Clash of Clans Hesap Aktarma Nasıl Yapılır?

Clash of Clans hesabınızı başka bir cihazda açmak istiyorsanız Clash of Clans hesap aktarma nasıl yapılır sorusuna yanıt bulmalısınız. Eğer Tayming’i ziyaret eden oyuncular gibi siz de bu soruya yanıt arıyorsanız en doğru adrestesiniz demektir. Kimse saatlerce, belki yıllarca emek verdiği hesabını başka bir cihazda terk etmeyi istemez.

İçindekiler
[Gizle]

  Clash of Clans Hesap Aktarma Nasıl Yapılır?

  Clash of Clans Hesap Aktarma Nasıl Yapılır?

  Mobil oyunların en büyük sorunları arasında hesap aktarma konusunda yaşanan sorunlar ve telefonların sık sık değişmesi gelmektedir. Eğer telefon değiştirmek veya başka bir cihazdan hesabınıza bağlanmak istiyorsanız Clash of Clans hesap aktarma nasıl yapılır bilmeniz gerekir.

  Clash of Clans Hesap Aktarma Yöntemleri arasından kolayınıza geleni seçmeli ve işlemlere daha fazla zaman kaybetmeden başlamalısınız. Siz hesabınıza nasıl ulaşacağınızı düşünürken birçok saldırı alıyor olabilirsiniz. Clash of Clans telefon değiştirme yöntemleri aşağıdaki gibi ikiye ayrılır.

  • Google Play ile Clash of Clans Hesap Aktarımı
  • Cihaz Bağlayarak Clash of Clans Hesap Aktarımı

  Google Play ile Clash of Clans Hesap Aktarımı

  Köyünüzden hiçbir şey eksilmeden yeni telefonunuza köyünüzü, hesabınızı geçirmek istiyorsanız ilk olarak başvurabileceğiniz yöntemlerden birisi Google Play’dir. Clash of Clans oynarken hesabınızı Google Play’e bağladıysanız eski telefonunuza erişemiyor olsanız bile aktarımı kolayca yapabilirsiniz.

  • Google Play kullanarak köyünüzü aktarmak için öncellikle daha önceden hesabınızı Google Play’e bağlamış olmanız gerekmektedir. Eski cihazınıza hala ulaşabiliyorsunuz hesabınızı bağlayın.
  • Hesabınızı aktarmak istediğiniz yeni cihaza Clash of Clans’ı buraya tıklayarak indirin.
  • Eğitim bölümlerini hızlıca tamamlayın.
  • Ayarlar menüsünü açarak “Google Play ile Giriş” seçeneğine tıklayın ve daha önceden hesabınızı bağlarken kullandığınız bilgileri hatasız girin.

  Google Play giriş bilgilerinizi biliyorsanız eski telefonunuz kullanılamaz durumda olsa bile hesabınızı kurtarabilirsiniz. Daha önce oyunu bağlamadıysanız ne yazık ki eski cihazınızı kullanmak ve bağlantıyı sağlamak zorundasınız. Clash of Clans isim değiştirme sürecinde olduğu gibi yaşadığınız sorunları Supercell’e iletebilirsiniz.

  Cihaz Bağlayarak Clash of Clans Hesap Aktarımı

  Google Play kullanmıyorsanız veya hesap bilgilerinize tam olarak hakim değilseniz hesap aktarma işlemini cihazınızı bağlayarak tamamlayabilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirmek için hem yeni hem de eski telefonunuzun yakınlarda olması gerekmektedir.

  • Eski cihazınızdan Clash of Clans’ı başlatın ve Ayarlar menüsünü açın.
  • Karşınıza çıkan pencerede “Bir Cihazı Bağla” seçeneğine tıklayın.
  • Eski cihazınızı onaylamak için “Bu Eski Cihaz” butonuna tıklayın.
  • Karşınıza yeni cihazınıza girmeniz gereken bir kod gelecektir. Süresi olan Clash of Clans hesap aktarma kodunu yeni hesabınıza girmeniz gerekmektedir.
  • Hesabınızı aktarmak istediğiniz cihazda Clash of Clans’ı açın ve “Ayarlar” menüsüne girin.
  • Açılan pencerede “Bir Cihazı Bağla” kısmına girin.
  • “Bu Yeni Cihaz” seçeneğine tıklayıp, kodu yeni pencereye hatasız olarak yazın ve onaylayın.

  Kodun kullanımı için belirli bir süre olduğu için hızlı olmalısınız ancak çok fazla acele etmeniz durumunda hatalı tuşlama yapabilirsiniz ve yeni kod almanız biraz zaman alabilir. Cihazlar arasında sınırsız geçiş yapma hakkınız vardır ancak şüpheli durumlarda cezai işlem uygulanabileceğini söylemek isteriz.

  Clash of Clans Telefon Değiştirmek Mümkün Mü?

  Telefon değiştirmek zorunda kalmak mobil oyun oynayanların canını sıkan bir durumdur. Aslında yeni, daha güzel bir telefona hesaplarınızı aktarmak çok eğlenceli ve istenen bir durum gibi görülse bile ne yazık ki her zaman sorunsuz aktarımlar yapılmaz. Bazı oyunlarınızı, karakterlerinizi kaybetmeyi göze alamıyorsanız telefon değiştirmeden önce Clash of Clans hesap değiştirme konusuna vakıf olmalısınız.

  Supercell’in sunduğu imkanlarla istediğiniz gibi telefon değiştirebilir ve üyeliğinizi farklı cihazlar üzerinden oynayabilirsiniz. Oyunları yeni yeni oyun hesapları oluşturarak oynamak istemiyorsanız kendinize doğru bir oyun seçmişsiniz demektir. Bilgilerinizi hatırlamak ve eski cihazınıza ulaşmak tamamen oyuncunun sorumluluğudur. Destek ekibi bu konularda size yardımcı olamaz.

  arrow_upward