11.22.63 Konusu, Oyuncuları, Sezon Sayısı, Bölüm Sayısı, Fragman

Bilim Kurgu dendiğinde akla ilk gelecek dizilerden olan 11.22.63 kaç sezon kaç bölüm diye merak ediyorsanız pişman olmayacağınız bir karar vermek üzeresiniz demektir. Oyunculukların mükemmele yakın olduğu, merakınızı her zaman zinde tutacak bir diziye başlamadan önce bile sezon ve bölüm sayısı hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Günümüzde kimsenin boşa harcayacak vakti yok.

İçindekiler
[Gizle]

  11.22.63 Konusu

  11.22.63" adlı dizi, Stephen King'in romanından uyarlanan bir mini dizi. Hikaye, Jake Epping'in zamanda yolculuk yaparak 1960'larda John F. Kennedy'nin suikastını engelleme çabalarını anlatıyor. Jake, geçmişteki olayları değiştirmenin beklenmedik sonuçları olduğunu keşfediyor ve zamanın da ona karşı bir direnişi olduğunu fark ediyor. Bu gerilim dolu hikaye, zaman yolculuğu, tarih değiştirme ve kader gibi temaları ele alıyor.

  11.22.63 Kaç Sezon?

  Başrollerini James Franco oynadığı 11.22.63 tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz, ben olsaydım ne yapardım diye düşünmenize neden olabilecek başarılı bir Bilim Kurgu dizisidir. Benzer dizi ve filmleri izlemeyi seviyorsanız 11.22.63 kaç sezon kaç bölüm olursa olsun sıkılmadan sonuna geleceğinize inanıyoruz. Daha fazla uzatmadan sorunuza yanıt verelim, 11.22.63 kaç sezon?

  15 Şubat 2016 yılında biz meraklı izleyicilerle buluşan 11.22.63 1 sezondur. Bittiğine emin olduğumuz dizilerin bile yeni sezonlarının çekileceğine dair bazı haberler aldığımızı düşünecek olursak 11.22.63için de her zaman beklentide olabilirsiniz. Dizi hakkında ortaya çıkacak dedikodular ve yeni açıklamalarla sizleri bilgilendirmeye, içeriklerimizi güncellemeye devam edeceğiz.Yine de dizinin 30 Eylül 2020 itibariyle final yaptığını söylemek gerekiyor.

  11.22.63 Kaç Bölüm?

  Bir dizinin kaç sezon olduğunu öğrenmek o dizi hakkındaki tüm bilgilere sahip olmak demek değildir. Aynı zamanda 11.22.63 kaç bölüm diye merak ediyorsanız bu konuda da sizleri yanıtsız bırakmamayı amaçlıyoruz. Tayming yazarları olarak sıkılmadan izlediğimiz, sizin de severek izleyeceğinizi, izlediğinizi düşündüğümüz 11.22.63 toplam 8 bölüm olarak izleyicilerle buluştu. Sezon konusunda olduğu gibi bölüm sayısında da gerekli güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Yayınlanmaya başladığı günden beri tüm bölümleri izleyiciler tarafından merakla beklenen dizinin Bilim Kurgu, Dram, Gerilim dallarında onlarca ödül aldığını ve bahsettiğimiz türleri sevenleri kendisine hayran bıraktığını söyleyebiliriz. 8 bölümün tamamını izlerken tüm bu türlerin içerisinde kendinizi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  11.22.63 İzlemeye Hangi Sezondan Başlamalıyım?

  11.22.63 kaç sezon kaç bölüm sorularına yanıt verdikten sonra diziye yeni başlayacak izleyiciler için sezon ve bölümler hakkında bazı ipuçları vermenin doğru olacağını düşünüyoruz. Dark gibi insanın kafasını karıştıran dizilerin çıkmaya başlamasıyla beraber dizilerdeki zaman olgumuz biraz değişti. 11.22.63 izlemeye hangi sezondan başlamalıyım diye düşünüyorsanız, 11.22.63 izlemeye başlamak için 1 en doğru tercih olacağını kolaylıkla söyleyebiliriz.

  En iyi11.22.63 Sezonu Hangisi?

  Artık dizi hakkında oldukça fazla bilgiye sahipsiniz. İzleyiciler tarafından belirlenmiş bir en iyi ödülüyle de sizleri tanıştırmak istiyoruz. 11.22.63 severlerin kendi aralarında yaptığı ufak bir sosyal medya araştırmasına göre dizinin en iyi sezonu 1 olarak belirlendi. Eğer ilk sezondan aradığınız hazzı bulamazsanız biraz sabır etmeli ve en iyi sezona kadar beklemelisiniz. 11.22.63 kaç bölüm kaç sezon sorusuna yanıt vermek diziyi tanımanız için yeterli olmaz.

  11.22.63 Oyuncuları

  Sadece başrollerini öğrenmek biz diziyi değerlendirmek için yeterli olmayacaktır. Bir dizi hakkında yorum yapmadan önce oyuncularını öğrenmek gerektiğini düşünüyoruz. Oyuncular dizinin genel tutumu hakkında bizlere çok ciddi bilgiler verebilir. Hatta sevdiğiniz oyuncuların olduğu dizileri sevmeseniz de izlemeye devam edebilirsiniz. 11.22.63oyuncu ekibi herkesin beğenisi kazanacak isimlere sahip. 11.22.63 izlemeden önce oyuncuları tanıyalım;

  • James Franco
  • Sarah Gadon
  • Cherry Jones
  • Lucy Fry
  • George MacKay
  • Daniel Webber
  • T. R. Knight
  • Kevin J. O'Connor

  Genç oyuncularla tecrübeli oyuncular arasında harika bir uyum yakalayan dizinin neden bu kadar başarılı olduğunu listeyi inceledikten sonra daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz. Böylesine başarılı bir içeriğin arkasında başarılı oyuncuların olmasına şaşırmamak gerekir. 11.22.63 başarılı oyuncuların yanında dizi sonrasında başarıya ulaşan onlarca oyuncuya da ev sahipli yaptı.

  11.22.63 Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

  Artık 11.22.63 izlemek için en önemli bilgilere sahipsiniz. Oyuncuları, bölüm sayısını, sezon sayısını ve dizinin türlerini öğrendiniz. Tam diziyi izlemeye karar verdiğiniz anda 11.22.63 hangi kanalda yayınlanıyor sorusuyla karşı karşıya kalmamanız için bu soruya da elbette yanıt vereceğiz. 11.22.63 diğer başarılı dizilerin de yanında Hulu kanalında yayınlanıyor.

  11.22.63 Nerede Çekildi?

  11.22.63 izlerken ne kadar harika bir ortam olduğunu gözlerinizle göreceksiniz. Tabi ki gelişen teknoloji gördüklerimizde biraz olsun katkıda bulunuyor ancak 11.22.63 dizisinin çekildiği yerlerin de hakkını teslim etmek gerekir. 11.22.63 ABD yakınlarında çekildi.

  arrow_upward