Hay Day Ne Zaman Çıktı? Hay Day Çıkış Tarihi

Hay Day'in tekrardan gündeme gelmesi ve milyonlarca oyuncu tarafından oynanmasıyla Hay Day ne zaman çıktı sorusu da tekrardan aklımızda belirmeye başladı. Bu süreçte sizler de Hay Day çıkış tarihini öğrenmek istiyorsanız sorunuza yanıt bulmalı hatta bu yanıtların yanında Hay Day ne zaman yayınlandı hakkında detaylı bilgi edinmelisiniz diye düşünüyoruz.

İçindekiler
[Gizle]

  Hay Day Ne Zaman Çıktı?

  Hay Day Ne Zaman Çıktı?

  Hay Day çıkış tarihi hakkında konuşmaya başlarken sizlerle birçok sorunun yanıtını paylaşacağımızı söylemiştik. Ancak bu sorulara değinmeden önce en çok merak ettiğiniz, Tayming'de bulunma nedeniniz olan soruya yanıt vermek istiyoruz. Hay Day gibi çok uzun zamandır aktif olarak oynanan oyunların çıkış tarihlerini öğrendiğinizde çok şaşıracağınızı düşünüyoruz. Günümüzde birçok insan Hay Day yeni bir oyun sanıyor ve Hay Day ne zaman çıktı diye soruyor.

  Hay Day 21 Haziran 2012 tarihinde ilk olarak oyuncuların karşısına çıtkı. Supercell tarafından geliştirilen bir oyunun bu kadar eski olmasına şaşırıyor olabilirsiniz. Hay Day ilk çıktığı günden itibaren milyonlarca indirme sayısına ulaştı ve bu durum yıllarca devam etti. Fakat yeni çıkan oyunlardan sonra Hay Day'in oyuncu sayısı nispeten azalmıştı. Son günlerde bu azalan sayının geri geldiğini hatta oyuncu sayısının arttığını söyleyebiliriz.

  Hay Day Kaç Yaşında?

  Artık Hay Day çıkış tarihini tam olarak biliyor, bir yerde karşınıza sorusu çıktığında 21 Haziran 2012 olarak cevap verebilecek durumdasınız. Peki, Hay Day kaç yaşında biliyor musunuz? Basit bir matematik işlemi yaparak bu soruya da kesin ve doğru bir yanıt bulabileceğimizi biliyorsunuzdur. Hay Day 2012 tarihinde doğmuş olduğuna göre günümüzde tam 11 yaşında ve 21 Haziran tarihinde 12 yaşına basacaktır. Yaş günü kutlamalarında neler olacağını merak ediyor musunuz?

  Hay Day Yıl Dönümü Kutlamaları

  Hay Day doğum gününün yaklaştığını öğrendiğinizde kutlamaların nasıl olacağını merak edeceğinizden eminiz. Hay Day ne zaman çıktı adlı içeriğimizde de bahsettiğimiz gibi Hay Day oyuncuları mutlu etmek amacıyla uğraşayan, çabalayan bir yapıyı kendisine uygun görmektedir. Bu süreçte Hay Day doğum günlerinde hediye almak yerine oyuncularına hediye veriyor ve oyuncularına olan sevgisini bu şekilde gösteriyor.

  Hay Day yıl dönümü etkinliklerine katılarak Hay Day Genişletme İzinlerini kazanabilir ve kullanabilirsiniz. İzlemeyi sevdiğiniz, takip ettiğiniz yayıncıları desteklemek için kullandığınız Hay Day İçerik Üreticileri Kodları da doğum günü kutlamalarında ekstra ödüller almanıza ve desteklediğiniz yayıncının yayıncılar sıralamasında yükselmenize neden olabilir. Şimdilik Hay Day ne zaman çıktı konusunun sonuna geldik. Benzer içeriklerde görüşmek üzere.

  arrow_upward