Fenerbahçe Rebic İle İlgileniyor Mu?

Jerge Jesus'un yeni bir kanat oyuncusu aradığını neredeyse her spor sever biliyor. Fenerbahçe Rebic ile ilgileniyor mu diye merak ediyorsanız yanıt vermeye çalışacağız. Rebic konusunda söylentilerin ortaya çıkması dış basının son açıklamaları ile oldu. Fenerbahçe ve Fenerbahçe'nin transfer gündemine ışık tutmaya çalışalım.

İçindekiler
[Gizle]

  Fenerbahçenin İlgilendiği Oyuncular

  Hırvatistan milli takımının en değerli oyuncularından olan Rebic hakkında ortaya çıkan haberler hakkında konuşmadan önce Fenerbahçe Spor Kulübünün ilgilendiği tüm oyunculara değinmek istiyoruz. Ante'nin tercih edilme süreci aslında listemizdeki diğer oyuncuların Süper Lig'e gelmeye sıcak bakmaması.

  Pasalic aslında Fenerbahçe’ye en yakın isim olarak görünüyordu ancak son zamanlarda ortaya atılan duyumlara göre Pasalic defteri neredeyse kapandı. Vetlesen konusunda da Borussia Dortmund’un ilgilisi olması Fenerbahçe’nin elini oldukça kısıtlıyor. Milan ile yolları ayrılacak Rebic’i yakından izleyecek miyiz göreceğiz.

  Fenerbahçe Rebic İle İlgileniyor Mu?

  Diğer isimlerin bir şekilde yattığını, Ziyech ve Moura gibi süperstarların da aşırı yüksek maaş beklentileri nedeniyle Fenerbahçe ile anlaşamadığını söyledik. Transfer döneminin uzatılması sonucu Fenerbahçe hala bir kanat oyuncusu ile anlaşmaya çalışıyor. Jorge Jesus'un öğrencileri arasında katılması en muhtemel olan oyuncu Ante Rebic. 

  Transfer edilse dahi UEFA Avrupa Liginde bir tur daha atlamadan kadroya eklenemeyecek olan Rebic ile Fenerbahçenin ilgilendiğini biliyoruz. Fenerbahçe Rebic ile ilgileniyor mu diyorsanız evet, ciddi bir ilgilenme var ancak henüz resmi bir teklifte bulunulmadı. Milan'ın Fenerbahçe'den 8 milyon Euro zorunlu satın alma beklediğini ancak Fenerbahçe'nin opsiyonu zorunlu olmaktan kaldırmaya çalıştığını biliyoruz.

  Ante Rebic Kimdir?

  Ante Rebic yakın dönemin en formda kanat oyuncuları arasında değildir. Sağlam fiziği ve topla becerilesi sayesinde Seria A’nın en ve dünyanın en iyi takımlarından olan Milan’da her zaman bir joker oyuncu olarak kadroda bulundu. Yeni ve genç transferler sonrası gözden düşen Ante Rebic’in kariyerindeki diğer takımlara bakalım. E. Frankfurt’u UEFA finaline taşırken ve 2022 yılındaki Milan şampiyonluğuna katkı verirken ciddi göz kamaştırmıştı.

  • RNK Split
  • Fiorentina
  • Leipzig
  • Hellas Verona
  • Frankfurt
  • Milan

  1993 yılında dünyaya gelen Rebic 2023 yılı itibariyle 29 yaşına henüz yeni girmiş durumda. Genç oyuncunun boyu 1.85 metre olmasına rağmen oldukça hızlı ve çabuk. İstatistik ekranlarında on numara mevkiinde görünse de hücumun her alanında performans verebilen karakterde bir isim. Gol yollarında da gideceği takıma kesinlikle katkıda bulunacaktır.

  Ante Rebic FM 23 Profili

  Ante Rebic FM23 Profili

  Oyuncu hakkında araştırma yapmak yerine FM profiline bakmayı tercih ediyorsanız sizler için Milan'nın yıldız kanat oyuncusu için FM kariyerinden bir resim paylaştık. Bitiricilik özelliği ile gözleri üzerine çeken Ante'yi Fenerbahçe'de görmek ister misiniz?

  Ante Rebic FIFA 23 Profili

  Ante Rebic FIFA23 Profili

  Sadece FM profili değil aynı düzeyde fikir verebilecek FIFA 23 profiline de bakmanın doğru olacağını düşünüyoruz. Rebic’in FIFA 23 profili ile FM profilini karşılaştırmanız için ikisinin ekran görüntüsünü paylaştık. Fenerbahçe'ye dahil olması durumunda çok faydalı olacağına inanıyoruz.

  arrow_upward