Hay Day Barınak Hayvanı Nasıl Alınır?

Hay Day çiftlik hayvanlarıyla vakit geçirebileceğiniz harika bir oyundur. Bu nedenle olacak ki Hay Day barınak hayvanı nasıl alınır sorusu birçok oyuncu tarafından sorulmakta ve büyük oranda merak edilmektedir. Eğer siz de barınak hayvanı görevini yapmak istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmeli, içeriğimizi okumalısınız.

İçindekiler
[Gizle]

  Hay Day Barınak Hayvanı Nasıl Alınır?

  Hay Day Barınak Hayvanı Nasıl Alınır?

  Hay Day barınak hayvanı nasıl alınır diye araştırmaya koyulduysanız oyunda barınak hayvanı başlığı altında bir grup hayvan olduğunu ve gelişmek, çiftliğinizi güzelleştirmek için bu hayvanları beslemek istiyor olabilirsiniz. İçeriğimizde sizlerle barınak hayvanlarını buluşturmak için gerekli tüm araştırmaları yaptık. Barınak hayvanını yapmak için tek yapmanız gereken doğru masayı ve nehri bulup onarım işlemlerini yapmaktır. Eğer Hay Day barınak hayvanına erişmek istiyorsanız aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

  • Nehrin yanına ulaşın.
  • Nehrin hemen yanında üzerinde mavi bir kitap olan masayı bulun.
  • Barınak kitapına ulaşmak için kırık masayı tamir edin.
  • Kitabı aktif ettiğinizde ilk barınak hayvanınızı alabilirsiniz.

  Yukarıda sizlerle paylaştığımız adımları sırasıyla ve doğru şekilde uyguladığınızda barınak hayvanına en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Doğru masayı tamir ettiğinizden eminseniz barınak hayvanınızı alacak ve aradığınız sorunun yanıtını kesin olarak bulmuş olacaksınız. Eğer herşeyi doğru yaptığınıza inanıyorsanız ancak hala hayvanız gelmediyse Hay Day destek ekibiyle iletişime geçseniz iyi edersiniz. Eğer hayvanınızı koyacak yer bulamıyorsanız Hay Day Genişleme İzni Nasıl Kullanılır adlı içeriğimizi okumalısınız.

  Hay Day Barınak Hayvanı Ne İşe Yarar?

  Hay Day barınak hayvanı ne işe yarar, neden bu masayı tamir etmeliyim diye düşünüyorsanız oyun içerisinde birçok maddeye ihtiyacınız var ve bu nedenle gereksiz harcama yapmak istemiyorsunuz demektir. Boşa harcama yapmak istemiyor olmanızı çok iyi anlıyor ve sizlere bu konuda da yardımcı olmak istiyoruz. Hay Day barınak hayvanları aslında diğer hayvanlarla benzer işlere yararlar.

  Yani, Hay Day oyunundaki çoğu çiftlik hayvanında olduğu gibi hayvanın etinden, sütünden, tüyünden dilediğiniz gibi faydalanabilir, ekstra olarak da harika görüntüsünü çiftliğinizi güzelleştirmek için kullanabilirsiniz. Artık Hay Day barınak hayvanı nasıl alınır ve ne işe yarar biliyorsunuz.

  Hay Day Barınak Hayvanı Ücretsiz Midir?

  Bir diğer merak edilen sorunların başında da Hay Day barınak hayvanının ücretli olup olmadığı sorusudur. Oyuncular masayı tamir etmek için onca eziyete katlandıktan sonra bir de barınak hayvanına erişirken ücret ödemek istemezler. Bu süreçte oyuncuların merakını gidermek de biz Tayming içerik üreticilerine kalıyor tabi. İlk barınak hayvanınızı masayı tamir ettikten hemen sonra, kitabı kullandığınızda tamamen ücretsiz olarak kazanırsınız. Şimdilik Hay Day barınak hayvanı nasıl alınır adlı içeriğimizin sonuna geldik.

  arrow_upward