Wild Rift Sezon Ne Zaman Bitiyor?

Wild Rift sezonunun sonuna yaklaştığımızda oyuncular doğal olarak Wild Rift sezon ne zaman bitiyor diye sormaya başlıyorlar. Bildiğiniz gibi Wild Rift sezonları arasında düşündüğünüz kadar uzun süreler olmuyor ve sıklıkla yeni sezonlar başlıyor, bitiyor. Sekizinci sezona gelmiş olmamız bu durumun en iyi örneğidir.

İçindekiler
[Gizle]

  Wild Rift Sezon Ne Zaman Bitiyor?

  Wild Rift Sezon Ne Zaman Bitiyor?

  Yeni sezonun ne zaman bizlerle buluşacağını düşünürken öncelikle sezonlar arasındaki süreye dikkat etmek gerektiğini düşünüyoruz. Riot Games oyuncular için en ideal sistemi kurmak amacıyla sezonlar arasına çok uzun süre koymuyor. Belki de bu nedenle bolca sezon görüyor ve sıklıkla Wild Rift sezon ne zaman bitiyor soruluyor.

  Sezonun bitiş tarihi olarak vereceğimiz tarihin kesin olmadığını söylemek istiyoruz. Henüz Riot Games tarafından net bir açıklama olmadığı için geçmiş sezonlara bakarak mantıklı bir öngörümde bulunmaya çalışacağız. Wild Rift 8. sezonu Temmuz ayının ortalarında, sonlarına doğru tamamlanacaktır. Net bir tarih vermek gerekirse 17 Temmuz 2023'de sezonun biteceğini düşünüyoruz.

  Wild Rift 8. Sezon Ne Zaman Başlamıştı?

  Wild Rift sezon ne zaman bitiyor sorusuna yanıt verirken geçmiş sezonlardan ve mevcut sezonun ne zaman başladığından faydalandığımızı söylemiştik. Wild Rift 8. sezonu 17 Ocak 2023 tarihinde Türkiye saati ile sabah 06:00'da başlamıştı. Sizler de bu tarihi göz önünde bulundurarak sezonun ne zaman sona ereceği hakkında tahminde bulunabilirsiniz.

  Wild Rift Sezon Sonu Ödülleri Ne Zaman Verilecek?

  Bildiğiniz gibi her Wild Rift sezonu harika etkinlikler ve kutlamalarla sona erer. Bir sezonu sorunsuz tamamlayıp, eğlenmeye doyamadıysanız yeni sezonu sabırsızlıkla beklerken aynı zamanda geçmiş sezon ödüllerinin de tadını çıkartmaya başlarsınız. Wild Rift sezon sonu ödülleri doğal olarak sezon bittiğinde oyunculara dağıtılmaktadır. Sezon içerisinde dağıtılan ödüller de sezon sonu ödülleri olarak sayılabilir.

  Wild Rift rank sıralaması adlı içeriğimizde de bahsettiğimiz gibi hangi kümede sezonu tamamladığınıza bağlı olarak farklı farklı ödüller kazanabilirsiniz. Hangi ödülü kazanacağınız sezon sonundaki aşamanıza, seviyenize ve daha önceden bir ceza alıp almadığınıza göre değişim göstermektedir.

  Wild Rift Sezon Sonu Ödülleri Nelerdir?

  Sezon sonu ödüllerinden bahsederken aslında ödüllerin neler olabileceği konusunda da sizlere fikir vermenin doğru olacağına inanıyoruz. Wild Rift sezon ne zaman bitiyor diye merak ediyorsanız eminiz ödüllerin de neler olduğunu öğrenmek istiyorsunuzdur. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden, birlikte inceleyelim;

  • Küme çerçevesi,
  • Totem görünümü,
  • Şampiyon kostümü,
  • Şampiyon,
  • Renk paketi,
  • Sihirdar simgesi ödül olarak karşınıza çıkabilir.

  Wild Rift Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

  Wild Rift sezon ne zaman bitiyor adlı içeriğimizin sonuna gelirken yeni sezonun ne zaman başlacağını da sizlerle paylaşmak istiyoruz. Wild Rift sezonları tıpkı League of Legends ve Valorant gibi biter bitmez yeniden başlıyor. Ara sezon ile gereksiz vakit harcamak yerine hemen yeni sezona geçmek eminiz oyuncuları da ekstra motive ediyor ve heyecanlandırıyordur.

  Şimdilik içeriğimizin sonuna geldik. Benzer içeriklerle karşınıza daha kaliteli ve bilgilendirici çıkabilmemiz için yorum ve görüşlerinizi bizlerden esirgemeyin. Wild Rirf hakkında kaliteli içerikler üretmeye devam edeceğiz.

  arrow_upward
  Hesabım