The Forest ip Nasıl Yapılır? Forest ip Yapımı

Yakın zamanda serisinin devam oyunu çıkan Forest hakkında The Forest ip nasıl yapılır sorusu oyuncular tarafından sorulmaya devam ediyor. Eğer siz de Forest ip yapımı nasıl olur diye merakla araştırıyorsanız en doğru adrestesiniz demektir. Forest oynarken iple yapabileceğiniz tüm craft ürünlerini ve ip craftlamayı sizlerle paylaşmaya çalışacağız. The Forest ip nasıl yapılır?

İçindekiler
[Gizle]

  The Forest ip Nasıl Yapılır? Forest ip Yapımı

  The Forest ip Nasıl Yapılır? Forest ip Yapımı

  Ormanda tek başınıza kaybolduğunuzu ve bir şekilde hayatta kalmaya çalıştığınızı hayal edin. Yanınızda ne olsun istersiniz desek eminiz birçok insan ip isteyecektir. The Forest ip nasıl yapılır diye düşünüyorsanız gerçek hayat kadar oyunda da ipe ihtiyacınız var demektir. Forest ip yapımı ile sizleri buluşturacağımızdan emin olabilirsiniz. Forest oynarken düzenli olarak ihtiyacınız olan ip aşağıdaki şekilde craft edilir.

  • İp: 7x Bez

  Yukarıda sizinle paylaştığımız gibi craft ekranınızda 7 tane bezi birbiriyle birleştirdiğinizde bir adet ip elde edersiniz. Forest oyununu Türkçe oynamıyorsanız ip yerine rope kelimesini göreceğinizi unutmamalısınız. Artık Forest ip yapmı hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunuzu düşünüyoruz. İp yapımını öğrendikten sonra iple neler yapabileceğinizi de öğrenmek isteyebilirsiniz. The Forest ip nasıl yapılır sizlerle paylaştık.

  The Forest İple Neler Yapılabilir?

  Forest ip yapımı hakkında bilgi sahibi olduktan sonra artık craftlamayı bildiğiniz iple neler yapabileceğinizi öğrenmelisiniz. İp, başlı başına birçok craft malzemesinin en temel ürünüdür. İp üretmeyi öğrendiğinizde onlarca farklı Forest ürününü kolayca craft edebilirsiniz. İp yapmayı öğrenmek yay, balta ve suluk gibi onlarca farklı hayatta kalma ürününü kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer gerçekten işinize yarayacağını düşünüyorsanız;

  • Yay: 1x Çubuk, 1x Bez, 1x İp
  • Taş Balta: 1x Çubuk, 1x Taş, 1x İp
  • Tavşan Kürkü Bot: 3x Tavşan Derisi, 2x İp
  • Kar Ayakkabısı: 5x Çubuk, 2x İp
  • Ok Kılıfı: 1x İp, 3x Tavşan Kürkü ile şimdi bir Quiver yapın.
  • Taş Çantası: 1x Bez, 3x İp, 3x Tavşan Kürkü
  • Fırlatılabilir Taş Çantası: 1x İp, 1x Tavşan Kürkü
  • Suluk: 1x İp, 2x Geyik Derisi
  • Çubuk Çantası: 3x Bez, 2x İp, 1x Tavşan Kürkü

  Daha önce sizler için Sons of The Forest Katana Nerede Bulunur adında bir içerik hazırlamıştık. Forest oyununda kendi başınıza, iple üretebileceğiniz farklı farklı malzemeler olduğu kadar hazır bulunan, ekstra güçlü eşyalar da haritada rastgele şekilde dağılmış durumdadır. Eğer katanaya erişmek istiyorsanız ilgili içeriğimizi okuyabilirsiniz. Şimdilik The Forest ip yapımı adlı içeriğimizin sonuna geldik.

  arrow_upward