Sons of the Forest Sistem Gereksinimleri Forest 2

Sons of the Forest, ülkemizde milyonlarca oyuncuya hitap eden bir hayatta kalma oyunudur. Forest, Rust gibi survival oyunlarının tekelinde olan pazarı ancak Endnight aşabilirdi ve öyle de oldu. Sons of the Forest sistem gereksinimleri 2023 oyun dünyasında son zamanlarda en çok arananlar arasına girdiğinde Sons of the Forest henüz yeni duyurulmuştu. Aradan geçen kısa zaman sonra zirveye çıkan Forest sistem gereksinimleri konusuna en ince ayrıntısına kadar değineceğiz. 

İçindekiler
[Gizle]

  Endnight'in oyunculara sunduğu ikinci Forest oyunu olan Sons of the Forest, diğer survival oyunlarına farklılık yarattıysa bunda yapımcı Endnight'in oyunlara bakış açısının büyük önemi vardır. Çoğu hayatta kalma oyununun aksine hikayeye ve yaratıcılığa önem veren Sons of the Forest korku dolu ama eğlenceli anlarla sizi büyüleyecek.

  Sons of the Forest Sistem Gereksinimleri 2023

  Sons of the Forest sistem gereksinimlerini minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri olarak iki farklı başlık altında inceleyeceğiz. Sistem gereksinimleri bir oyunu, bir uygulamayı çalıştırmak için sisteminizin yeterli olup olmadığını anlamanıza yarar.

  Sistem gereksinimlerinin ortalama değerler olduğunu unutmamalısınız. Ufak farklarla bazı gereksinimleri karşılamasanız bile oyunu oynayabilirsiniz. Eğer sistemleriniz yetersizse Sons of the Forest Geforce Now içeriğimizi okuyarak her bilgisayarda oyunu oynayabilirsiniz.

  Sons of the Forest Minimum Sistem Gereksinimleri 2022 (En Fazla 30 FPS)

  Minimum sistem gereksinimleri, Sons of the Forest oynamak için gerekli olan en düşük seviyedeki sistem özelliklerini gösterir. Endnight çoğu oyununu her oyuncuya oynanabilir kılmak için minimum sistem gereksinimlerini oyuncu dostu olarak düzenlemiştir.

  Yani Sons of the Forest oynamak için ortalamanın altında bir bilgisayara sahip olmanız bile yeterli olacaktır. 

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-8400 / AMD Ryzen 3 3300X ve diğer eş değer işlemciler
  • Ram(Bellek): 12 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 570 4GB / Nvidia Geforce GTX 1060 3G ve eşdeğer ekran kartları
  • Gerekli Depolama Alanı: 20 GB (SSD)
  • DirectX: 11

  Minimum sistem gereksinimleri listesindeki gibi bir sisteme sahipseniz rahatlıkla Sons of the Forest oynayabilirsiniz. Ortalama 30 FPS alacağınız oyunda, diğer oyunculardan eksiğiniz olmayacaktır. Oyununuz olumsuz etkilenmez.

  Sons of the Forest Önerilen Sistem Gereksinimleri 2023 (60 FPS)

  Önerilen sistem gereksinimleri, Sons of the Forest oynamak için gerekli olan en oynanabilir seviyedeki sistem özelliklerini gösterir. Endnight çoğu oyununu her oyuncuya oynanabilir kılmak için önerilen sistem gereksinimlerini oyuncu dostu olarak düzenlemiştir.

  Önerilen sistem gereksinimleri ile Sons of the Forest oynadığınız taktirde oyun içerisinde herhangi bir sorun yaşamazsınız.  

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel i7-8700K / AMD Ryzen 5 3600X ve diğer eş değer işlemciler
  • Ram(Bellek): 16 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 5700 XT / Nvidia GeForce 1080Ti ve eşdeğer ekran kartları
  • Gerekli Depolama Alanı: 20 GB (SSD)
  • DirectX: 11

  Önerilen sistem gereksinimleri listesindeki gibi bir sisteme sahipseniz oyunu ortalamanın üstünde kalitede oynarsınız. Fazlasına ihtiyacınız olmayacaktır. 60 FPS civarı FPS alabilirsiniz.

  Sons of the Forest Kaç GB İndirir?

  Sons of the Forest indirmek isteyen oyuncular kaç GB dosya indireceklerini merak ediyorlar. Sons of the Forest kaç gb dosya indirir sorusuna yanıt arıyorsanız, Sons of the Forest 'ı indirmek için yaklaşık olarak 15 GB dosya indirmeniz gerekmektedir.

  Oyun ilk çıktığında 15 GB olan dosya boyutu oyuna gelen güncellemeler ile her geçen gün artmaktadır. Forest 2 nin hala erken erişimde olduğunu düşünecek olursanız Forest 2 sistem gereksinimleri ve Forest 2 kaç GB sorusunun yanıtının hala kesin olmadığını anlayabilirsiniz.

  Sons of the Forest Kaç GB?

  Sons of the Forest'ı indirmeden önce bilgisayarınızda yer açmanız gerekebilir. Günümüzdeki oyunların aksine aşırı yer kaplamayan Sons of the Forest için yaklaşık olarak 20 GB boş alan ayırmalısınız. Yine oyuna gelen güncellemeleri düşünerek 25 GB arası SSD boş alan bırakmanızı öneriyoruz. 

  Sons of the Forest İçin PC Önerileri

  Sons of the Forest için PC önerileri birçok oyuncu tarafından merakla araştırılıyor. Tanımadığınız, bilmediğiniz insanların fikirlerine göre acele kararlar vermenizi önermiyoruz. Sistem gereksinimlerini araştırıp, gereksinimlere göre aklınızdaki sistemin kaç FPS alacağını, nasıl bir oyun alanı sağlayacağını rahatlıkla anlayabilirsiniz. Fiyatlar her alanda karşımıza çıkıyor, Forest 2 kaç TL adlı bir içeriği de hazırlamıştık.

  Bilgisayarım Sons of the Forest Kaldırır Mı?

  Bilgisayarım Sons of the Forest kaldırır mı sorusuna yanıt vermek artık çok kolay. Eğer Sons of the Forest sistem gereksinimleri konusundaki Sons of the Forest minimum sistem gereksinimleri maddelerine uygun, gereksinimleri karşılayan bir sisteme sahipseniz bilgisayarınız Sons of the Forest kaldırır. Eğer bilgisayarınız Fores 2 sistem gereksinimlerini kaldırıyorsa Sons of the Forest kırıldı mı sorusuna da yanıt arıyor olabilirsiniz.

  Sons of the Forest 2 sistem gereksinimleri 2022 konumuzun sonuna geldik. Konumuzu siz Sons of the Forest severler için güncel tutmaya devam edeceğiz. Görüş ve sorularınız için yorum yapabilirsiniz. Daha fazla Sons of the Forest konusu için buraya tıklayabilirsiniz.

  arrow_upward