Malefiz 2 Netflixde Var Mı? Malefiz Hangi Platformda?

Malefiz 2'nin tekrardan gündeme gelmesiyle birlikte eserlerin yorumlanmasını severler Malefiz 2 Netflixde var mı diye sormaya başladılar. Eğer siz de Malefiz 2'yi izlemek konusunda geç kaldıysanız veya filmin tamamını yeniden izlemek istiyorsanız öncelikle Malefiz 2 hangi platformda yayınlanıyor sorusuna yanıt bulmalısınız. Dilerseniz sizleri doğru yanıtlarla buluşturalım.

İçindekiler
[Gizle]

  Malefiz 2 Netflixde Var Mı?

  Malefiz 2 Netflixde Var Mı?

  Netflix, neredeyse her yapım şirketiyle ortak çalışma yapabilecek kadar büyük bir marka olduğu için insanlar doğal olarak en başta Netflix'i düşünüyorlar. Eğer bir film arıyorsanız ve nerede yayınlandığını bilmiyorsanız aklınıza ilk olarak Netflix gelecektir. Evet, yapımcısı başka bir dijital platform olsa bile... Bir solukta film izlemekten keyif alan, reklam aralarından hoşlanmayan ve beyaz perdede filmi kaçıran film severler Malefiz 2 Kötülüğün Gücü Netflixde var mı diye soruyorlar. Peki, Malefiz 2 Netflixde var mı?

  İçeriğimizin hemen başında Malefiz 2 Kötülüğün Gücü'nün aslında başka bir dijital platform sahibi markanın yapımı olduğunu ve doğal olarak öncelikle kendi platformlarında yayınlamak isteyeceklerini söylemiştik. Tam da bu nedenle ne yazık ki Malefiz 2 yayın haklarını Netflix elinde tutmuyor. Yani, Netflix üzerinden Malefiz 2 Kötülüğün Gücü izleyemezsiniz. Ancak bu filmi asla izleyemeyeceğiniz anlamına gelmiyor, boş yere hayal kırıklığına uğramayın.

  Malefiz 2 Hangi Platformda Yayınlanıyor?

  İçeriğimizde defalarca bahsettiğimiz Malefiz 2'nin yapımcısı filmin içeriğinden bile kolayca anlaşılabilir. Teması ve hikayesi Uyuyan Güzel masalından alıntılanmış olan Malefiz, masal dendiğinde akla gelen Disney tarafından beyaz perdeye taşındı. Disney gibi büyük bir markanın da böylesine sevilen bir yapımı başka bir dijital platformda yayınlaması biraz saçma olurdu doğrusu.

  Disney Atatürk dizisinde yaşanan olaylar nedeniyle ülkemizde büyük bir tepki ile karşılaşıyor, belki de bu nedenle insanlar Malefiz 2 Netflixde var mı diye soruyorlar. Ne yazık ki sorunuza hayır yanıtını verdik ve Malefiz 2 hangi platformda yayınlanıyor sorusunun yanıtı da Disney+ olacaktır. Eğer Malefiz 2 Kötülüğün Gücü izlemek istiyorsanız Disney Plusa üye olmalısınız, yaşanan tüm olaylara rağmen. Kararın tamamen sizde olduğunu unutmamalısınız. Artık Malefiz 2 Netflixde var mı biliyorsunuz, şimdilik içeriğimizin sonuna geldik.

  arrow_upward