Snapchat Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

Çoğumuz en popüler uygulamalardan biri olan Snapchat engellendiğimi nasıl anlarım diye düşünmüşüzdür. Bunun en büyük sebeplerinden birisi bazen arkadaşlarımızın profillerini göremememiz, mesajlarımızın iletilmemesi, Snap puanını göremememiz gibi birçok sebebi olabilir. Bu yazımızda Snapchat engellendiğimi nasıl anlarım sorusunun cevaplarını sizin için sayacağız.

İçindekiler
[Gizle]

  Snapchat Engellendiğimi Nasıl Anlarım?

  Snapchat uygulamasında engellendiğimizi anlamanın birden çok yolu vardır. Bu yollar çok basit ve kolaydır. Bir arkadaşınızın sizi engelleyip engellemediğini anlamak için size tavsiye ettiğimiz ve yapmanız gereken şeyleri sizin için sıraladık.

  • İlk yöntem olarak yapmanız gereken şeylerden birisi arkadaşınızın Snap puanını kontrol edebilirsiniz. Eğer isminin yanında Snap puanı gözükmüyorsa sizi engellediğini anlayabilirsiniz. Normalde gözükmesi gereken şeylerden birisidir.
  • İkinci bir yöntem olarak yapabileceğiniz şeylerden birisi sizi engellediğini düşündüğünüz kişinin tam adını arama çubuğunda aratmaktır. O kişinin adını arattığınızda eğer çıkmıyorsa, sizi engellemiş demektir.

  Eğer bunlardan birisiyle karşılaşırsanız karşıdaki kişi sizi engellemiş demektir. Eğer profilini hala görmeye devam ediyorsanız ancak mesaj atamıyorsanız sizi arkadaşlık listesinden çıkartmışta olabilir.

  Snapchat Engelleyince Mesaj Gider Mi?

  Snapchat engellendiğimi nasıl anlarım sorusundan sonra en çok sorulan sorulardan birisi olan Snapchat’ten engellendiğimde mesajım gider mi sorusunun cevabı hayırdır. Karşı taraf sizi engellediğinde engelini açana kadar hiçbir şekilde mesaj gönderemezsiniz. Aynı şekilde o kişinin profilini de görüntüleyemezsiniz ve istek atamazsınız. Herhangi bir iletişimde bulunamazsınız.

  Aynı şekilde bir mesaj gönderdikten sonra engellerseniz o mesajı yine de görürler. Sizde mesajlar kaybolur ancak karşı tarafta silinene kadar kaybolmaz. Ama merak etmeyin. Mesajlar otomatik olarak 30 gün içinde kendi kendine silinir.

  Snapchat uygulamasında engellendiğimizi anlamanın yolları bunlardır. Engelleme özelliği her uygulamada olduğu gibi Snapchat’te de bizi rahatsız eden ya da aramızın iyi olmadığı insanlarla iletişimimizi kesmenin iyi bir yoludur.

  arrow_upward