Iphone Telegram Hassas içerik Açma Nasıl Yapılır?

Telegram uygulamasını kullanma konusunda yeterli tecrübesi olmayan Iphone kullanıcıları Iphone telegram hassas içerik açma nasıl yapılır tam olarak bilmiyorlar. Eğer görüntülemek istediğiniz grup veya mesaj hassas içerikler barındırıyorsa hassas içerik açma konusunu bilmeden bu görüntülere erişmeniz mümkün değildir. Dilerseniz nasıl yapacağınızı açıklayalım.

İçindekiler
[Gizle]

  Iphone Telegram Hassas içerik Açma Nasıl Yapılır?

  Iphone Telegram Hassas içerik Açma Nasıl Yapılır?

  Telegram kullanıcıları arasında dolaşan görüntüler, mesajlar neredeyse tamamen sansürsüz şekilde iletilmektedir. Sansürsüz olarak paylaşılan görüntülerde şiddet, cinsellik gibi herkesin görmemesi gereken, bazılarının da doğal olarak görmek istemeyeceği paylaşımlar bulunmaktadır. Eğer karşınıza çıkması muhtemel şeyleri göze alıp hassas içeriği görmek istiyorsanız öncelikle Iphone telegram hassas içerik açma nasıl yapılır sorusuna yanıt bulmalısınız. Iphone telegram hassas içerikleri aşağıdaki yöntemle açabilirsiniz.

  • Telegram uygulamasını başlatın.
  • Çark simgesine dokunarak Ayarları açın.
  • Ayarlar menüsünden Gizlilik ve Güvenlik başlığına dokunun.
  • Hassas İçerik Filtresini bulun ve düğmeyi hareket ettirerek açık hale getirin.

  Iphone Telegram Hassas İçerik Nasıl Kapatılır?

  Artık Iphone telegram hassas içerik açma nasıl yapılır biliyorsunuz ancak bir kereliğine deneme amaçlı açtığınız özelliğin sürekli karşınıza çıkmasından, sürekli aktif olmasından rahatsız oluyor olabilirsiniz. Böyle sıkıntılı durumlarda tek başınıza kalmamanız için size yardımcı olmak istiyoruz. Iphone telegram hassas içerik açma nasıl kapatılır sorusuna da basitçe yanıt vermeyi denedik. Aşağıdaki adımları kullanarak hassas içeriklerin tekrar kapatılmasını sağlayabilirsiniz.

  • Tekrardan Telegram uygulamasını başlatın.
  • Yine Çark simgesiyle Ayarları açın.
  • Gizlilik ve Güvenlik'e giriş yapın.
  • Hassas İçerik Filtresini bulun ve düğmeyi hareket ettirerek kapalı hale getirin.

  Telegram Hassas İçerik Nedir?

  Telegram, ücretsiz olarak üye olabileceğiniz ve iletişim amaçlı kullanabileceğiniz bir sosyal medya platformudur. En yakın rakibinin Whatsapp olduğunu söyleyerek uygulamayı daha iyi hayal etmenizi sağlayabiliriz. İletişim organlarında doğal olarak hassas içerikler de paylaşılabilmektedir. Telegram hassas içerik, paylaşılan gönderinin herkes için uygun olmadığını ifade etmektedir. Örnek vermek gerekirse şiddet, cinsellik gibi durumları doğrudan görmek her yaş grubuna ve psikolojiye uygun olmayacaktır. Daha önce benzer şekilde Telegram güvenli mi sorusuna yanıt vermiştik.

  Iphone Telegram Hassas İçerik Açmak Zararlı Mı?

  Benzer şekilde Iphone telegram hassas içerik açma nasıl yapılır diye soran kullanıcıların büyük bir bölümü Iphone telegram hassas içerik açmanın zararlı olup olmadığını da merak ediyorlar. Bize soracak olursanız bu özelliği fabrika ayarlarında olduğu gibi kapalı tutmak herkes için en iyisi olacaktır. Önemli gördüğünüz durumlarda, bir paylaşımı kesinlikle görmek istediğinizde hassas içerikleri açık hale getirebilir sonrasında tekrar kapatabilirsiniz. Böylece karar her zaman sizde olur.

  arrow_upward