Sons of The Forest indirime Girer Mi?

Hayatta kalma ve ekip oyunu hayranları pahalı gelen oyunları elde edebilmek için Sons of the Forest indirime girer mi diye merak içinde araştırıyorlar. Ülkemizde çok sevilen Forest oyununun devamı olarak çıkan serinin devam oyunu pahalı fiyatlarla karşımızda olduğu için indirim beklemek zorunda kalıyoruz. 

İçindekiler
[Gizle]

  Sons of The Forest indirime Girer Mi?

  Sons of The Forest indirime Girer Mi?

  Bir oyunun ne zaman indirime gireceği hakkında kesin yargılarla konuşmanın mümkün olmadığını söylememiz lazım ancak çoğu durumda oyunların indirime girdiği toplu etkinlikler yapılmaktadır. Daha önce sizler için Steam yaz indirimleri ne zaman başlayacak adında bir içerik paylaşmıştık ve bu içeriğin içerisinde yazın indirime girecek oyunlar ve önerilerin tamamı bulunmaktadır. Sons of the Forest indirime girer mi?

  Aslında vereceğimiz yanıt doğrudan evet, Sons of the Forest indirime girecek. Peki, ama ne zaman? Ne zaman sorusuna yanıt vermek sandığınızdan çok daha zorlu olacaktır. Ortada resmi bir açıklama yokken ve çok yeni bir oyundan bahsederken kesin tarih vermemizin mümkün olmadığını söylemek zorundayız. Yaz indirimlerinde Sons of the Forest'ın indirime gireceğini düşünüyoruz.

  Sons of The Forest Ne Kadar İndirime Girecek?

  Sons of the Forest indirime girer mi sorusuna yanıt vermeden önce Sons of the Foretst kaç TL sorusuna yanıt vermiştik. İlgili içeriğimizden aldığınız yanıtı gördüğünzüde neden sağlam bir indirime ihtiyaç duyacağınızı daha iyi anlayacaksınız diye düşünüyoruz. Bir indirim beklediğimiz konusunda hemfikiriz ancak ne kadar, Sons of the Forest ne kadar indirime girecek?

  Sons of the Forest kadar çok satan ve sevilen oyunlar ilk çıktıkları yıllarda büyük indirimlerle karşımıza çıkmazlar. Bahsettiğimiz yaz indiriminde Forest 2'nin ne kadar büyük bir indirimle karşımıza çıkacağını tam olarak bilmesek de beklentimizin çok büyük olmadığını söylemeliyiz. Yine de ortadama %50 civarı bir indirim beklemek çok büyük haksızlık olmayacaktır. Şimdilik konu hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Benzer konularda tekrar tekrar görüşmek dileğiyle...

  arrow_upward