Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Ne Zaman Oynanacak? Saat Kaçta

Ülkemizde yaşanan deprem felaketi ve sonrasında karşılaştığımız ertelemeler sonucu maçların tarihleri konusunda bir kafa karışıklığı var. Fenerbahçe Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak diye soran taraftarlar birçok fikstürde tarihin hatalı olduğunu fark edebilirler. İçeriğimizde derbi hakkındaki tüm sorulara yanıt vermeye çalışacağız.

İçindekiler
[Gizle]

  Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Ne Zaman Oynanacak?

  Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Ne Zaman Oynanacak?

  Fenerbahçe normal şartlar altında Sevilla maçı öncesinde Beşiktaş ile karşılaşacaktı ve lig ertelenmeden devam etseydi milli aradan sonraki karşılaşması Başakşehir maçı olacaktı. Ne yazık ki yaşadığımız acı olay dolayısıyla ligler ertelendi ve tarihler kesin olarak belirlenmesine rağmen birçok büyük fikstür sitesinde maç saatleri ve tarihleri hala hatalı durumda.

  Bu hatayı fark deren futbol severler Fenerbahçe Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak diye soruyorlar. Tekrar bir erteleme yaşanmadığı taktirde, milli aradan sonraki ilk haftanın pazar günü yani 2 Nisan Pazar akşamı Fenerbahçe Beşiktaş derbisini izleyeceğimizi düşünüyoruz. Dileriz önce ülkemizde, sonra tüm dünyada benzer ertelenme nedenleri tekrar yaşanmaz.

  Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Saat Kaçta?

  Fenerbahçe Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak konusu sadece tarih içeren bir soru değildir. Fikstürün hatalı olduğu sitelerde tarihi bulamadığımız gibi saat konusunda da detaylı bir bilgi alamıyoruz. Ancak derbi saati hakkında yorum yapmak gerçekten çok kolay. Türkiye Süper Liginde oynanan tüm derbilerde olduğu gibi çok büyük ihtimalle karşılaşma 19:00'da başlayacaktır.

  Golcüleri sakatlıkla boğuşan, Rebic hamlesinden eli boş dönen kanaryanın hücum bölgesinde kim oynayacak çok merak ediyoruz.

  Milli Ara Ne Zaman Başlıyor?

  19 Mart itibariyle Süper Ligin 25. haftasını geride bıraktık. Haftanın son maçının oynanmasıyla birlikte aslında Milli Ara resmi olmayacak şekilde başladı. Normal şartlarda milli aranın başlangıcı haftanın bitişinden sadece bir gün sonra oldu. Yani milli ara 20 Mart 2023 tarihinde resmi olarak başladı. Milli araya gidilirken iki takımın da ciddi sakatlıklarla karşı karşıya olduğunu düşünecek olursak bu ara iki takıma da, biz izleyicilere de iyi gelecek gibi görünüyor.

  Milli Ara Ne Zaman Bitecek?

  20 Mart 2023 tarihinde başlayacak milli aranın son karşılaşması 28 Mart 2023 tarihinde birçok defa karşılaştığımız Hırvatistan ile oynanacak. Karşılaşmanın hemen ardından oyuncular takımlara dönüş hazırlıklarına başlayacak. Yani milli aranın resmi olarak 29 Mart 2023 itibariyle tamamen sonlanacağını söyleyebiliriz.

  • 25 Mart Cumartesi Günü 20.00: Ermenistan - Türkiye
  • 28 Mart Salı Günü 21.45: Türkiye - Hırvatistan

  Fenerbahçe Beşiktaş Maçını Kim Yönetecek?

  Karşılaşma için henüz önümüzde çok süre varken maçı kimin yöneteceğine dair kesin bir bilgimiz bulunmuyor. TFF'den yapılacak açıklamalar ve hakem belirlenmesi sonucunda içeriğimizi güncelleyerek Fenerbahçe Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak konusunda maçın hakemini de sizlerle buluşturmaya çalışacağız.

  Eski derbilere ve mevcut hakemlerin form durumlarına bakacak olursak derbiyi yönetmesi muhtemel isimler arasında Halil Umut Meler, Ali Palabıyık ve Arda Kardeşler olduğunu söyleyebiliriz. Şüphesiz ülkemiz futbol ikliminde hangi hakem atanırsa atansın iki tarafın da pek mutlu olmayacağını söyleyebiliriz.

  Fenerbahçe Beşiktaş Derbisi Hangi Kanalda?

  Artık Fenerbahçe Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak biliyorsunuz. Derbinin hangi kanalda oynanacağı normal şartlar altında çok belliyken, içeriğimizin başında da belirttiğimiz olağanüstü durumlar nedeniyle maçın nasıl yayınlanacağı konusunda da farklı spekülasyonlar mevcut. Bildiğiniz gibi bazı karşılaşmalar TV8.5'tan yayınlanmıştı.

  Deprem sonrası moral amacıyla ücretsiz yayınlanan karşılaşmalar TOD resmi sitesinden yayınlanmıştı ancak bu karşılaşma özelinde böyle bir hizmet olacağına dair bir duyum almadık. Yani her zaman olduğu gibi Bein Sports 1 ekranlarında derbiyi naklen izleyebilirsiniz. Başka bir kanal aracılığıyla yayın olacağını sanmıyoruz.

  Fenerbahçe Beşiktaş Maçı Ücretsiz Mi?

  Fenerbahçe Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak konusunda söylenecek sözler biterken maçın nasıl yayınlanacağına dair de konuşmak gerektiğini düşünüyoruz. TOD uygulamasından ücretsiz verilen maçların sonuna geldiğimizi ve bu karşılaşmanın ücret dahilinde olacağını düşünüyoruz. Yine de deprem bölgesindeki vatandaşlarımızın özellikle sel felaketinden sonra moral bulması, 90 dakikalık da olsa acılarından uzaklaşması için bir umudumuz var.

  Eğer gerekli görülürse karşılaşmanın ücretsiz olarak yine Bein Sports internet uygulaması üzerinden verilebileceğini söyleyebiliriz. Şimdilik Fenerbahçe Beşiktaş maçı ne zaman oynanacak adlı içeriğimizin sonuna geldik. Yeni bilgiler ve detaylarla sizlerle olmaya çalışacağız.

  arrow_upward