç yaşında olduğunu bilmek kadar yeni başlayacağınız bir oyunun da ömrünü bilmek önemlidir. Yani hiç Clash of Clans oynamamış oyuncular da Clash of Clans çıkış tarihini merak ediyorlar.

İçindekiler
[Gizle]

  Clash of Clans Ne Zaman Çıktı?

  Clash of Clans Ne Zaman Çıktı?

  Daha önce Clash of Clans hakkında hesap aktarma ve isim değiştirme nasıl yapılır adlı farklı farklı onlarca içerik oluşturduk. Sizlerle buluşturduğumuz içerikler arasında üzülerek yazdığımız tek konu Clash of Clans ne zaman kapatılacak mı adlı içeriğimiz olmuştu. Bu sefer çok daha eğlenceli, çok daha neşe dolu bir başlık attık. Clash of Clans ne zaman çıktı?

  Supercell tarafından oyuncularla buluşturulan Clash of Clans'ın her yaştan hayranı mevcut ve hepsi oyunun ne zaman yayınlandığını merak ediyorlar. Clash of Clans 2 Ağustos 2012 günü çıktı ve o günden beri kitlesini büyütmeye devam ediyor. Hala oyuna yeni başlayacak oyuncular var ve ilk adımı atmadan önce Clash of Clans ne zaman çıktı diye soruyorlar.

  Clash of Clans Androide Ne Zaman Çıktı?

  Clash of Clans iOS kullanıcılarının eline Google Play tercih edenlerden çok daha önce ulaştı. Sizlere verdiğimiz Clash of Clans ne zaman çıktı tarihi oyunun ilk kez yayımlandığı yani iOS'a geldiği tarihti. Dilerseniz Android için de bu soruya yanıt verelim. Clash of Clans Anrdoid telefonlarıma 7 Aralık 2013 tarihinde çıkış yaptı.

  Clash of Clans Kaç Yaşında?

  Artık Clash of Clansın doğum gününü gün, ay ve yıl olarak biliyorsunuz. Bir oyunun doğum gününü merak edecek kadar oyunla aranızı iyi tutmayı başarıyorsanız kendi kendinize bu oyun kaç yaşında diye de soruyor olabilirsiniz.

  Clash of Clans kaç yaşında diye merak ediyorsanız, güzel karakterlerimizi içerisinde barındıran Clash of Clans tam 11.5 yaşında. Önümüzdeki 2 Ağustos 2023 tarihinde 12 yaşına basacak ve güzel kutlamalarla bizlerle olacak. Artık Clash of Clans kaç yılında çıktı biliyorsunuz.

  Clash of Clans Yıl Dönümü Kutlamaları

  Oyunun on birinci yıl dönümünde harika hediyelerle dolu bir doğum günü partisi yaptığımızı hatırlıyor olmalısınız, umarım hatırlayacak kadar şanslısınızdır. Eğer bu mükemmel partiyi kaçırdıysanız hiç üzülmeyin, aslında biraz üzülebilirsiniz, yeni bir parti çok ama çok yakın. Clash of Clans hangi yıl çıktı konusunda yıl dönümüne değinmemek olmazdı.

  Daha önce de söylediğimiz gibi aylar sonra Clash of Clans on ikinci yaş gününü kutlayacak ve bu kutlamaya tabi ki Supercell’in göz bebeği olan oyuncular da katılacak. Gerek fiziksel yapılacak etkinlikler gerek oyun içerisindeki eventlerle harika bir doğum günü partisi olacağından eminiz. Bu seferki partiyi kesinlikle kaçırmamalısınız.

  arrow_upward