Fenerbahçe Pasalic İle İlgileniyor Mu?

Jerge Jesus'un yeni bir sekiz numara aradığını neredeyse her spor sever biliyor. Fenerbahçe Pasalic ile ilgileniyor mu diye merak ediyorsanız yanıt vermeye çalışacağız. Pasalic konusunda söylentilerin ortaya çıkması Yağız Sabuncuoğlu'nun son açıklamarı ile oldu. Fenerbahçe ve Fenerbahçe'nin transfer gündemine ışık tutmaya çalışalım.

İçindekiler
[Gizle]

  Fenerbahçenin İlgilendiği 8 Numaralar

  Hırvatistan milli takımının en değerli oyuncularından olan Pasalic hakkında ortaya çıkan haberler hakkında konuşmadan önce Fenerbahçe Spor Kulübünün ilgilendiği tüm orta saha oyuncularına değinmek istiyoruz. Mario'nun tercih edilme süreci aslında listemizdeki diğer oyuncuların Süper Lig'e gelmeye sıcak bakmaması.

  • Mario Pasalic
  • Thomas Lemar
  • Rodrigo Bentancur

  Lemar hakkında çıkan iddiaları da sizlerle paylaşmak isteriz. Ülkemizde yaşanan felaketler sonrası depremden korktuğu için transferinin yattığına dair söylentiler olan Thomas bu açıklamaları yalanlamadı. Bentancur konusunda da ne yazık ki ülkemiz takımlarının böyle bir transfere uygun bütçesi yok denebilir.

  Fenerbahçe Pasalic İle İlgileniyor Mu?

  Diğer isimlerin bir şekilde yattığını, Ziyech ve Moura gibi süperstarların da aşırı yüksek maaş beklentileri nedeniyle Fenerbahçe ile anlaşamadığını söyledik. Transfer döneminin uzatılması sonucu Fenerbahçe hala bir sekiz numara ile anlaşmaya çalışıyor. Jorge Jesus'un öğrencileri arasında katılması en muhtemel olan oyuncu Mario Pasalic. 

  Transfer edilse dahi UEFA Avrupa Liginde bir tur daha atlamadan kadroya eklenemeyecek olan Pasalic ile Fenerbahçenin ilgilendiğini biliyoruz. Fenerbahçe Pasalic ile ilgileniyor mu diyorsanız evet, ciddi bir ilgilenme var ancak henüz resmi bir teklifte bulunulmadı. 

  Mario Pasalic Kimdir?

  Mario Pasalic yakın dönemin en formda sekiz numaraları arasında sayılmaktadır. Yüksek enerjisi ve bitmek bilmeyen futbol oynama isteğiyle her takımda kendisine yer bulabilecek yetenekte olan Pasalic ne yazık ki kulüp takımlarında istediği, en yüksek performansına asla erişemedi. Milli takımda, Hırvatistan Milli Takımı'nda harikalar yaratan ancak iş lige geldiğinde fark yaratamayan Pasalic'i daha yakından tanıyalım. Oynadığı takımlar;

  • Hojduk
  • Chelsea
  • Elche
  • Monaco
  • Milan
  • Spartak Moskova
  • Atalanta

  1995 yılında dünyaya gelen Pasalic 2023 yılı itibariyle 28 yaşına henüz yeni girmiş durumda. Genç oyuncunun boyu 1.88 metre olmasına rağmen oldukça hızlı ve çabuk. İstatistik ekranlarında on numara mevkisinde görünse de orta sahanın her alanında performans verebilen karakterde bir isim. Gol yollarında da gideceği takıma kesinlikle katkıda bulunacaktır.

  Mario Pasalic FM 23 Profili

  Mario Pasalic FM 23 Profili

  Oyuncu hakkında araştırma yapmak yerine FM profiline bakmayı tercih ediyorsanız sizler için Atalanta'nın yıldız orta sahası için FM kariyerinden bir resim paylaştık. Bitiricilik özelliği ile gözleri üzerine çeken Mario'yu Fenerbahçe'de görmek ister misiniz?

  Mario Pasalic FIFA 23 Profili

  Mario Pasalic FIFA 23 Profili

  Sadece FM profili değil aynı düzelde fikir verebilecek FIFA 23 profilne de bakmanın doğru olacağını düşünüyoruz. Pasalic FIFA 23 profili ile FM profilini karşılaştırmanız için ikisinin ekran görüntüsünü paylaştık. Fenerbahçe'ye dahil olması durumunda çok faydalı olacağına inanıyoruz.

  arrow_upward