Sons of The Forest Katana Nerede Bulunur?

Forest oyuncularının belki de en çok sevdiği eşya olan katana tabi ki Forest devam oyununda da kendisine yer buldu. Peki, Sons of the Forest katana nerede bulunur, katana lokasyonu nerede diye merak ediyorsanız Sons of the Forest katanayı haritalar, görseller ve yönlendirmeler ile sizinle paylaşacağız.

İçindekiler
[Gizle]

  Sons of The Forest Katana Nerede Bulunur?

  Sons of The Forest Katana Nerede Bulunur? - Sığınak Lokasyonu

  Forest oyununda kullanabileceğiniz onlarca yakın dövüş silahı varken nedense her oyuncu ilk favorisi her zaman katana olmuştu. Oyunculara duyduğu saygıyı devam oyununda da hissettiren Endnight, Son of the Forest haritasına da bir katana koyarak ilk oyunlarına atıfta bulunmuşlar. Tabi ki ormanda hayatta kalmayı seven oyuncular bu duruma bayıldılar. Forest 2 katana nerede,

  • Katanayı bulmak için haritada işaretlediğimiz sığınağın güney doğusundaki yeşil işaretli mağaraya ulaşmalısınız.
  • Mağaraya girdikten sonra ilerleyerek ikinci kata çıkın.
  • İkinci katın üçüncü odasının tam ortasında katanayı bulabilirsiniz.
  • Katanaya ulaşmak için karta ihtiyacınız olacağını unutmamalısınız.

  Yerlilerin pek mutlu olacağını sanmıyoruz ama Sons of the Forest katana nerede bulunur diye soruyorsanız sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Eğer tam olarak Sons of the Forest kanata nerede anlayamadıysanız lokasyonunu bildiren bir harita daha paylaşacağımız için rahat olabilirsiniz.

  Sons of The Forest Katana Lokasyonu Haritası

  Sons of The Forest Katana Lokasyonu Haritası

  Bir sığınak üzerinden yaptığımız tarif tam olarak yeterli olmadıysa, hala Sons of the Forest kanata nerede diye merak ediyorsanız doğrudan harita üzerinde yapacağımız bir işaretleme ile katanaya ulaşmanızı kolaylaştırabiliriz. Resimde gördüğünüz noktaya gittiğinizde katananın bulunduğu mağaranın girişini kolayca bulabileceksiniz.

  Eğer hala mağaranın girişini bulamıyorsanız işaretlediğimiz alanın içerisinde basit hareketler yaparak gezinmenizi öneriyoruz. Sons of the Forest katanayı almak için giriş kartına ihtiyacınız olduğunu unutmamalısınız. Kart bulmak için küreğe ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız Sons of the Forest kürek nerede bulunur isimli içeriğimizi okuyarak aradığınız küreği kolayca bulabilirsiniz.

  Sons of The Forest Katana Ne İşe Yarar?

  Sons of the Forest katana nerede bulunur konusunun ne kadar çok merak edildiğini gören oyuncular katananın neden bu kadar önemli olduğunu anlamaya çalışıyorlar. Doğu kültüründen gelen bu ihtişamlı yakın dövüş silahının neden bu kadar çok sevildiğini açıklamaya çalışacağız. Sons of the Forest katana ne işe yarar;

  • Dış Görünüş
  • İşlevsellik
  • Hikaye

  Dış Görünüş

  Öncelikle katananın Forest oyuncuları tarafından neden böylesine kolay kabullenildiğini açıklamak için dış görünüşüne odaklanmak gerekiyor. Oyundaki karanlık havanın yanında parlak, uzun ve ince bir katananın ne kadar havalı göründüğünü tahmin bile edemezsiniz. Yerliler geceleri yapılarınıza saldırırken döner bıçaklarıyla üzerlerine yürümek istiyorsanız katana tam size göre diyebiliriz.

  İşlevsellik

  Kullanış bakımından da katana gerçekten çok etkili bir araçtır. Saldırı hızı, hafifliği ve yaratıklara verdiği hasar bakımından oyundaki en etkili yakın dövüş silahının katana olduğunu söylemek abartı olmayacaktır. Saldırı animasyonu sırasındaki sesi ve hissiyatı da oyuncular tarafından oldukça seviliyor.

  Hikaye

  Tüm bunlarla birlikte katananın oyunun hikayesinde de büyük bir rol sahibi olduğunu söyleyebiliriz. Aslında doğrudan ana hikayeyle alakası olmamasına rağmen katanayı bulduğunuz mağara ve mağarayı bulmak için keşfetmeniz gereken sığınağın değerini anladığınızda hikayeye ne kadar derinlemesine daldığınızı anlayabileceksiniz.

  Sons of the Forest katana nerede bulunur adlı içeriğimizin sonuna geldik. Yorum, görüş ve sorularınızı bizlere ileterek daha kaliteli içerik üretmemize yardım edebilirsiniz. Güncel haberler ve bilgilendirici içeriklerle sizlerle olmaya devam edeceğiz.

  arrow_upward