Snapchat Puanı Nasıl Artar? Snap Puanı Kasma Yöntemleri

Snapchat kullanıcılarının en çok merak ettiği soruların başında Snapchat puanı nasıl artar gelmektedir. Snap puanlarınızı arttırarak popülerliğinizi geliştirecek ve hedefiniz olan Snapchat puanına erişebileceksiniz ama nasıl? Farklı farklı yöntemlerden bahsedeceğimiz için size en uygun olan Snap puanı arttırma yöntemini seçebilir ve uygulamaya başlayabilirsiniz.

İçindekiler
[Gizle]

  Snapchat Puanı Nasıl Artar?

  Snapchat Puanı Nasıl Artar?

  Snapchat ödüllerine ulaşmak için yapılması gereken daha fazla Snap puanı kazanmaktır. Uygulamayı kullanan insanların ödülleri almak amacıyla Snapchat puanı nasıl artar diye merak ettiklerini biliyoruz. Aslında birçok farklı yöntemle puanlarınızı katlayabilir, daha fazla Snapchat puanı kazanabilirsiniz. İçeriğimizin girişinde de bahsettiğimiz gibi her adımı uygulamak yerine size en uygun olacak başlığı “düzenli” yerine getirmenizi tavsiye ediyoruz. Snapchat puanı nasıl artar;

  • Snap Gönderin,
  • Toplu Snap Gönderin,
  • Hikayenize Snap Ekleyin,
  • Arkadaş Ekleyin,
  • Snapleri Okuyun,
  • Snapleri Resimlerle Yanıtlayın.

  Daha Fazla Snap Gönderin

  Normal şartlar altında arkadaşlarınıza gönderdiğiniz her Snap üzerinden bir adet Snapchat puanı kazanabilirsiniz. Düzenli olarak arkadaşlarınıza Snap göndererek kendinize bir alışkanlık edinebilir ve çok yüksek puanlara yükselebilirsiniz. Eğer uzun süredir Snap göndermiyorsanız arkadaşlarınıza gönderdiğiniz ilk Snap için tam 6 puan kazanacaksınız.

  Toplu Snap Özelliği İle Daha Fazla İnsana Snap Gönderin

  Snapchat puanı nasıl artar sorusuna arkadaşlarınıza Snap göndermeniz gerektiğini söylemiştik. Teker teker tüm arkadaşlarınıza Snap göndermek hem daha yorucu hem de puan açısından mantıksızdır. Normal şartlar altında teker teker 5 arkadaşınıza Snap gönderdiğinizde 5 puan kazanacakken toplu olarak 5 arkadaşınıza gönderdiğinizde +1 puan daha alarak 6 Snapchat puanı kazanırsınız.

  • Snap’inizi hazırladıktan sonra “Gönder” butonuna basın,
  • Kimlere göndereceğinizi seçeceğiniz ekrandan mümkün olduğu kadar çok arkadaşınızı seçin,
  • Ne kadar çok arkadaşınıza gönderirseniz o kadar çok puan kazanacaksınız,
  • Kaç kişiye gönderirseniz gönderin ödül olarak +1 alacağınızı unutmayın.

  Hikayenize Snap Ekleyin

  Diğer insanlar, arkadaşlarınız tarafından görünecek hikayenize Snap ekleyerek de puan kazanabilirsiniz. Yine ne kadar görüntülenme alacak olursa olsun sadece bir puan verecek olsa da oldukça faydalı bir puan kazanma yöntemidir.

  • Göndermeye hazır Snapinizin üzerindeki “Gönder” butonuna tıklayın,
  • Ekranın sol üst köşesindeki daireye tıklayarak “Hikayeme Ekle” seçeneğini işaretleyin.

  Daha Fazla Arkadaş Ekleyin

  Daha fazla arkadaşınıza Snap göndermenin ve daha fazla insanla Snapleşmenin sizlere en fazla puanı kazandıracak yöntem olduğundan bahsetmiştik. Tüm bunları hayata geçirmenin en kolay yolu yeni arkadaşlar edinmek ve etki alanınızı genişletmektir. Daha fazla arkadaş ekleyerek Snapchat puanları kazanabilirsiniz. Gönderdiğiniz arkadaşlık istekleri kabul edildiğinde bir puan kazanırsınız ancak istekleriniz kabul edilmedikçe puan kazanma sıklığınız düşecektir. Sadece sizi kabul etme olasılığı yüksek insanları eklemeyi düşünün.

  Okunmamış Snapleri Okuyun

  Gelen Snaplerden de puan kazanabileceğinizi unutmamalısınız. Daha önce size gönderilen snapleri okuyarak her okuduğunuz snap başına bir puan kazanabilirsiniz. Bu süreçte yazılı Snaplerden puan alamayacağınızı unutmamalısınız. Sadece resim ve video içeriklerden puan kazanırsınız ve bir Snapten sadece bir kereliğine puan kazanabilirsiniz.

  Yazılı Snaplere Resimlerle Yanıt Verin

  Arkadaşlarınızdan aldığınız mesajlara yazılı yanıt verdiğinizde puan almazsınız ancak gelen mesajları görsel içerikli bir Snap ile yanıtladığınızda yine bir puan kazanacaksınız. Size gönderilen mesajların doğrudan üzerine tıklayıp mesajlaşmaktan kaçınmalısınız. Bunun yerine “Yakala” butonuna basarak mesajlara görsel içeriklerle yanıt vermelisiniz.

  Snapchat Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

  Snapchat Puanımı Nasıl Öğrenebilirim?

  Snapchat puanı nasıl artar sorusunu sorma amacınız Snapchat puanlarını göremiyor olmanız olabilir. Böyle durumlarda anlık puanınızı kontrol ederek puanlarınızın ne kadar arttığını veya neden artmadığını öğrenebilirsiniz. Sizlere bu konuda da yardımcı olmaya çalışalım, Snap puanı nasıl öğrenilir;

  • Snapchat uygulamasını başlatın,
  • Sol üst köşede göreceğiniz profil resminize tıklayın,
  • Ekranın hemen ortasında yazan isminizin altındaki puan Snap puanınızdır.

  Artık Snap puanı nasıl artar sorusunun yanıtını bildiğiniz gibi Snap puanınızı nasıl öğreneceğinizi de biliyorsunuz. Sizler için önerdiğimiz puan kazanma yöntemlerini kullanırken puanlarınızı kontrol edebilir ve hangisinin daha çok işe yaradığınız bizlerle paylaşabilirsiniz.

  Snap Puanım Artmıyor Ne Yapmalıyım?

  Snap puanları sayesinde harika ödüller kazanabileceğinizi ve bu ödüllere ulaşmak için tam olarak neler yapmanız gerektiğini söylemiştik. Bu süreçte dikkat edilmesi gereken bir durum da düzenlilik demiştik. Snapstreak başlatarak tavsiyelerimizden kazanacağınız puanları katlayabilirsiniz. Her şeyi doğru yapmanıza rağmen Snap puanım artmıyor ne yapmalıyım diye düşünüyorsanız;

  Öncelikle Snapchat puanlarının artmaması gibi bir durum söz konusu değildir ancak artışı gözle göremiyorsanız uygulamanın güncellenmesi gerekiyor demektir. Tüm bunlara ek olarak puan kazanmanızı arttıracak bazı uygulamalar ve programlar olduğu söylense de bunlara kesinlikle inanmamalısınız. Bilgilerinizi kimseyle ve hiçbir siteyle paylaşmayın. Bol Snapchat puanları diliyoruz, şimdilik Snapchat puanı nasıl artar adlı içeriğimizin sonuna geldik.

  arrow_upward
  Hesabım