Resident Evil 4 Remake Kaç Saat?

Resident Evil 4 Remake çıkışı tüm gerilim ve korku oyunu hayranlarının heyecanını tavana çıkartmıştı. Oyuncular Resident Evil 4 Remake kaç saat diye soruyor ve nasıl bir macera ile karşı karşıya olduklarını öğrenmek istiyorlar. Serinin en uzun ikinci oyunu olan Resident Evil 4 hikayesi kaç saat hep birlikte öğrenelim.

İçindekiler
[Gizle]

  İlginizi Çekebilir: Resident Evil 4 Ne Zaman Çıkacak?

  Resident Evil 4 Remake Kaç Saat?

  Resident Evil 4 Remake Kaç Saat?

  Resident Evil hayranları serinin en uzun oyununun son çıkan Resident Evil 6 olduğunu biliyorlardır. Çok uzun saatler oyuncu ile birleşen oyun aslında oyun dünyasının yeni koşullarını ve giderek uzayan ana hikayelerini bünyesinde barındırıyordu. Resident Evil 6'ya göre daha eski bir oyun olan Resident Evil 4 ise ilk çıktığında 16 saatlik bir oynanışla karşımızdaydı. Peki, yenilenmiş haliyle Resident Evil 4 Remake kaç saat?

  Orijinal oyunun 16 saat uzunluğunda bir hikayeye sahip olduğunu düşünecek olursanız aslında yenilenmiş versiyonun da pek farklı olmadığını kolayca anlayabilirsiniz. Resident Evil 4 Remake araya eklenen sahneler ve geçişlerle birlikte toplamda 16-18 saatlik bir oynanışa sahip. Eğer fazla oyalanmadan ana hikayeyi bitirmeye odaklanırsanız 17 saat gibi bir sürede kolayca oyunun sonuna gelebilirsiniz. 

  Resident Evil 4 Remake Ana Hikayesi Kaç Saat Sürer?

  Özellikle açık dünya oyunlarda oyunun ana hikayesinin kaç saat sürdüğü ekstra bir merak konusu oluyor ancak Resident Evil 4 Remake ana hikayesi kaç saat sürer diye soruyorsanız burada merak ettiğiniz ara görevler değil zorluk demektir. Eğer pek fazla takılmadan oyunu bitirecek olursanız Resident Evil 4 Remake 16.5 saat gibi bir sürede tamamen hikayesini bitirecektir.

  Resident Evil 4 Remake Tüm Oyun Kaç Saat Sürer?

  Zorluğu bir olsun abarttığınızda, bazı bölümlerde gereğinden fazla takıldığınızda ise oynanış süresinde ciddi farklar göreceğinizden eminiz. Manzara seyretmekten keyif alan, bazı bölümleri tekrar tekrar oynamak isteyen, mükemmel oyun sonuna hazırlanan oyunculardan biriyseniz Resident Evil 4 Remake ile 20 saatten fazla geçirebilirsiniz.

  Resident Evil 4 Kaç Saat?

  Resident Evil 4 Remake kaç saat sorusuna yanıt verirken aslında serinin eski, daha doğrusu orijinal oyunu olan Resident Evil 4 için de aslında yanıt vermiştik. Serinin temeline bakacak olursak en uzun oyunların başında gelen RE4 toplamda 16 saatlik bir oyun deneyimi sunmaktadır. Oyun dünyasının en büyük markalarından birisinde zaman geçirmek istiyorsanız hem Remake hemde normal versiyonu oynamanızı öneriyoruz.

  arrow_upward