Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Ne Zaman Çıkacak?

CD Project'in oyuncuları sırt üstü bırakmamak için yayınlamaya hazırlandığı Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ne zaman çıkacak diye merak ediyorsanız Cyberpunk evreni için hala hevesli ve meraklısınız demektir. Oyuncular yeni gelecek DLC ile birlikte oyunun nasıl bir kaliteye ulaşacağını öğrenmek, deneyimlemek için sabırsızlanıyorlar desek abartmış olmayız.

İçindekiler
[Gizle]

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Ne Zaman Çıkacak?

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Ne Zaman Çıkacak?

  Witcher 3'ün yakaladığı mükemmel başarı sonrasında CD Project'in yeni oyunu olacak Cyberpunk 2077 yıllarca merak içerisinde beklenmişti. Çok büyük beklentiler sonra uzun ertelemeler ile karşımıza çıkan Cyberpunk 2077, herkes tarafından eleştiri almış ve birçok oyuncu tarafından iade edilmişti. Aslında eleştirildiği kadar oynanamaz olmasa da yarattığı beklentiye asla ulaşamayan oyunu CD Project henüz terk etmemiş gibi görünüyor. Phantom Liberty sonrası oyun kaliteli bir hal alabilir.

  Yeni DLC'yi beklerken Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ne zaman çıkacak sorusuna yanıt arıyorsanız 26 Eylül 2023 tarihine kadar beklemeniz gerektiğini söylemeliyiz. Bir yandan Witcher'ın yeni oyununa hazırlanan şirket tüm bu yoğunluğa rağmen Cyberpunk evreni severleri yarı yolda bırakmayarak gerçekten eşi benzeri olmayan, dürüst bir hamle yapıyor gibi görünüyor. Bu adımlarından ötürü CD Project'i kutluyor, yeni DLC ile birlikte Cyberpunk 2077 evreninin daha iyi olmasını umuyoruz.

  Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Yenilikleri

  Artık oyuna yeni bir DLC geleceğini ve Cyberpunk 2077 Phantom Liberty ne zaman çıkacak sorusunun yanıtını en net şekilde biliyorsunuz. Peki, oyunda yani Cyberpunk evreninde tam olarak neler değişecek? Daha önce sizler için Cyberpunk 2077 Phantom Liberty Düzenlemelerini açıklayan bir yama notu içeriği hazırlamıştık. İlgili içeriğimizi inceleyerek yeni Cyberpunk hakkında çok detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. DLC satın almak istemeyen oyuncular için de harika bir haberimiz olduğunu söyleyebiliriz.

  arrow_upward