Resident Evil 4 Remake Ne Zaman Çıkacak? Çıkış Tarihi

Gelmiş geçmiş en kaliteli korku oyunlarından birisi olan Resident Evil 4 remake ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız bu konuda endişelenmenize gerek yok demektir sadece biraz daha beklemeniz korku dolu anları tekrardan ama daha kaliteli şekilde yaşamanız için yeterli olacaktır.

İçindekiler
[Gizle]

  Resident Evil 4 Remake Ne Zaman Çıkacak?

  Resident Evil 4 Remake Ne Zaman Çıkacak?

  Residen Evil hayranlarını heyecanlandıran haber çok kısa olmayan bir zaman önce gelmişti. Capcom tarafından yapılan açıklamaya göre serinin en sevilen oyunlarının başında gelen Resident Evil 4'ün remake'i duyurulmuştu. Oyuncular bu dakikadan itibaren Residen Evil 4 remake ne zaman çıkacak diye soruyorlar. Sorunuza;

  • PC,
  • PS,
  • XBOX için ayrı ayrı yanıt vereceğiz.

  İlk açıklanan tarihe yaklaşmamız, sürenin iyice daralmasıyla birlikte oyuncular Residend Evil 4 Remake ertelenecek mi, ne zaman çıkacak diye sormaya başladılar. Merak edilecek bir durum yok, erteleme ihtimali neredeyse tamamen ortadan kalktı. İlk açıklamada olduğu gibi Resident Evil 4 Remake 24 Mart 2023 tarihinde oyuncularla buluşacak. Sizler için Resident Evil 4 Remake Kaç Saat sorusuna da yanıt vermiştik.

  Resident Evil 4 Remake Çıkış Tarihi PC?

  Oyunun ne zaman çıkacağından çok hangi tarihte hangi platforma çıkacağı da doğru bir bakış açısıdır. Sonuçta sizin oynayamayacağınız, sahip olmadığınız bir platforma çıkması ile çıkmaması arasında bir fark olduğunu söyleyemeyiz. Resident Evil 4 Remake çıkış tarihi PC için de 24 Mart 2023 olarak açıklandı.

  Resident Evil 4 Remake Çıkış Tarihi PS?

  Genelde PC kullancılarından çok daha önce yeni oyunlara ve Remake'lere kavuşan PS oyuncuları konu Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak olduğunda farklı bir yanıt almayı bekliyor olabilirler ancak onlar da benzer şekilde Resident Evil serisinin yeni oyununa 24 Mart günü ulaşacaklar.

  Resident Evil 4 Remake Çıkış Tarihi XBOX?

  Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak adlı içeriğimizde tüm platformlara ayrı ayrı değinmeye çalışsak da aslında bunun sadece işleri daha da kesinleştiren ama aynı zamanda boş bir durum olduğu görülebilir. Oyun Xbox için de diğer tüm platformlar gibi 24 Mart Cuma günü oynanabilir olacak.

  Tüm Resident Evil Serisinin Remake Versiyonu Olacak Mı?

  Belki de içeriğimizde yanıt vermekte en çok zorlanacağımız soruların başında serinin diğer oyunları için de kesin bir remake projesi olup olmadığıdır. Geliştiricilerin açıklamalarını dikkate alacak olursak evet, neredeyse tüm Resident Evil oyunları için birer remake görme ihtimalimiz oldukça yüksek.

  Ancak tecrübemize göre yanıt vereceksek cevabımız değişecektir. Tüm firmalar oyunların Remakeleri üzerinde çalışırken nasıl bir geri dönüş aldıklarına dikkat ediyorlar. Eğer yeni versiyon istenildiği kadar beğenilmezse, hatta tepki toplarsa diğer oyunların remake versiyonlarında gecikme hatta iptal yaşanabilir.

  Resident Evil 4 Remake Nedir?

  Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak konusundan bahsederken aslında bu soruya yeteri kadar hakim olmayan takipçilerimizi de aydınlatmak gerektiğine inanıyoruz. Remake'ler sanılanın aksine geçmiş bir oyunu baştan ama daha yenilikçi yapmak demek değildir. Remake aynı oyunu günümüz standartlarına taşımak anlamına gelir.

  Yani ne yazık ki ortada, en azından şimdilik, yeni bir Resident Evil oyunu yok. Yine de Resident Evil 4 Remake ne zaman çıkacak sorusuna yanıt olarak bulduğunuz tarihten itibaren eski ve kaliteli bir korku oyununu yeniden oynayabilir belki anılarınızı hatırlar belki çok daha fazla eğlenirsiniz.

  arrow_upward