Discord Spotify Dinliyor Yapma Mobil

İçindekiler
[Gizle]

  Discord içinde bir sürü şey yapabileceğimiz bir platform haline geldi. Son zamanlarda trend olan bir konu olan Discord spotify dinliyor yapma mobil bunun en büyük örneklerinden birisi. Ve her gün farklı bir güncelleme getirip gelişmeye devam ediyor. Discord’un yeni gelen güncellemesinde 3.000’den fazla üyeli sunuculara girişte bizden insan doğrulaması isteyecek. Hem bu sahte üyelerin, spam hesaplarının sunucuya girişlerine bir nevi engel olacak. Hareketli sunucu afişleri, Profilin avatarına gif koymak gibi her geçen gün yeni bir özellik getiriyor. Bu sebeple herkes tarafından çok sevilen bir uygulama.

  Ayrıca Bakınız: Discord Sunucu Kural Örnekleri

  Birçok kullanıcısı var. “Neden Discord bu kadar tercih ediliyor?” derseniz cevabımız gayet basit. Discord bize birden fazla olanak sağlıyor ve işlerimizi kolaylaştırıyor. Skype gibi programlardan daha işlevli olduğunu düşünüyoruz ve kullanımı da çok kolay. Şimdi sizin için bu uygulamanın birkaç özelliğinden bahsedeceğiz.

  Discord Spotify Dinliyor Yapma Mobil

  Discord Spotify yapma mobil kullanıcılar arasında oldukça popülerleşti. Özellikle genç kullanıcılar profilinde Spotify’ın görünmesinden çok hoşlanıyor ve estetik durduğunu düşünüyorlar. Kabul etmeliyiz ki öylede duruyor. Tabi ki bu özellik için Spotify Premium hesabınız olması gerekiyor. Spotify Premium sahipleri daha birçok özellikten yararlanabiliyor. Birlikte şarkılar dinleyebiliyorsunuz. Peki bunu nasıl yapıyoruz? Bugün size bu harika özellikten bahsedeceğiz, Discord Spotify Dinliyor Yapma Mobil;

  Discord Spotify Dinliyor Nasıl Yapılır?

  Mobilde Discordunuzu Spotify dinliyor olarak yapmanız için gereken adımlar şunlardır:

  1- öncelikle Discord uygulamasını açıp ayarlar kısmına girin.

  2- “kullanıcı ayarları” yazan butona tıklayın ve bağlantılar yazan yere tıklayın

  3- Spotify’a tıklayın ve Discord’u Spotify’a bağlayacağınız hakkında sizi bilgilendiren metni onaylayın.

  4- Bunları yaptıktan sonra Spotify hesabınız Discord’a bağlanacaktır. Profilinizde gözükmesi için bağlanan hesaplar kısmında duran Spotify’a tıklayın.

  5- Durum olarak gözükmesi için “Spotify durumunu göster” seçeneğine tıklayın

  Spotify Premium sahibi olduğunuzda dinlediğiniz müzikleri arkadaşlarınızla birlikte dinleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken Discord’da mesaj gönderme kısmında bulunan “+” işaretine tıklayıp ‘kanalı Spotify dinlemeye davet et’ yazmanız yeterli olacaktır.

  Discord Spotify dinliyor yapma mobil işlemi bu şekilde yapılıyor. Gayet kolay, 5 adımda yapabiliyorsunuz. Sizin için bu adımları derledik. Discord’un daha bir sürü özelliği mevcut ancak bu metinde onlara yer veremeyeceğiz.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Discord müzik dinliyor yazısını bir Discord kullanıcısında gördüyseniz ve beğendiyseniz benzerini yapmak için tek yapmanız gereken Discord Spotify Dinliyor Yapma adlı konumuzu okumak.

  arrow_upward