Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Yama Notları

Cyberpunk 2077 Phantom Liberty yama notları son zamanların en çok merak edilen konularının başında gelmektedir. Oyuncular arasında büyük bir hayal kırıklığına neden olan Cyberpunk 2077, sonradan yaptıkları düzenlemeler ve değişikliklerle oyuncuların kalbini kazanmaya çalışıyor gibi görünüyor. Bakalım Cyberpunk 2077 Phantom Liberty geliştirmelerine nasıl tepki vereceksiniz.

İçindekiler
[Gizle]

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Nedir?

  Sizler için hazırladığımız Cyberpunk 2077 Phantom Liberty yama notları incelemesine geçmeden önce tam olarak Cyberpunk 2077 Phantom Liberty nedir sorusuna yanıt vermemiz gerektiğini düşünüyoruz. Doğrudan yanıt vermek gerekirse Cyberpunk 2077 Phantom Liberty bir oyun DLC'sidir. Cyberpunk evrenine ek olarak gelecek bu DLC sayesinde oyuncuların şikayet ettiği birçok sorun ortadan kalkacak ve şirketin oyun çıkmadan önce söz verdiği yenilikler oyunda dahil edilecek. Bu süreçte DLC sahibi olamayacaklar için de bazı güzel haberlerimiz olacaktır. Ama önce Cyberpunk 2077 Phantom Liberty yama notlarını inceleyelim.

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Yama Notları

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Yama Notları

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty yama notlarını paylaşırken yapılacak değişikliklerden ne kadar tatmin olacağınızı ve DLC sonrası oyuna vereceğiniz puanı oldukça merak ediyoruz. Son zamanların en büyük hayal kırıklığı olarak karşımıza çıkan Cyberpunk oyunu kendisini affettirmeye çalışıyor diyebiliriz. CD Projekt oyunculara öylesine değer veriyor ki bu büyük hayal kırıklığını bir an olsun bile terk etmeyi düşünmemişler gibi görünüyor.

  • Araba içi çatışma ve aksiyon sistemi eklenecek,
  • Karakter özelleştirmesi geliştirilecek,
  • Hikayede geliştirmeler yapılacak,
  • Ekstra yeni görevler eklenecek,
  • Kombat sistemi değişecek,
  • Yakın dövüş silahlarına perry yani engelleme özelliği gelecek,
  • FPS drop ve sistem sorunları dengelenecek,
  • Yeni yetenek ağacı aktif olacak.

  DLC Sahibi Olmayanlar Düzenlemelere Sahip Olacak Mı?

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty hakkında konuşurken Cyberpunk 2077 Phantom Liberty'nin bir DLC olduğundan bahsetmiştik. Neredeyse bitmemiş, sorunlu bir oyun olarak çıkan Cyberpunk 2077'yi ideal şekilde oynamak için bir de DLC mi satın almak zorundayım diye düşünüyor olabilirsiniz. Ancak CD Projekt'in oyuncuları mutlu etmek için uğraştığını daha önce söylemiştik.

  Phantom Liberty DLC'sini satın almasanız bile sizlerle paylaştığımız Cyberpunk 2077 Phantom Liberty yama notlarından faydalanacaksınız. Sadece DLC ile oyuna eklenecek ekstra hikayeden mahrum kalacak ve diğer tüm düzenlemeleri Cyberpunk 2077 üzerinde kullanacaksınız.

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Çıkış Tarihi

  Oyuncuların büyük bir çoğunluğunun merakını kaşıyan Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ne zaman çıkacak diye düşünüyorsanız bu konuda da sizlerle bir içerik paylaşmıştık, Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ne zaman çıkacak adlı içeriğimizi okuyabilirsiniz. İlgili içeriğimizi okuyarak DLC'nin çıkış tarihi hakkında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Şimdilik Cyberpunk 2077 Phantom Liberty hakkında söyleyeceklerimiz bu kadar. Oyuncuların lehine görünen benzer konularda daha sık ve tekrar görüşmek dileğiyle.

  arrow_upward