Clash of Clans isim Değiştirme Nasıl Yapılır? 2023

Çevrimiçi oyunları oynamanın en eğlenceli yanlarından birisi de kullanıcı isimleridir. Clash of Clans isim değiştirme nasıl yapılır diye merak ediyorsanız oyundaki isminizden memnun değilsiniz demektir. Oyunlarda kullanıcı adı değiştirmenin ne kadar pahalı olduğunu düşünecek olursanız isminizi seçerken çok dikkatli olmanız gerektiğini anlayabilirsiniz.

İçindekiler
[Gizle]

  Clash of Clans isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Clash of Clans isim Değiştirme Nasıl Yapılır?

  Rakiplerle henüz karşılaşmadan rakibinize korku salmak, savunmaya profilinizden itibaren başlamak istiyorsanız hesabınızın ismine özen göstermelisiniz. Clash of Clans isim değiştirme sistemi çok kolay bir sistem olmasına rağmen oyuncular tarafından merakla araştırılmaktadır. Köyünüzü korumak kadar dış görünüşünüzü de düşünüyorsanız, Clash of Clans isim değiştirme nasıl yapılır sorusuna yanıt verelim;

  • Clash of Clans oynadığınız cihaz üzerinden oyunu başlatın ve giriş yapın,
  • Dişliyi kullanarak “Ayarlar” penceresini açın,
  • Ayarlar menüsünde “Diğer Ayarlar” başlığına tıklayın,
  • “Adı Değiştir” butonuna basın.
  • Karşınıza çıkacak adımları takip ederek yeni kullanıcı adınızı belirleyin.
  • Kabul edin ve oyunu yeniden başlatın.

  Adımları sırayla ve doğru şekilde uyguladığınız takdirde kolayca Clash of Clans kullanıcı adınızı değiştirebilirsiniz. Ayarlar sekmesinde bahsettiğimiz isim değiştirme bölümünü görebilmeniz için 5. Seviye Belediye Binası’na sahip olmalısınız. İsim değiştirme bölümünü göremiyorsanız gerekli şartları sağladığınızdan emin olmalısınız.

  Clash of Clans Kullanıcı Adı Değiştirme Ücretiz Mi?

  Nick değiştirme işlemlerini kolayca yapabilmeniz için adım adım anlatmaya çalıştık. Çoğu oyunda olduğu gibi Clash of Clans isimleri de belirli bir ücret ile değiştirilmektedir. Clash of Clans hesap aktarımında olduğu gibi eğer beşinci seviye bir belediye binasına sahipseniz her oyuncu bir defalık olmak üzere tamamen ücretsiz olarak ismini değiştirebilir.

  İlk defa isminizi değiştirdiğinizde hiçbir ücret talep edilmemesine rağmen bundan sonraki kullanıcı adı değişikliklerinde maliyet giderek artmaktadır. Çok fazla kaynak harcamak istemiyorsanız nickinizi seçerken, isminizi belirlerken uzun süre düşünmeli ve ince eleyip sık dokumalısınız. Ücretsiz olduğu için aceleci davranmak ilerleyen zamanlarda sorun çıkartabilir.

  Clash of Clans isim Değiştirme Kuralları

  Clash of Clans kullanıcı adı değiştirme sürecinde sadece adınızı nasıl değiştireceğinizi bilmek tüm sorunları çözmenize yetmeyecektir. Yeni isminizin oyun tarafından kabul edilmesi için isim değiştirme kurallarına uygun bir nick seçmeniz gerekiyor. Supercell’in oyunculara kabul ettirdiği sözleşme gereği Clash of Clans kullanıcı isimleri;

  • Emoji,
  • Özel Karakter,
  • Küfür,
  • Hakaret,
  • Irkçılık içermemelidir.

  Hesabınıza vereceğiniz isim her oyuncu tarafından görüleceği için yukarıda bahsettiğimiz kurallara uyması beklenmektedir. Tamamen sizlerin sorumluluğunda olan bu süreçte seçtiğiniz isim diğer oyuncu tarafından ofansif algılanmamalıdır. Aksi taktirde cezalarla karşılaşabilirsiniz. Uzun süreli uzaklaştırmalarla karşılaşmamak için herkese karşı saygılı olmalı ve kurallara uygun isim seçmelisiniz.

  Clash of Clans Kullanıcı Adım Neden Değişti?

  Sizlerle paylaştığımız Clash of Clans isim kurallarına uymadığınız takdirde kullanıcı adınız Supercell tarafından değiştirilebilir. Oyuna girdiğinizde Clash of Clans kullanıcı adım neden değişti diye sormak zorunda kalmak istemiyorsanız tüm kuralları okumalı ve geçeli bir isim tercih etmelisiniz. Kurallara uymayan isimler destek ekibi tarafından değiştirilir ve Clash of Clans isim değiştirme ücreti iade edilmez.

  arrow_upward