iPhone Kimliği Güncel Değil Hatası Çözümü

iPhone kullanıcıları genel olarak telefonlarından memnun olsalar da bazı zamanlar ufak sorunlar yaşayabiliyorlar. Özellikle 2.el olarak alınan telefonlarda çok karşılaşılan iPhone kimliği güncel değil hatası çözümü için bazı yollara başvurabiliriz. Bugün sizin için bunlardan bahsedeceğiz.

İçindekiler
[Gizle]

  iPhone Kimliği Güncel Değil Hatası Çözümü

  Bildiğiniz üzere Apple markası dünya üzerindeki en ünlü markalardan birisi. iPhone telefonlar işlemcileri, dayanıklılığı ve estetik görünümüyle hepimizin sahip olmak istediği bir telefon modelidir. Ancak her güzel şeyin bir sorunu olduğu gibi iPhone telefonların en çok şikayet edilen sıkıntısı ise iCloud kimliğiyle alakalı sorunlardır. iPhone kimliği güncel değil hatası çözümü için bazı adımları takip etmeniz gerekiyor.

  • İlk olarak yapmanız gereken şey Google’a Apple kimlik yönetimi yazıp aratmaktır.
  • Ardından Apple’ın kendi sitesine giriş yapın.
  • Karşınıza Apple kimliğinizi yazabilmeniz için bir alan çıkacaktır. Oraya kimlikte kullandığınız bilgileri ve şifrenizi yazın.

  Bu şekilde siteye giriş yaptıktan sonra, telefonunuza kimlik bilgilerinizi yazarak tekrar giriş yapmayı deneyin. Bu adımları tamamladığınızda hesabınıza başarılı bir şekilde giriş yapmış olacaksınız. Eğer sorun hala ortadan kalkmadıysa destek ekibinden yardım almayı denemenizde fayda vardır.

  iPhone Kimliği Güncel Değil Hatası Sebebi

  iPhone kimliği güncel değil hatası çözümünü cevapladığımıza göre, bir diğer merak ettiğiniz şeyin bunun sebebi nedir sorusu olduğunu biliyoruz. Bu sorunun oluşmasına imkan sağlayabilecek bazı durumlar vardır.

  • Apple kimliği şifrenizi değiştirdiyseniz
  • Apple kimlik bilgilerinizi başka bir cihazdan değiştirmeyi denediyseniz
  • iCloud’da ödeme yapmaya çalışırken kartınızı kabul etmediyse
  • Kimliğiniz şifresini birden fazla kez yanlış girdiğinizde

  Bu gibi durumlar kimlik hatası yaşamanıza sebep olabilir. Bunları yaparsanız illa ki bir hatayla karşılaşabilirsiniz diyemeyiz, ancak bu durumun yaşanmasına sebebiyet verebilirler. Bu nedenle hesabınızdan çıkış yaptığınız zaman bir daha unutmamak adına şifrenizi bir yere kaydetmeniz çok işinize yarayacaktır.

  arrow_upward
  Hesabım