Snapchat Emoji Anlamları Nelerdir?

En popüler uygulamalardan birisi olan uygulamada Snapchat emoji anlamları nelerdir sorusu sıkça sorulmakta. Snapchat üzerinden arkadaşlarınıza fotoğraflar gönderip, hatta oyunlar oynayabilirsiniz. Snapchat’in birbirinden farklı çeşitli özellikleri var. Bugün burada size Snapchat emoji anlamları nelerdir konusundan bahsedeceğiz.

İçindekiler
[Gizle]

  Snapchat Emoji Anlamları Nelerdir?

  Snapchat’te arkadaşlarınızla birbirinize Snap atarken sohbet penceresinin yanında ufak emojiler bulunur. Bu emoji arkadaşlık ilişkinizin uygulama üzerinden nasıl olduğunu gösterir. Her emojinin farklı bir anlamı vardır. Birbirinize mesaj gönderdikçe emojiler zamanla değişiklik gösterecektir.

  • Sarı Kalp : sarı kalp emojisini gördüğünüzde en çok birbirinizle konuşuyorsunuz demektir. Birbirinizle her gün konuştuğunuzda ve görüntü gönderdiğinizde bu emoji ortaya çıkar.
  • İki Pembe Kalp: süper en iyi arkadaşınız demektir. Eğer arkadaşınızın profilinin yanında iki pembe kalp görüyorsanız iki aydır arkadaşlarınız arasından en çok konuştuğunuz kişi ve en çok görüntü gönderdiğiniz kişi anlamına gelir.
  • Kırmızı Kalp: yaklaşık 2 hafta kadar birbirinizle çok sık konuştuğunuzda arkadaşınızın profilinin yanında kırmızı bir kalp çıkar. birbirinizin en iyi arkadaşı olduğunuz anlamına gelir. Sarı kalp kırmızıya dönüşür.
  • Bebek Emojisi: yeni arkadaşlık isteğini kabul ettiğin kişinin profilinin yanında gözükür. Snapchat arkadaş listene yeni dahil olmuş kişi demektir.
  • Gülümseyen Emoji: bir süredir konuştuğunuz ancak çok yakın olmadığınız arkadaşlarınızın yanında gözükür. Konuşmaya devam ettiğiniz takdirde zamanla sarı kalbe dönüşecektir.
  • Alev Emojisi: Arkadaşlarınızla birbirinize fotoğraf paylaştığınız gün sayısının yanında gözükür. Birbirinize Ne kadar fotoğraf atarsanız sayısı o kadar gözükecektir. Ancak 1 gün içerisinde birbirinize herhangi bir Snap göndermezseniz alev emojisi kaybolur.
  • Sırıtan Emoji: Senin sürekli arkadaşına snap attığın, ancak onun sana çok fazla göndermediğine çıkan emojidir. O sizin en yakın arkadaşınızdır fakat siz onun değilsinizdir.
  • Dişli Gülen Emoji: Sizin en iyi kankanızın bir başkasının da en iyi kankası olduğu anlamına gelir. Bazen bir kişinin birden en yakın arkadaşı olabilir. Bu gibi durumlarda bu emojiyi görebiliriz.
  • Havalı Gözlüklü Emoji: bu emojiyi görürseniz en iyi arkadaş olduğunuz birinin de o kişinin en iyi arkadaşlarından birisi anlamına geldiğini unutmayın.
  • Pasta: bir arkadaşınızın yanında pasta varsa bu onun doğum günü olduğu anlamına gelir. Doğum gününü kutlamayı unutmamanız için bir hatırlatmadır.
  • Parıltı emojisi: birden fazla konuştuğunuz arkadaşınız varsa eğer onları belirlemenize yardımcı olmak için bu işareti arkadaşınızın isminin yanında görebilirsiniz.

  Snapchatteki Simgeler Ne Anlama Geliyor?

  Snapchat'teki emojiler yani simgeler uygulama içinde arkadaşlarımızla aramızda nasıl bir bağ olduğunu gösterir. snapchat emoji anlamları ile Snapchat ifadeleri aynı anlama gelir. yukarıda anlattığımız gibi anlamları vardır.

  Snapchat Emoji anlamları nelerdir bundan bahsettik. Çok karışık gibi gözükse de aslında anlaması çok kolaydır. Uygulamayı kullandıkça bunları daha iyi anlayacaksınızdır. Snapchat uygulamasının bunun gibi ayrıntılı ve güzel özellikleri vardır.

  Snapchat Sarı Kalp Anlamı

  Sarı kalp emojisi, Snapchat içinde en çok konuştuğunuz ve yakın olduğunuz arkadaşınızın yanında çıkan emojidir. Bu emojinin çıkması için birbirinizle sürekli mesajlaşmanız gerekmektedir. Bir süre konuşmadığınız takdirde sarı kalp emojisi kaybolabilir.

  arrow_upward
  Hesabım