Snapchat Silinen Mesajları Görme

Snapchat uygulaması çok eğlenerek kullandığımız bir uygulama olmasıyla birlikte, geçmiş, gizlilik ve kurallar konusunda çok katı bir uygulamadır. Ancak buna rağmen Snapchat silinen mesajları görme işlemini yapmanın bazı yolları vardır.

İçindekiler
[Gizle]

  Snapchat Silinen Mesajları Görme

  Snapchat uygulaması arkadaşlarınızla ya da sevdiklerinizle konuştuktan bir süre sonra otomatik olarak mesajları ve sohbet geçmişini silmektedir. Konuşmalarınızın kalmasını ve ara sıra açıp okumak istiyorsanız endişelenmeyin, Snapchat silinen mesajları görebilirsiniz.

  • Snapchat silinen mesajlar İOS
  • Snapchat silinen mesajlar android

  Snapchat silinen mesajları görme işlemi, Android ve iOS cihazlarda farklılık göstermektedir. Bunun sebebi işletim sistemlerinin birbirlerinden çok daha farklı olmasıdır. İlk olarak iOS telefonlarda bu işlem nasıl yapılır bundan bahsedeceğiz.

  Snapchat Silinen Mesajları Görme iOS 

  iOS cihazlarınızda geri getirme işlemini yapmak istiyorsanız bunun için bir bilgisayara ihtiyacınız vardır. Ek olarak kullanmanız gereken bir uygulama aracı sayesinde bu işlemi kolay ve başarılı bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

  • İlk olarak “Fonelab” aracını Mac ya da Windows bilgisayarınıza indirin.
  • USB cihazı yardımıyla iOS cihazınızı bilgisayarınıza bağlayın
  • Telefonunuz iOS cihaz modundan kurtarma moduna girecektir, ardından ekranınızda taramayı başlar düğmesi görülür.
  • Taramayı başlat düğmesine bastıktan ve bittikten sonra verilerinizi kurtarmak istediğiniz bölümden “Snapchat mesajları” klasörünü seçin
  • Kurtar butonuna basıp bekleyin.

   Bu bahsettiğimiz adımları tamamladıktan sonra iOS cihazlarınızda silinen mesajlarınızı geri getirebilirsiniz. Yapmanız gereken işlemler bu kadardır.

  Snapchat Silinen Mesajları Görme Andorid

  Android cihazlarda ise yapmanız gereken ilk olarak dosya yöneticisine girerek Andorid klasörüne giriş yapmaktır. Ardından karşınıza çıkan dosyalar arasından “com.snapchat.android.folder” dosyasını bulmanız gerekiyor Dosyanın içerisine girdikten sonra “catch” klasörüne girip içerisinde bulunan  “resigned_snaps”  klasörünü bulmalısınız. Silinen dosyalarınızı burada göreceksiniz. Bu dosyaları geri getirmek için çeşitli 3. Parti yazılımları kullanmanız gerekmektedir. Sizin için bir önerimiz var.

  Snapchat Silinmiş Mesajları Görme Uygulaması

  Snapchat silinen mesajları Android cihazlarınızda görmek ve geri getirmek için kullanabileceğiniz uygulamalar vardır. Bu uygulamalar sayesinde, sohbet mesajlarınız ve fotoğraflarınızı geri getirebilir ve silinen dosyaları kurtarabilirsiniz. Dumpster isimli uygulamayı kullanarak çevrimdışı bir şekilde verilerinizi geri getirebilirsiniz. Birçok kişi tarafından kullanılan ve popüler olan bu uygulama en çok tavsiye edilen uygulamalardan birisidir.

  arrow_upward