Dark Konusu, Oyuncuları, Sezon Sayısı, Bölüm Sayısı, Fragman

Bilim Kurgu dendiğinde akla ilk gelecek dizilerden olan Dark kaç sezon kaç bölüm diye merak ediyorsanız pişman olmayacağınız bir karar vermek üzeresiniz demektir. Oyunculukların mükemmele yakın olduğu, merakınızı her zaman zinde tutacak bir diziye başlamadan önce bile sezon ve bölüm sayısı hakkında bilgi sahibi olmak isteyebilirsiniz. Günümüzde kimsenin boşa harcayacak vakti yok.

İçindekiler
[Gizle]

  Dark Konusu

  Geçmiş ve geleceğin karıştığı yapımlardan keyif alıyorsanız son zamanlarda en çok seveceğiniz dizilerden birisi kesinlikle Dark olacaktır. Dark, zaman olgusunun karıştığı ve izlediğinizi tek seferde kolayca anlayamayacağınız bir fantastik eserdir. Aynı isimdeki kitaptan yola çıkılarak çekilen dizi hakkında pek derinlere inmek istiyoruz. Sadece izleyerek karar vermeniz gereken kalitede bir eser olduğunu söyleyebiliriz.

  Dark Kaç Sezon?

  Başrollerini Louis Hofmann ve Maja Schöne oynadığı Dark tekrar tekrar izlemek isteyeceğiniz, ben olsaydım ne yapardım diye düşünmenize neden olabilecek başarılı bir Bilim Kurgu dizisidir. Benzer dizi ve filmleri izlemeyi seviyorsanız Dark kaç sezon kaç bölüm olursa olsun sıkılmadan sonuna geleceğinize inanıyoruz. Daha fazla uzatmadan sorunuza yanıt verelim, Dark kaç sezon?

  1 Aralık 2017 yılında biz meraklı izleyicilerle buluşan Dark 3 sezondur. Bittiğine emin olduğumuz dizilerin bile yeni sezonlarının çekileceğine dair bazı haberler aldığımızı düşünecek olursak Darkiçin de her zaman beklentide olabilirsiniz. Dizi hakkında ortaya çıkacak dedikodular ve yeni açıklamalarla sizleri bilgilendirmeye, içeriklerimizi güncellemeye devam edeceğiz.Yine de dizinin 30 Eylül 2020 itibariyle final yaptığını söylemek gerekiyor.

  Dark Kaç Bölüm?

  Bir dizinin kaç sezon olduğunu öğrenmek o dizi hakkındaki tüm bilgilere sahip olmak demek değildir. Aynı zamanda Dark kaç bölüm diye merak ediyorsanız bu konuda da sizleri yanıtsız bırakmamayı amaçlıyoruz. Tayming yazarları olarak sıkılmadan izlediğimiz, sizin de severek izleyeceğinizi, izlediğinizi düşündüğümüz Dark toplam 26 bölüm olarak izleyicilerle buluştu. Sezon konusunda olduğu gibi bölüm sayısında da gerekli güncellemeleri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

  Yayınlanmaya başladığı günden beri tüm bölümleri izleyiciler tarafından merakla beklenen dizinin Bilim Kurgu, Fantastik, Drama dallarında onlarca ödül aldığını ve bahsettiğimiz türleri sevenleri kendisine hayran bıraktığını söyleyebiliriz. 26 bölümün tamamını izlerken tüm bu türlerin içerisinde kendinizi bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

  Dark İzlemeye Hangi Sezondan Başlamalıyım?

  Dark kaç sezon kaç bölüm sorularına yanıt verdikten sonra diziye yeni başlayacak izleyiciler için sezon ve bölümler hakkında bazı ipuçları vermenin doğru olacağını düşünüyoruz. Dark gibi insanın kafasını karıştıran dizilerin çıkmaya başlamasıyla beraber dizilerdeki zaman olgumuz biraz değişti. Dark izlemeye hangi sezondan başlamalıyım diye düşünüyorsanız, Dark izlemeye başlamak için 1 en doğru tercih olacağını kolaylıkla söyleyebiliriz.

  En iyiDark Sezonu Hangisi?

  Artık dizi hakkında oldukça fazla bilgiye sahipsiniz. İzleyiciler tarafından belirlenmiş bir en iyi ödülüyle de sizleri tanıştırmak istiyoruz. Dark severlerin kendi aralarında yaptığı ufak bir sosyal medya araştırmasına göre dizinin en iyi sezonu 1 olarak belirlendi. Eğer ilk sezondan aradığınız hazzı bulamazsanız biraz sabır etmeli ve en iyi sezona kadar beklemelisiniz. Dark kaç bölüm kaç sezon sorusuna yanıt vermek diziyi tanımanız için yeterli olmaz.

  Dark Oyuncuları

  Sadece başrollerini öğrenmek biz diziyi değerlendirmek için yeterli olmayacaktır. Bir dizi hakkında yorum yapmadan önce oyuncularını öğrenmek gerektiğini düşünüyoruz. Oyuncular dizinin genel tutumu hakkında bizlere çok ciddi bilgiler verebilir. Hatta sevdiğiniz oyuncuların olduğu dizileri sevmeseniz de izlemeye devam edebilirsiniz. Darkoyuncu ekibi herkesin beğenisi kazanacak isimlere sahip. Dark izlemeden önce oyuncuları tanıyalım;

  • Louis Hofmann
  • Maja Schöne
  • Oliver Masucci
  • Stephan Kampwirth
  • Angela Winkler
  • Jördis Triebel
  • Daan Lennard Liebrenz
  • Lisa Vicari

  Genç oyuncularla tecrübeli oyuncular arasında harika bir uyum yakalayan dizinin neden bu kadar başarılı olduğunu listeyi inceledikten sonra daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz. Böylesine başarılı bir içeriğin arkasında başarılı oyuncuların olmasına şaşırmamak gerekir. Dark başarılı oyuncuların yanında dizi sonrasında başarıya ulaşan onlarca oyuncuya da ev sahipli yaptı.

  Dark Hangi Kanalda Yayınlanıyor?

  Artık Dark izlemek için en önemli bilgilere sahipsiniz. Oyuncuları, bölüm sayısını, sezon sayısını ve dizinin türlerini öğrendiniz. Tam diziyi izlemeye karar verdiğiniz anda Dark hangi kanalda yayınlanıyor sorusuyla karşı karşıya kalmamanız için bu soruya da elbette yanıt vereceğiz. Dark diğer başarılı dizilerin de yanında Netflix kanalında yayınlanıyor.

  Dark Nerede Çekildi?

  Dark izlerken ne kadar harika bir ortam olduğunu gözlerinizle göreceksiniz. Tabi ki gelişen teknoloji gördüklerimizde biraz olsun katkıda bulunuyor ancak Dark dizisinin çekildiği yerlerin de hakkını teslim etmek gerekir. Dark Almanya yakınlarında çekildi.

  arrow_upward